0

Można wyłączyć. I tak wszyscy wiedzą jak to się skończy xD

3

Ooo, zaczyna się xD

1

Ciekawe ile sprzedało się koszulek Man City z nazwiskiem Messi :D

3

Baju baj półfinał :D Ale dobrze, niech nas leją, piszę to z bólem serca ale jeśli ten zarząd i trener ma zostać *** na zbity pysk to chcę klęski. I do tego te gwiazdeczki, które koszą gigantyczny hajs za siedzenie na ławce albo granie padaki na murawie. Pozdrawiam i czekam na hejt.

2

I co, prąd teraz wyłączyli na VARze?

0

Ronaldo przed VARem

0

@Statistics
ja nominał 2010, akurat dla 4 bombelkuw

4

@AlexMQUC
niespełna 30mln

1

Otarł się o śmierć!

0

Kupujemy "gwiazdy" za 120mln, dajemy im kosmiczne pensje, a chociażby taki Ziyech za 40mln przechodzi do Chelsea :(

1

@Hiacynk
OLISADEBE Polska

0

@Lares
Czyli nie jestem sam. Taka sama sytuacja jak ze wślizgami, co z tego ze w piłkę, jeśli po drodze wytniesz piłkarza drużyny przeciwnej, w takiej sytuacji jest faul

0

Co sądzicie o tej sytuacji Igły z Neuerem? Był faul czy nie w końcu?

1

@NGTRX
Ja pamiętam ilu tu było obrońców "praworządności i sprawiedliwości", teraz to może być za późno na cokolwiek. Chyba nigdy Polska nie była aż tak podzielona..

2

@kerouac
Dlatego ostatnia fifa, którą kupiłem była 18 i pewnie jeszcze dłuuugo nie kupię

1

@Encore
Czarnobyl, o ile jeszcze nie ogladales

1

Rakitic po 3 sekundach dopiero się zorientował, że ktoś do niego podawał

2

Kurde, juz go lubie, Vamos Brajtłajt

2

@LODOMIR
przed nami 2 bardzo wazne mecze, odpoczywa i pewnie wejdzie na koniec

4

To niesamowite, że piłkarze kosztujący miliony euro, zarabiający również miliony euro mają takie braki w technice/problemy z poruszaniem się po boisku. To momentami wygląda jak wycinki z orlika

4

@Witekk10
Bardzo go lubię, jakoś aż chce się go słuchać, nie to co Hajto czy innych tego typu "komentatorów". Zdrowia i 100 lat!

0

@arasz1819
Oj byś się zdziwił ile "małp" jest w polskim Narodzie :D

1

Brawo !!!!

0

Ale szkoda tej akcji, Brawo Semedo, dziś gra super

0

0

@skorupa1117
Call of War?

27

Ten tytuł brzmi trochę jak pasek z wiadomości na TVP xD

2

Wisełka 4:1 :)

7

Jeżeli Suarez dostanie za ten mecz notę wyższą niż 1 to bedzie to kryminał

0

Ja piernicze, jakie dziury w środku pola, przecież to jest niedopuszczalne. To momentami wygląda jak Raków Częstochowa vs Wisła Płock...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?