wojtuh10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Spokojnie, zaraz się zleci grono jego zwolenników, bo wygraliśmy z rajowajekano 3-0. Nie potrafimy grać defensywnie a on wystawia na wskroś ofensywny skład, a teraz sobie przypomniał, że istnieje ktoś taki jak Malcom :D
0
Wstyd, porażka, upokorzenie. Jak nie awansujemy będziemy gorsi od PSG, serio
8
Co to za pisanie "TERAZ WIDAĆ KTO PRAWDZIWY KIBIC"? Nie możemy już być źli za to, że zawodnicy którzy zarabiają rocznie po kilka/kilkanaście milionów euro snują się po boisku, zagrywają bardzo często jak kopacze z ekstraklasy i popełniają masę błędów? Gorsze mecze się zdarzają i to jestem w stanie wybaczyć, norma, ale brak zaangażowania i walki? U niektórych to wygląda jakby chcieli już zejść do szatni
1
Jeszcze trochę i się sfrajerzymy jak psg, aha i czekam na usunięcie komentarza w sumie nie wiem za co
0
no to chyba mnie z kimś pomyliłeś
1
Dzięki komuś za usunięcie komentarza, już zresztą po raz drugi w ciągu dwóch dni, za to że napisałem o niechęci do Liverpoolu i uzasadnieniu. Żadnych przekleństw ani cisków, NIE POZDRAWIAM
0
Uwielbiam takich jak on, jego styl gry też mi się bardzo podoba. Niewątpliwie ma wielki potencjał i mam nadzieję, że zrobi wielką karierę w Barcelonie, może nawet na miarę Xaviego. Powodzenia, vamos Riqui!
0
Barca wykupi swojego zawodnika, co za januszowy biznes
14
Co ja właśnie znalazłem xD
7
Co to za żałosne studio na polsacie? Eksperci de Lajt, jakiś śpiewak i hajto - truskawka na torcie. Bożemój
0
Panie, to je larambla tu nie przegodosz
1
Na jakiej pozycji gra? ;)
0
Nie ma sprawy
2
Zgadzam się w 100%. Ja zauważyłem, że w moim byłym gronie znajomych tylko ludzie ograniczeni umysłowo, lub po prostu niezbyt inteligentni umniejszają osiągnięcia Messiego. Ci, którzy są na poziomie, a nawet kibicują Realowi potrafią przyznać, że to Leo jest/był nad Cristiano.
1
Przeciez Liverpool dopiero jutro gra
0
Da ktoś linka z polskim komentarzem? same zagraniczne z ciulowa jakoscia znajduje
4
To do sytuacji tego młodego z Manu :D
Mi się wydaje, że wiesz, to był taki odruch, on go ****a kopnął, ten ku****a wiesz, przyaktorzył...
0
Hej, dopiero odpaliłem mecz, może ktoś napisać za co Costa dostał czerwoną kartkę?
0
Ma byc tylko 8 odcinków? Kurka a właśnie się rozkrecil dość fajnie. Jedynkę oglądałem z 5x
0
Świetny transfer, młody a już prezentujący wysoki poziom obrońca. Ale myślę, że ich priorytetem i tak powinien być dobry napastnik, skrzydłowy i może jakiś rozgrywający. Modrić, Kroos i przede wszystkim Isco to trochę niewiadome. Świetni zawodnicy ale widać w tym sezonie, że są mocno pod formą. Tak samo, z topowych klubów trudno będzie kogoś wyciągnąć, po co mają sprzedawać, skoro mają fundusze i ambicje? Mowa tu o Man United, PSG czy Chelsea. Trudne okienko przed Realem moim zdaniem.
1
N I E
8
A ja napiszę, obaj to durnie :D
18
Brawo Lenglet! To sie chwali
0
Fajnych maja "kibicow" :D
0
Stary, dobry Benzema xD
0
WOW, LEO !!!!!
3
Słucham? :D
4
Zdać maturę z matmy można już praktycznie z zadań zamkniętych, większość z nich jest naprawdę prosta. Ja sam nie byłem wybitny z matmy, a miałem 70% kilka lat temu. Sorry, ale jeżeli ktoś nie osiąga tych marnych 30% to jest po prostu leniem lub amebą.
Btw jestem tym bardziej za tym aby ta matura z matmy była nadal obowiązkowa bo ostatnio miałem taką sytuację; byłem zjeść sobie coś na mieście i płaciłem kartą, babka źle nabiła a ja za szybko przyłożyłem kartę i zamiast skasować ode mnie 14zł to sprzedawczyni nabiła 14 groszy. No i czekam aż jeszcze raz mnie skasuje za to 13,86zł lub 14zł bo co to te 14grosze... ale ona nagle się z zawiesiła i... wyjęła kalkulator, ja jestem cały zaskoczony, chciałem powiedzieć jej że to będzie przeciez 13,86zł ale byłem przekonany, że ona to wie więc się nie odzywałem. NIE POTRAFIŁA obliczyć tego na kalkulatorze i wyjęła kartkę z długopisem i liczyła w słupku ile to jest 14zł minus 14 groszy... Gdy zobaczyłem jej obliczenia na tej kartce to po prostu oniemiałem... Po jakichś dwóch minutach w końcu jej skomplikowane obliczenia dały pożądany rezultat..
1
dobija rEAL :D
0
Gdzie ten VAR? Spi?