0

@Zbyszard
Proszę przyjechać na La Ramblę

15

Fati? Halo?

0

Ale urwał

1

Fati, Gavi - wiecie co z nimi zrobić

0

Damian Szczuarez

0

Nie lepiej spróbować 4-2-3-1 z dwoma pomocnikami lekko cofniętymi tj. Frenkie/Kessie/Gundo i Pedrim/Gavim w środku za Lewym? Na siłę szuka się następcy Busiego, a to tak samo trudne jak szukać zastępstwa za Leo.

0

Na tym etapie nie ma już słabych drużyn xD

0

Jest możliwość obejrzenia meczu Barcy B gdzieś w necie?

10

Ansu > Ferran

0

@mkord
Dzięki mkordo

0

Jak słaby musi być ten typek w różowych włosach na PO u nas, że Roberto gra ostatni mecz sezonu za niego?

3

Roberto, podaj Ty się do dymisji

1

@marcin62
Chodzi mi o to, że tvpis cytuje Onet, że jest 100tys. ludzi, a na Onecie piszą że 300 xD

4

Pasek w tvpis info: ONET: TUSK SIĘ PRZELICZYŁ, NA MARSZU 100TYS LUDZI.

Tymczasem na onecie: Z obliczeń Onetu wynika, że frekwencja na godz. 15 wynosiła co najmniej 300 tys. osób.

xD

4

LOLberto. .

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

L O L

4

Skandaliczna zmiana, ja wprowadziłbym jeszcze drugiego bramkarza do pomocy Matsowi w miejsce Ferrana

0

Mam wrażenie, że w gierkach treningowych Torre też siedzi na ławce, po co on go w ogóle powołuje?

0

O, wchodzi ALONSO

0

Co za kloce, muj borze

1

hahahahhahahaha

3

Kafe bernabełu upada po raz 2.

3

WIELKI SERGI ROBERTO X D

1

Dlaczego w innych drużynach można grać piłkarzami, którzy są w formie 2x w tygodniu po 90min a u nas nie?

0

Transfery chelsea wyglądają jak w 8. sezonie kariery w fifie

7

@Katalonbar
Pure genius

2

Jeszcze tylko 3 miliardy funtów i będzie hulać, nie no a tak serio to poczekajmy chociaż miesiąc-dwa

0

@Cotutajsiedzieje
Wszedłem po jakimś roku na jednego mm > same ruski. No więc mówię sobie dobra wracam na faceit, dwie gierki pełne rusków/kryptopolaków xD niegrywalne niestety na dłuższą metę bez swoich znajomych

1

Czyżby powrót Szklankele?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?