wojtuh10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Po co nam drugi Ferran, ten wystarczy :D
2
@Sysia11
Max wypchnął go z toru, ale niektórzy mają klapki na oczach
2
BRAWO LEWIS !!
Jednak nie xD
a jednak tak
0
Nie wiem czy było, ale fifa22 w fajnej promce na Steamie do poniedziałku
1
Strzeliliśmy 2 gole w całej fazie grupowe, D W A gole. Kiedyś strzelilibyśmy tyle albo i więcej w jeden wieczór w Monachium..
2
Może MATS na ławkę? Może wtedy RZECZYWIŚCIE wyciągnąłby wnioski ze swojej gry w ostatnich miesiącach, bo póki co wyciąga te wnioski jedynie na Instagramie
2
@DaPidejpi
Z tą grą powrót w 23/24 brałbym w ciemno...
3
Tu nawet i Guardiola z Messim by nie pomogli, Ci piłkarze są mentalnie na dnie. Widzicie jakąś poprawę w grze porównując ją do Barcy Koemana? Wiem, że Xavi jest dopiero pare tygodni, ale Ci piłkarze są zagubieni jak dzieci we mgle, podstawowe błędy, stanie w miejscu. Na razie nie widzę żadnych zmian. Pożyjemy zobaczymy...
1
@Octane
Nie ma wstydu? Przecież oni są ogrywani jak juniorzy, wyglądają jakby byli wyprani mentalnie
2
Mats, zejdź, błagamy. I proszę skończ z tymi motywującymi wpisami, że wrócicie silniejsi skoro sabotujesz większość meczów...
1
Jacy my jesteśmy bezpłciowi, 1 na 1 robią nas jak chcą, jedynym plusem jest szybkość Dembele, ale co to za plus? Skoro chwilę później pudłuje albo traci piłkę. Mam wrażenie że tu do końca sezonu nie będzie co zbierać
0
W końcu wpadło, szkoda że dla Betisu xD
1
XDDDD DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
0
To jest to mma? xD
1
Co za klauny, dość, wystarczy.
2
No i elegancko, to wygląda jak typowa fifa, marnujesz setke i zaraz 0-1 xD
0
Największym atutem De Jonga są główki, w które kompletnie nie umie xD
1
No i cyk, elegancko xD
0
Myślicie, że gracze pokroju Gaviego będą chcieli zostać jeśli przez najbliższe kilka lat gra/wyniki będą wyglądały tak jak teraz? Ok, fajnie, że są tacy piłkarze jak on u nas, ale co z tego, skoro połowa z nich pewnie odejdzie w najbliższych 2-3 sezonach, jeśli się nic u nas nie zmieni na lepsze
1
Niewiarygodne jak z bycia legenda Barcy można stać się jednym z najmniej lubianych. Jeśli Koeman zostanie na stanowisku to możemy tylko typować jak wysoko dostaniemy z Atletico czy realem, nie mówiąc o gwałcie w Monachium. Wciąż mamy dobrych piłkarzy z którymi można osiągać o wiele lepsze wyniki, tu trzeba impulsu żeby obudzić ten potencjał w drużynie, który na pewno jest, z tym parodysta możemy tylko obstawiać ile dostaniemy, czy 0:5 czy 0:7 w meczach z topowymi drużynami. Dobranoc rudy out.
0
Oczu kąpiel nieodzowna
3
Wermalen, WERTONGEN!
0
Ile jeszcze razy wspomni o Lewym?
1
Sobrino w stylu Busquetsa
2
@Guffi
"Żrą na zapas, bo znowu będą mieli chude 8 lat"
0
@Barwindg
ja właśnie przez te głupkowate reklamy Media Expert czy Media Markt u nich nie kupuję
1
@MESSIah16
73*
39
@barteq
No no, ja pisałem 100 komentarzy dziennie więc przez miesiąc zarobiłem na nowe mieszkanie. Boli Was Wielki Komitet Bosaka?
1
De Jong zaraził się od Busquetsa
0
Nie wiem co bardziej irytuje, gra De Jonga dziś no i Griezmana czy akcent Raya Hudsona na angielskim steamie