wojtuh10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Undiano Guwienko już zaczyna swój teatr
1
Dwie moje ulubione drużyny staną naprzeciw sobie w finale LM, lepiej być nie mogło! Oczywiście dopingować będę Barcelonie, już się nie mogę doczekać, oby było świetne widowisko :)
0
Casillas xD
0
Oni są żałośni, bardziej szukają karnego niż strzelenia bramki z gry
3
Tak gra 91 mln euro :D
0
GOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOL
0
Hahaha co za żałosny bachor
0
tak .
0
Brakuje jeszcze Roberto na boisku
0
Jeszcze 4 ;)
już 3 :D
1
Kurde, ma ktoś linka do live z youtube?
1
Już tylko 4 bramki Bayernowi zostały do strzelenia :D
17
Po meczu składamy się na kratę piwa dla Ter Stegena ;)
0
Dzięki! :)
0
Niestety, miałem pakiet c+ specjalnie na mecze ligi/ligi mistrzów a tu wyruchali nas i zrobili teraz ważne mecze na głównym kanale C+
0
A szykuje się kolejna... ;)
3
Cristiano Divaldo: "Kurde, mogłem oddać karnego jak Messi, teraz wszyscy będą się ze mnie śmiać."
0
Hahahahahahahaha
2
Divaldo .
0
Zróbcie mi prezent na urodziny panowie, jak w tytule, tylko zwycięstwo!
0
I kto się da na to nabrać? Nie mają o czym pisać barany, na wp.pl to samo...
2
Jeżeli znajdziesz to możesz się ze mną podzielić ;)
2
Ma ktoś może link do skrótu z komentarzem Szpaka? Bo oglądałem na C+ i jestem ciekaw jak Daras wypadł :)
0
Piotr Salak już za kilka minut na C+ :D
0
Alabę? .
40
Przełączyłem na 3 sekundy na TVP i od razu głupkowate pytanie: "Czy gdyby Robert nie miał maski grałby lepiej?" Włączam C+ z powrotem
0
Mnie aż głowa rozbolała od skakania jak orangutan
0
Czyli nic nowego :D
1
Supporters Puyol widziałem jedno
0
100x lepiej się ogląda niż na TVP :)