wojtuh10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Zbyszard
Proszę przyjechać na La Ramblę
15
Fati? Halo?
0
Ale urwał
1
Fati, Gavi - wiecie co z nimi zrobić
0
Damian Szczuarez
0
Nie lepiej spróbować 4-2-3-1 z dwoma pomocnikami lekko cofniętymi tj. Frenkie/Kessie/Gundo i Pedrim/Gavim w środku za Lewym? Na siłę szuka się następcy Busiego, a to tak samo trudne jak szukać zastępstwa za Leo.
0
Na tym etapie nie ma już słabych drużyn xD
0
Jest możliwość obejrzenia meczu Barcy B gdzieś w necie?
10
Ansu > Ferran
0
@mkord
Dzięki mkordo
0
Jak słaby musi być ten typek w różowych włosach na PO u nas, że Roberto gra ostatni mecz sezonu za niego?
3
Roberto, podaj Ty się do dymisji
1
@marcin62
Chodzi mi o to, że tvpis cytuje Onet, że jest 100tys. ludzi, a na Onecie piszą że 300 xD
4
Pasek w tvpis info: ONET: TUSK SIĘ PRZELICZYŁ, NA MARSZU 100TYS LUDZI.
Tymczasem na onecie: Z obliczeń Onetu wynika, że frekwencja na godz. 15 wynosiła co najmniej 300 tys. osób.
xD
4
LOLberto. .
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
L O L
4
Skandaliczna zmiana, ja wprowadziłbym jeszcze drugiego bramkarza do pomocy Matsowi w miejsce Ferrana
0
Mam wrażenie, że w gierkach treningowych Torre też siedzi na ławce, po co on go w ogóle powołuje?
0
O, wchodzi ALONSO
0
Co za kloce, muj borze
1
hahahahhahahaha
3
Kafe bernabełu upada po raz 2.
3
WIELKI SERGI ROBERTO X D
1
Dlaczego w innych drużynach można grać piłkarzami, którzy są w formie 2x w tygodniu po 90min a u nas nie?
0
Transfery chelsea wyglądają jak w 8. sezonie kariery w fifie
7
@Katalonbar
Pure genius
2
Jeszcze tylko 3 miliardy funtów i będzie hulać, nie no a tak serio to poczekajmy chociaż miesiąc-dwa
0
@Cotutajsiedzieje
Wszedłem po jakimś roku na jednego mm > same ruski. No więc mówię sobie dobra wracam na faceit, dwie gierki pełne rusków/kryptopolaków xD niegrywalne niestety na dłuższą metę bez swoich znajomych
1
Czyżby powrót Szklankele?