0

Undiano Guwienko już zaczyna swój teatr

1

Dwie moje ulubione drużyny staną naprzeciw sobie w finale LM, lepiej być nie mogło! Oczywiście dopingować będę Barcelonie, już się nie mogę doczekać, oby było świetne widowisko :)

0

Casillas xD

0

Oni są żałośni, bardziej szukają karnego niż strzelenia bramki z gry

3

Tak gra 91 mln euro :D

0

GOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOL

0

Hahaha co za żałosny bachor

0

tak .

0

Brakuje jeszcze Roberto na boisku

0

Jeszcze 4 ;)
już 3 :D

1

Kurde, ma ktoś linka do live z youtube?

1

Już tylko 4 bramki Bayernowi zostały do strzelenia :D

17

Po meczu składamy się na kratę piwa dla Ter Stegena ;)

0

Dzięki! :)

0

Niestety, miałem pakiet c+ specjalnie na mecze ligi/ligi mistrzów a tu wyruchali nas i zrobili teraz ważne mecze na głównym kanale C+

0

A szykuje się kolejna... ;)

3

Cristiano Divaldo: "Kurde, mogłem oddać karnego jak Messi, teraz wszyscy będą się ze mnie śmiać."

0

Hahahahahahahaha

2

Divaldo .

0

Zróbcie mi prezent na urodziny panowie, jak w tytule, tylko zwycięstwo!

0

I kto się da na to nabrać? Nie mają o czym pisać barany, na wp.pl to samo...

2

Jeżeli znajdziesz to możesz się ze mną podzielić ;)

2

Ma ktoś może link do skrótu z komentarzem Szpaka? Bo oglądałem na C+ i jestem ciekaw jak Daras wypadł :)

0

Piotr Salak już za kilka minut na C+ :D

0

Alabę? .

40

Przełączyłem na 3 sekundy na TVP i od razu głupkowate pytanie: "Czy gdyby Robert nie miał maski grałby lepiej?" Włączam C+ z powrotem

0

Mnie aż głowa rozbolała od skakania jak orangutan

0

Czyli nic nowego :D

1

Supporters Puyol widziałem jedno

0

100x lepiej się ogląda niż na TVP :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?