wojtuh10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Kiedyś jeden z moich ulubionych sportów, teraz to cyrk i żenada. No teraz podniosą tylko co z tego skoro kilku skoczkom zmarnowali konkurs? Wstyd
0
Roberto, miej Ty godność piłkarza i poproś o zmianę
0
Roberto jak zwykle spóźniony i zaginął na boisku xD
0
404
ups! chyba coś poszło nie tak...
0
@Barca1166
Busquets, Eric, Xavi, Alonso i Roberto
0
Jeśli awansujemy to Denzel wystawi na obronie Alonso Erica Pique i Roberto
8
Panie Alehandreczku Balde wyjściowy skład jest dla starych, zasłużonych piłkarzy, wejście z ławki dla starszych od Ciebie, Pan ma czas jeszcze, za kilka lat wrócimy do rozmowy
0
Czemu nie wszedł np. Balde? Oszczędza go na final LM w przyszlym roku? Gra dziad Alonso, który podnosi cisnienie
3
Gdyby w kadrze grał Karol Krawczyk to Xavi by go wpuścił za Ter Stegena
2
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Te zmiany to jak wymieniać niezniszczalnego Passata b5na Poloneza
2
Minuta 40' - populacja szczurów zmniejsza się. Brawo Lewy
0
Mam nadzieję, że Lewy dzisiaj zamknie mordy większości kibiców tutaj
4
Ferran xD
0
Co ja Państwu będę komentować, sami widzicie jak grają chłopaki
0
Dawajcie tego Fresneda do Barcy. A nie czekej mamy Roberto, który odnowi kontrakt
2
Jakim ch...m Barca jeszcze musi obniżyć wydatki na płace o 200mln euro? Odszedł Messi, Griezmann, Suarez, Coutinho, Pique, wielu piłkarzy też obniżyło swoje wynagrodzenia. O co tu chodzi?
0
Dziękuję Ci DemPele
0
Messi Messi przed nim Messi
5
@Qba2312
Muniak vel redaktorekbezklasy
0
@FCBparasiempre
1000 goli w wieku 19 lat? Przekozak
0
Grajcie z pominięciem Busquetsa, on jest cienki
4
Buskets siateczka w środku pola, cyk kolejne 5 meczów w podstawie gwarantowane
0
Busquets ma w posiadaniu nudesy żony Xaviego czy coś bo to niemożliwe aby Xavi z takim uporem go wystawiał
0
Nie wytrzymam kuźwa z tym typem
2
Boli Was wielki BUZKETS?
2
Ten mecz idealnie definiuje Dembele xD zero jedynkowy gość
2
Spokojnie, ci goście wygrali komentowanie tego meczu w licytacji WOŚP
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Bez urazy ale co to za paździerze na majku na polsacie?