wojtuh10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Można wyłączyć. I tak wszyscy wiedzą jak to się skończy xD
3
Ooo, zaczyna się xD
1
Ciekawe ile sprzedało się koszulek Man City z nazwiskiem Messi :D
3
Baju baj półfinał :D Ale dobrze, niech nas leją, piszę to z bólem serca ale jeśli ten zarząd i trener ma zostać *** na zbity pysk to chcę klęski. I do tego te gwiazdeczki, które koszą gigantyczny hajs za siedzenie na ławce albo granie padaki na murawie. Pozdrawiam i czekam na hejt.
2
I co, prąd teraz wyłączyli na VARze?
0
Ronaldo przed VARem
0
@Statistics
ja nominał 2010, akurat dla 4 bombelkuw
4
@AlexMQUC
niespełna 30mln
1
Otarł się o śmierć!
0
Kupujemy "gwiazdy" za 120mln, dajemy im kosmiczne pensje, a chociażby taki Ziyech za 40mln przechodzi do Chelsea :(
1
@Hiacynk
OLISADEBE Polska
0
@Lares
Czyli nie jestem sam. Taka sama sytuacja jak ze wślizgami, co z tego ze w piłkę, jeśli po drodze wytniesz piłkarza drużyny przeciwnej, w takiej sytuacji jest faul
0
Co sądzicie o tej sytuacji Igły z Neuerem? Był faul czy nie w końcu?
1
@NGTRX
Ja pamiętam ilu tu było obrońców "praworządności i sprawiedliwości", teraz to może być za późno na cokolwiek. Chyba nigdy Polska nie była aż tak podzielona..
2
@kerouac
Dlatego ostatnia fifa, którą kupiłem była 18 i pewnie jeszcze dłuuugo nie kupię
1
@Encore
Czarnobyl, o ile jeszcze nie ogladales
1
Rakitic po 3 sekundach dopiero się zorientował, że ktoś do niego podawał
2
Kurde, juz go lubie, Vamos Brajtłajt
2
@LODOMIR
przed nami 2 bardzo wazne mecze, odpoczywa i pewnie wejdzie na koniec
4
To niesamowite, że piłkarze kosztujący miliony euro, zarabiający również miliony euro mają takie braki w technice/problemy z poruszaniem się po boisku. To momentami wygląda jak wycinki z orlika
4
@Witekk10
Bardzo go lubię, jakoś aż chce się go słuchać, nie to co Hajto czy innych tego typu "komentatorów". Zdrowia i 100 lat!
0
@arasz1819
Oj byś się zdziwił ile "małp" jest w polskim Narodzie :D
1
Brawo !!!!
0
Ale szkoda tej akcji, Brawo Semedo, dziś gra super
0
@Barca_Big_Moment
xD
0
@skorupa1117
Call of War?
27
Ten tytuł brzmi trochę jak pasek z wiadomości na TVP xD
2
Wisełka 4:1 :)
7
Jeżeli Suarez dostanie za ten mecz notę wyższą niż 1 to bedzie to kryminał
0
Ja piernicze, jakie dziury w środku pola, przecież to jest niedopuszczalne. To momentami wygląda jak Raków Częstochowa vs Wisła Płock...