0

Są te skoki dzisiaj czy nie?

6

Dokładnie, płaczą tylko hejterzy Barcy, a ludzie związani z PSG pokazują klasę i potrafią przyznać, że PSG zagrało *****

0

BARTOMEU, KUPUJ RAMOSA

0

Niestety trochę zeszło z piłkarzy już powietrze po stracie tej bramki, strzelenie trzech w tym momencie to jest rzecz niemożliwa :|

0

Ja to samo, zmiana o 180 stopni, boli niestety :/
miało być do barteq :P

0

odpadamy przy 5-1

0

Jestem z jednej strony zawiedziony, bo było już całkiem blisko, była nadzieja, teraz niestety... no cóż, ale brawo za walkę, taką FCB chcemy oglądać, VAMOS!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

GOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOL

0

12

Dawno przestałem go oglądać, jego IQ spada z każdym miesiącem chyba

12

Skocz 3,5 metra dalej i przegraj o prawie 3pkt... Te punkty za wiatr to tylko zasłona do manipulowania pozycjami poszczególnych zawodników

1

Idź z nastawieniem, że jak się nie uda to za jakiś czas jest druga szansa, ja tak poszedłem i na całkowitym luzie bez przejmowania się zdałem, bardzo przyjemny egzamin był :D

10

"dzięki pomocy wszystkich udało się osiągnąć zwycięstwo" :v

0

To sie nazywaja zmiennicy :P

0

łoo, nie wiedziałem o tym :D

3

Joe, zabili Cię na koniec Mafii 2?

0

Nie rozbieraj się nawet, od razu odpalaj mecz :D

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

racja, ja i już kilku moich znajomych ma bardzo złą opinię o x-komie, przede wszystkim jeżeli chodzi o system gwarancyjny, jeżeli chcą coś sprzedać są bardzo mili. Ja osobiście z moim PC, który po niespełna roku przestał działać użerałem się z nimi jakieś pół roku (4x był w serwisie, najlepsze jest to, że za pierwszym razem nie wykryli usterki, a jak wkurzony przyjechałem drugi raz to wymienili 2 podzespoły bo były wadliwe, chwilę później było podobnie). W każdym razie życzę aby laptop był w pełni sprawny i żebyś nie musiał doświadczać tego co ja :P

0

fajnie, że podałeś te modele, ale jak co to odradzam kupno z x-komu ;)

0

Nie powiedziałbym tego :P

Sorki, miało być do tego komentarza wyżej :/

0

Oby z Suarezem było podobnie ;)

16

BORBOLAN - mecz się nie zaczął, a Szpaku już daje czadu

8

Return to castle Wolfenstein :D

26

"Myślę, że futbol to jest gra, w której możesz wygrać lub przegrać."

A KTO UMARŁ, TEN NIE ŻYJE

5

Lech Roch Pawlak

1

Murawa była zbyt zielona i równa, a Pique powinien wylecieć a co za tym idzie Athletic by wygrał mecz (wg nich)

1

Zgadza się, nie ma wątpliwości, ale w 1. serii różnica w rozbiegu wynosiła aż 8 belek, to już jest przesada

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?