0

Nie no klauny, kuźwa klauny

0

Buskets ma problem nawet z rozwiązaniem sznurówek, a Xavi go wpuszcza na tak odpowiedzialną pozycję jaką jest pivot

2

@IronSanHybrid
Jakim cudem przechodzi to przez usta tym prezenterom? Masakra

0

Sztangista, dżudoka czy jak tam wolicie to chyba ma taśmy na Xaviego i całą resztę

1

Dawać tego Ez Abcde za Dembele, a nie czekaj..

15

Gdzie ten spalony?

0

Przecież z taką psycha i zaangażowaniem odpadniemy po pierwszym dwumeczu w LE. Poniżej krytyki

0

Co my w ogóle gramy?

0

Czyżby 4-2-3-1?

12

@AleksanderFCB
Teraz jeszcze dać klasówkę z ortografii i masz komplet :p
BTW. Gratki

1

@jachuu9
Żyją historią

0

Trzeba wiedzieć kiedy że sceny zejść, Pique powinien zrzec się tych absurdalnych kwot, które podobno Barca mu wisi bo sam sprawił że klub ich nie otrzyma poprzez brak awansu do fazy pucharowej

0

Od 2 minut tańczą bred gensa

0

Po przerwie reczital Zara będzie manita

33

Od spadku po tryplet w 5 min wg la babmy

0

Lewangolski brawo

7

Magyk tacz jak nic

24

Jeśli ktoś z Was jest na Camp Nou teraz to proszę, pie****cie tego trąbkarza

0

Iwanow po czteropaku harnasia chyba

0

Ale piłeczka im chodzi, szok

0

Chyba idealne miejsce dla niego. Mimo wszystko to nasz chłopak, także powodzenia!

2

GOLAZO!! Raphinha

11

Nie oszukujmy się, na tym etapie nie ma już słabych drużyn (oprócz polskich xD)

2

@YouTuber
Właśnie przechodziłem sobie ostatnio wszystkie części od początku, majstersztyk :P

1

To może od razu jeszcze niech się zainteresują De Payem i Der Stegenem

1

Jak wygrywać mecz na stojąco?

3

Nasza gra wygląda jak fryzura asystenta trenera Getafe

1

Oj presezon zapowiada się niezwykle pracowicie...

11

Ale mi się marzy taki Umtiti sprzed kontuzji, fajnie jakby zamknął nam wszystkim mordy i wrócił na dobre tory

4

Kaj łoker - zabujca konter

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?