7

I cyk trójeczka

3

@GeneralXavi
"Jebać Stanowskiego, gościu ma się za jakąś wyrocznię, a to tylko idol 13-sto latków bez własnego zdania. Zakol czasami gada takie bzdury, że czasami ciężko się tego słucha , a w dodatku jest skrajnie lewacką ścierą, która jeżeli masz odmienne zdanie to pojedzie z tobą od najgorszych, taki typ człowieka narcystycznego i zakompleksionego, czujnik nie dziennikarz, bardziej pato-celebryta."
Komentarz pod tamtym artykułem? TOP

0

Ludzie serio za to płacą? xD

5

Verstappen bez pkt, Redbull bez pkt? Mjut na me oczy

0

xDe Jong .

2

Przepraszam, to ja włączyłem przed kilkoma minutami

0

Xavi poklaskal jak zidan i wpadł farfocl jak typowy real xD

2

Dembele kuźwa ta kontrola piłki xD

0

Można wyłączyć .

0

Przyznać się, który z was włączył i się posypało?

3

Musimy anulować im tego gola, bo przegramy

0

@Nhyz
Są, Barcelona dzisiaj

0

Dembele, dawaj na ring, dawaj na ring

1

Kim my chcemy postraszyć w 2. połowie? Pique czy Ter Stegenem, a może De Jongiem bez formy

2

Alba akrobata z peruką

0

@Salchent
A my czemu nie możemy się starać również na 101% w meczu o STAWKĘ? Szczególnie w momencie kiedy przegrywamy xD

4

"Tylko Alves ma odrobinę doświadczenia" ok xD

11

Ale by zamknął nam wszystkim mordy do końca roku xD

1

@PatrychoO
Kerfur

1

Jules Kundel .

1

@BARCA1899Messi
Chciałeś napisać 15:7, pamiętaj o naszej obronie

0

Przydałby się nam taki talent na środku obrony jakie mamy w pomocy

0

Lenglet XDDD weźcie mi go z oczu bo nie wyczymie

4

Chłopaki zapieprzają godzinę w ataku, wypracowują sobie dość "bezpieczną" sytuację 2:0 a dziady w obronie roztrwonią to w 3min, żenada

0

Ręczniczek :D

0

Raul Guti, ale combo

22

Bombele dziś podania jak Leo

3

Luuk i Frenkie to bliźniacy

1

De Jong, chłopie, patrz i się ucz od Gaviego

5

Mame, nie teraz, ruszyła maszyna

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?