wojtuh10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Są te skoki dzisiaj czy nie?
1
Coś słabe to info
http://www.transfermarkt.pl/pep-guardiola/leistungsdatenDetail/trainer/5672/verein_id/131/datum_zu/2008-07-01/datum_ab/2012-06-30
6
Dokładnie, płaczą tylko hejterzy Barcy, a ludzie związani z PSG pokazują klasę i potrafią przyznać, że PSG zagrało *****
0
BARTOMEU, KUPUJ RAMOSA
0
Niestety trochę zeszło z piłkarzy już powietrze po stracie tej bramki, strzelenie trzech w tym momencie to jest rzecz niemożliwa :|
0
Ja to samo, zmiana o 180 stopni, boli niestety :/
miało być do barteq :P
0
odpadamy przy 5-1
0
Jestem z jednej strony zawiedziony, bo było już całkiem blisko, była nadzieja, teraz niestety... no cóż, ale brawo za walkę, taką FCB chcemy oglądać, VAMOS!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
GOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOL
0
http://extra-futbol.com/canal/
12
Dawno przestałem go oglądać, jego IQ spada z każdym miesiącem chyba
12
Skocz 3,5 metra dalej i przegraj o prawie 3pkt... Te punkty za wiatr to tylko zasłona do manipulowania pozycjami poszczególnych zawodników
1
Idź z nastawieniem, że jak się nie uda to za jakiś czas jest druga szansa, ja tak poszedłem i na całkowitym luzie bez przejmowania się zdałem, bardzo przyjemny egzamin był :D
10
"dzięki pomocy wszystkich udało się osiągnąć zwycięstwo" :v
0
To sie nazywaja zmiennicy :P
0
łoo, nie wiedziałem o tym :D
3
Joe, zabili Cię na koniec Mafii 2?
0
Nie rozbieraj się nawet, od razu odpalaj mecz :D
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
racja, ja i już kilku moich znajomych ma bardzo złą opinię o x-komie, przede wszystkim jeżeli chodzi o system gwarancyjny, jeżeli chcą coś sprzedać są bardzo mili. Ja osobiście z moim PC, który po niespełna roku przestał działać użerałem się z nimi jakieś pół roku (4x był w serwisie, najlepsze jest to, że za pierwszym razem nie wykryli usterki, a jak wkurzony przyjechałem drugi raz to wymienili 2 podzespoły bo były wadliwe, chwilę później było podobnie). W każdym razie życzę aby laptop był w pełni sprawny i żebyś nie musiał doświadczać tego co ja :P
0
fajnie, że podałeś te modele, ale jak co to odradzam kupno z x-komu ;)
0
Nie powiedziałbym tego :P
Sorki, miało być do tego komentarza wyżej :/
0
Oby z Suarezem było podobnie ;)
16
BORBOLAN - mecz się nie zaczął, a Szpaku już daje czadu
8
Return to castle Wolfenstein :D
26
"Myślę, że futbol to jest gra, w której możesz wygrać lub przegrać."
A KTO UMARŁ, TEN NIE ŻYJE
5
Lech Roch Pawlak
1
Murawa była zbyt zielona i równa, a Pique powinien wylecieć a co za tym idzie Athletic by wygrał mecz (wg nich)
1
Zgadza się, nie ma wątpliwości, ale w 1. serii różnica w rozbiegu wynosiła aż 8 belek, to już jest przesada