wojtuh10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Z tego co pamiętam to zależy od komisji, jak przechodzisz już te wszystkie testy itd to na koniec jest komisja lekarska - jedni mogą Cię przepuścić i przymknąć oko na tatuaż, inni mogą Cię udupić i przez tatuaż mogą Cię odrzucić.
16
Tak sobie przeglądam flashscore.pl, wchodzę w mecz ligi brazylijskiej pomiędzy Vasco a Avai, a jedynym strzelcem bramki był... Pikachu!
3
"Syreny 6 czerwca 2017 to ogłoszenie alarmu przed atakiem terrorystycznym - ćwiczeniami Renegade SAREX, które co roku w czerwcu odbywają się na terenie Polski. Biorą w nim udział władze samorządowe, których zadaniem jest prowadzić nasłuch radiowego sygnału alarmowego z Dowództwa Operacyjnego Sił Zbrojnych i zareagować na alarm włączając syreny. 6 czerwca 2017 w godzinach 9-13 taki sygnał będzie wysyłany w różne miejsca w Polsce i wtedy zabrzmią dwa rodzaje syren jedna modulowana (dźwięk zmiennej wysokości) a druga stała - obie przez 3 minuty. Oznaczają ogłoszenie i odwołanie alarmu." - źródło eska.pl
0
U mnie tak :D
24
Ech, dla mnie F1 bez Roberta to już nie to samo, oglądam tylko sporadycznie. Jak jeździł Kubica to oglądałem wszystkie wyścigi :/
1
No i standardowo nic na nim nie zarobimy :D
0
"popek rakiem" :DDDDDDD
0
do UFC ich!
0
ja rowniez poprosze :/
0
Cudowna akcja, 1:0!
0
Jestem pierwszy raz i trochę ciężko, ale jak się zobaczyło za jakie pieniądze to jakoś daję rade :) Aalst początkowo, a teraz przeniosłem się do Gameren bo mam bliżej do pracy, Gorinchem to więszka miejscowość obok tych moich wioch :D A Ty w jakiej miejscowości byłeś?
0
Holandia. Sorki, że dopiero teraz odpisuję, ale lepiej późno niż wcale xD
0
Zazdroszczę :P Ja za godzine wyjezdzam do pracy za granice :/
2
Racja, jak leci w tv to zawsze ogladam juz po raz n-ty
0
też oglądam :P (też jestem z 93, też kibicuje Wiśle, też kibicuje Barcy od 2003 i Ronaldinho to też moj ulubiony zawodnik, yyyy ) :D
0
Amen
2
Polski rap? Francja? Tylko Lech Roch Pawlak
0
Śmierć w Wenecji
0
Chyba Świerczewski, bo Zielińskiego tutaj nie widzę po tym co wypisywał na fb :D
0
Marcelo miszcz :D
0
zawieszony za kartki
12
Szczerze to nie oglądałem żadnego odcinka tej nowej serii. W sumie to nie mam zamiaru czytając te pytania, które tu cytujecie :P
0
Za darmo to nawet w r... dziób nie dostaniesz :D
0
Pogoń Szczecin :D
0
30.000 euro
7
Lech Roch Pawlak
5
Kraft świetna odległość, ale dostał praktycznie te same noty co Kot a zrobił przysiad i prawie szurał tyłkiem o śnieg
0
Cudownie ozdrowial xD
0
Drugi skoczek i już ponad -40 pkt... Porażka ruszanie tymi belkami już w pierwszej grupie
2
Ok, dzięki za info :D