wojtuh10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
I cyk trójeczka
3
@GeneralXavi
"Jebać Stanowskiego, gościu ma się za jakąś wyrocznię, a to tylko idol 13-sto latków bez własnego zdania. Zakol czasami gada takie bzdury, że czasami ciężko się tego słucha , a w dodatku jest skrajnie lewacką ścierą, która jeżeli masz odmienne zdanie to pojedzie z tobą od najgorszych, taki typ człowieka narcystycznego i zakompleksionego, czujnik nie dziennikarz, bardziej pato-celebryta."
Komentarz pod tamtym artykułem? TOP
0
Ludzie serio za to płacą? xD
5
Verstappen bez pkt, Redbull bez pkt? Mjut na me oczy
0
xDe Jong .
2
Przepraszam, to ja włączyłem przed kilkoma minutami
0
Xavi poklaskal jak zidan i wpadł farfocl jak typowy real xD
2
Dembele kuźwa ta kontrola piłki xD
0
Można wyłączyć .
0
Przyznać się, który z was włączył i się posypało?
3
Musimy anulować im tego gola, bo przegramy
0
@Nhyz
Są, Barcelona dzisiaj
0
Dembele, dawaj na ring, dawaj na ring
1
Kim my chcemy postraszyć w 2. połowie? Pique czy Ter Stegenem, a może De Jongiem bez formy
2
Alba akrobata z peruką
0
@Salchent
A my czemu nie możemy się starać również na 101% w meczu o STAWKĘ? Szczególnie w momencie kiedy przegrywamy xD
4
"Tylko Alves ma odrobinę doświadczenia" ok xD
11
Ale by zamknął nam wszystkim mordy do końca roku xD
1
@PatrychoO
Kerfur
1
Jules Kundel .
1
@BARCA1899Messi
Chciałeś napisać 15:7, pamiętaj o naszej obronie
0
Przydałby się nam taki talent na środku obrony jakie mamy w pomocy
0
Lenglet XDDD weźcie mi go z oczu bo nie wyczymie
4
Chłopaki zapieprzają godzinę w ataku, wypracowują sobie dość "bezpieczną" sytuację 2:0 a dziady w obronie roztrwonią to w 3min, żenada
0
Ręczniczek :D
0
Raul Guti, ale combo
22
Bombele dziś podania jak Leo
3
Luuk i Frenkie to bliźniacy
1
De Jong, chłopie, patrz i się ucz od Gaviego
5
Mame, nie teraz, ruszyła maszyna