0

Gramy na remis u siebie, serio? SERIO?

2

Ernest, jak to czytasz, a wiem, że czytasz to dej hopie Fatiego za Suareza i przesun Antka na 9. No i wszystko jasne

11

SU A REZ XD

0

Kurka, może ja se zakandyduję

1

Co jeszcze potrzeba aby Valverde został zwolniony? Kolejnej kompromitacji w LM, kolejnych porażek w lidze, po bezpłciowej grze większości piłkarzy? O co tu chodzi? Valverde ma jakieś taśmy jak Benzema czy co?

2

Jeśli porażka ma się przyczynić do zwolnienia tego "trenera" to, choć z bólem serca, życzę nam dzisiaj 0 pkt.

0

Jakim cudem my prowadzimy w tabeli?

2

Niech wygra lepszy, brawo Levante, zasługują na 3 pkt

0

@student97r
Dożywotni zakaz stadionowy + wysoka kara grzywny

0

Wyśle ktoś linka z dobrą jakością do meczu? Póki co mam same nagrywane kalkulatorem

2

@NeroTFP
Diablo by go zniszczył, pinezka się po prostu boi

1

@Rewolucja123
a mi się zdarzy, jaką masz rangę?

13

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.

2

@nabial
Ciekawe, ciekawe. Zdecydowanie bardziej wole coś takiego niż te ploty o transferach i płacz na temat koszulek, Valverde i zarządu

37

Ramos: "Chcę tu skończyć karierę, chcę tu wypełnić kontrakt."
Chwile później "Planuję kiedyś odejście do Chin? Nie wiem. Zawsze czułem sympatię, gdy jeździliśmy do tego kraju. Dlaczego nie... Nigdy nie wiadomo."
No spoko, wszystko jasne

0

Te artykuły na głównej rozwalają:"RAC1: Barcelona niedługo zwolni Ernesto Valverde"a obok:"Media: Josep Maria Bartomeu nie rozważa zwolnienia Ernesto Valverde" :D

0

Od tych plotek "kto odejdzie, kto zostanie" już się w głowie kręci, zwariować można. Każdy ma inne info 

7

Za chwile zrobi się tutaj AC Milan albo klub seniora. Czas postawić na młodych, którzy są głodni gry i sukcesów, no ale co ja się tam znam w sumie

1

Dzięki, dzięki

11

Widząc Wasze komentarze, odetchnąłem z ulgą, że trzymam się postanowienia i po blamażu w Liverpoolu nie oglądam Barcy do końca sezonu ;)
Ale że aż taki piach grają? :D

4

Takiej propagandy to może sam Goebbels pozazdrościć xD
Aż przykre, że taki ciemnogród daje się omamić jakimiś pierdołami

0

Kurka, kobieta to jednak wszystko odkopie :D

0

Ale piłka nożna bywa niesprawiedliwa, Ajax jak nikt inny zasłużył na finał LM, ech, szkoda mi tych chłopaków

0

Kontuzja ręki

2

Ja w jego wieku pisałem maturę z matmy, a on sobie strzela gole w półfinale LM. Mam nadzieję, że do nas trafi w przyszłym sezonie

2

DE LAJT!! Brawo

6

Spoko, zaraz wejdzie super moderator i pousuwa normalne komentarze albo rozda bany losowo :D

1

Czas odpocząć od tych meczów aż do następnego sezonu, no może po drodze jeszcze obejrzeć finał PK. Z takim trenerem oglądać tak tragicznie grającą Barcelonę... oczy krwawią, serce boli. Mam nadzieję, że VV prowadzi Barcy w ostatnich trzech meczach a potem do widzenia.
Oby następny trener miał jaja i posadzi na ławce tych, którzy po prostu są bez formy, albo w ogóle nie angażują się w mecz. Dzisiaj połowa piłkarzy przeszła obok meczu, a tego nie da się wybaczyć - brak zaangażowania = wstyd.
Z jednej strony szkoda, że Xavi już wcześniej nie zdobył doświadczenia jak trener, może byłaby powtórka w stylu Guardioli w 2008 :)

0

To co dzisiaj gra Barca to skandal, nie widziałem jeszcze w swoim życiu tak słabej i bezradnej Barcy (nawet to coś z Romą czy Bayernem). Pique nie potrafi przyjąć piłki która się turla, wrzutki są tak żałosnej jakości że me oczy krwawią. Szybkość konstruowania akcji jest na tak niskim poziomie, że można iść do łazienki i zdążymy wrócić.
Czekam na zwolenników Valverde bo wygrywamy ligę z jakimś rajowajekano, łezką albo ultrasłabym realem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?