0

Niestety tylko na C+ Sport, przynajmniej w najbliższych kilku dniach tam.

0

Jutro, a właściwie to już dziś o 9:30 na C Sport, pozdrawiam ;)

0

Piękny mecz, sędzia się mylił, ale bardziej pokrzywdzona może czuć się Barca. Nie mówmy jednak o sędziach... Wygrała drużyna lepsza, jestem dumny z Naszych Piłkarzy, VAMOS po tryplet!

0

Według dudka, Mascherano ma 160cm wzrostu, panie nie kompromituj się...

0

I patrzeć na miny kibiców realu, bezcenne!

0

karny!

0

Alexis wchodzi! Oby z Cesca!

0

Wydaję mi się, że Pan Rafał Wolski bardziej lubi Barcelonę niż Real :)

0

Cesc niech zejdzie, jeszcze zarobi drugą żółtą i będzie kicha... Alexis in!

0

Pedrito! Jeszcze Alexis za Cesca i dobijamy ich!!! VAMOS

0

Musi wejść drugi szybki skrzydłowy, Pedro/Alexis in!

0

Rozumiem jeden błąd duży błąd sędziego w trakcie meczu, ale faulowany Njr w polu karnym, spalony Benzemy, którego sędzia nie gwizdnął, dobrze, że bramki nie strzelił i teraz faul OK, ale ewidentnie przed polem karnym...

0

Myślę, że Busquets powinien przejąć zadania defensywne od Mascherano, a Masche od Busiego w momencie gdy szykują się wrzutki w pole karne Barcy.

0

Jak myślicie, Iniesta do środka, Njr na lewo, Pedro/Alexis na prawo za Cesca, Messi między nimi? Ja jestem za taką zmianą najbardziej

0

Mascherano po raz kolejny, on się po prostu nie nadaje na stopera...

0

Pepe zaczyna się gotować krew, to dla nas może być tylko plus, mózg już mu się wyłącza i całkiem możliwe że wyleci z boiska w 2. połowie :)

0

Pique dziś jest świetny, mieć takiego drugiego piłkarza w defensywie...

0

Do przerwy strzelamy na remis a Mascherano w szatni musi się opamiętać i gramy to co przez pierwsze dwadzieścia minut. VAMOS!

0

Haha, z tym komentarzem Iwańskiego albo Żewłakowa... Już wolałbym oglądać ruskiego streama :D

0

Ja wierzę temu Panu, a nie gazetom, mediom... Martino zostaje jestem tego pewien. :)

0

Panie generale, przede wszystkim zabrakło zaangażowania i walki do samego końca o zmianę tego rezultatu. Murawa tu miała minimalny wpływ...

0

Puyol, weź krzyknij żeby się ruszyli czy coś...

0

Fatalny mecz jak i fatalne ustawienie na dość trudne spotkanie. Trzeba jak najszybciej zapomnieć o tym i grać "swoje" tak jak przez dużą część czasu w Manchesterze.

0

To nie był nasz mecz z pewnością. Oby to była nasza ostatnia wpadka na drodze ku mistrzostwu. Trzeba więcej zaangażowania w mecz, bo dzisiaj tego zabrakło, a na pewno będziemy świętować za kilka miesięcy. VAMOS po tryplet!

0

Na c+ family i c+ sport leci kilka meczyków

0

Najlepiej zignorować tego pajaca Mou, ciągle gada na nasz temat bo pewnie każdej nocy śni mu się pamiętny 29 listopad 2010

0

Grono piłkarzy realu, do których mam szacunek zawęża się. Teraz pozostali tylko Casillas, Raul, Ronaldo (ten prawdziwy) i R. Carlos...

0

Z tego co mi wiadomo, ćwierćfinały również są losowane, dopiero w ewentualnym półfinale jest ta właściwa drabinka

0

Heja, małe pytanko do szanownej Redakcji, czy jest możliwość, aby użytkownicy tego zacnego serwisu mieli możliwość oceniania w skali tak jak Wy 1-10 gry zawodników po meczu? Oczywiście ostateczne oceny po meczach nadal należałyby do Was, ale chciałbym z szerszym gronem przeanalizować oceny poszczególnych graczy :) Tak wiem, powtarzam się, ale chciałbym aby Redakcja zobaczyła ten post :D

0

Heja, małe pytanko do szanownej Redakcji, czy jest możliwość, aby użytkownicy tego zacnego serwisu mieli możliwość oceniania w skali tak jak Wy 1-10 gry zawodników po meczu? Oczywiście ostateczne oceny po meczach nadal należałyby do Was, ale chciałbym z szerszym gronem przeanalizować oceny poszczególnych graczy :) Piszę po raz drugi, bo chciałbym aby ktoś z "góry" zobaczył ten komentarz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?