0

Hasz29

Racja. Dlatego przy korzystnym wyniku trzeba będzie go zdjąć, podobnie jak Albę. W rewanżu niech sobie dostają kartki, bo w finale są one anulowane (nie licząc czerwonych) :)

A jak coś mamy Bartre, Songa i Abidala, więc jest na kogo zmienić. Ponad to, w rewanżu będzie mógł zagrać Adriano już :)

0

Najważniejsze, że rewanż na CN :)
W pierwszym meczu warto byłoby zremisować 1:1 lub 2:2: albo skromnie wygrać (nawet 1:0). Zwłaszcza, że paradoksalnie, Bayern gra gorzej u siebie niż na wyjazdach w tym sezonie. Poza tym, niewykluczone, że po 1 meczu, ktoś z Bayernu zostanie zawieszony za kartki na rewanż. Nie ma tragedii, aczkolwiek trzeba byłoby być idiotą, aby liczyć na manitę :) Nawet jeśli Barca wygra oba mecze, to nie sądzę by wyżej niż 3:1.

A co do Borussi. W tym sezonie raz pokonała real, a raz z nim zremisowała. Dlatego śmieszą mnie teksty, że real ma łatwiej. Liczę na finał Borussia : Barca.

0

Progressive

I tylko on? A ew. wiesz kto jest zagrożony? Dzięki za odpowiedź :)

0

Mam takie pytanie.
Czy ktoś orientuje się kto z Bayernu jest zawieszony za kartki na pierwszy mecz półfinałowy?

0

Co to za gadanie, że real ma łatwiej? Dla tych którzy mają słabszą pamięć - w tym sezonie LM Borussia już raz pokonała real, a raz zremisowała. To chyba nie jest przypadek.

0

Po jaką cholerę wypożyczać Tello, skoro z meczu na mecz gra on coraz lepiej. Jest świetny. Co do Alexisa nie byłbym taki pewien. Skoro można teraz za niego dostać sporo kasy, a ponad to planowany jest zakup Neymara to warto go sprzedać. On gra jeden dobry mecz na dziesięć. Zgodzę się tylko z tym, że Villa i Pedro zostaną (no i oczywiście Messi). Zgadzam się również z tym, że Cuenca i Afellay pójdą na sprzedaż.

0

KingLeonidas

Jak dla mnie to momentami grał na równym poziomie, ale na pewno nie grał zdecydowanie lepiej. Każdy niech ma swoje zdanie i na tym poprzestańmy.

0

KingLeoninad

A w ilu z tych ostatnich GD nie było kontrowersji na naszą niekorzyść?

0

Robertinho

Akurat brak Alexisa można łatwo zrozumieć. Chłopak zagra jedno dobre spotkania przy 10 złych. Bardziej mnie zastanawia czemu Tello nawet na ławkę nie trafił.

0

boski cristiano

Nie bądź taki hop do przodu. W tym sezonie niejednokrotnie część obecnych tu kibiców pokazała, że lepiej dobrałaby skład na poszczególne mecze niż Tito czy Roura...

Najlepsze:
Krótko mówiąc - AWANS

Najgorsze:
Kartka dla Adriano i zawieszenie. Przy tak osłabionej obronie to spory cios, ale jeśli Bartra teraz będzie grywał regularnie, a także Abidal, to nie będzie źle.

0

KingLeonidas

Co Ty mówisz, że real jest arcytrudnym przeciwnikiem. Ok, może grają trochę lepiej niż rok temu, ale prawda jest taka, że bardzo wiele zawdzięczają sędziom. Gdyby nie sędziowie to Galata mogłoby ich wyeliminować. Z resztą co ja mówię - Manchester by ich wyeliminował... Ale zgodzę się co do Bayernu. Nie chciałbym teraz na nich trafić.

Dla nas chyba najlepiej będzie jak trafimy na BVB. Nie są aż tak silni. Poza tym, dzięki temu real trafiłby na Bayern. A to z kolei oznaczałoby, że Madryt pożegna się z tegoroczną LM.

0

PS

Tam się pomyliłem co do realu. Miało być nie w "półfinałach" a w "ćwierćfinałach".

0

Wiecie dlaczego tyle osób nienawidzi Barcy? Bo nie mogą pogodzić się z tym, że ten Klub jest i będzie najlepszy na świecie. Sami zobaczcie:

1. Szósty z rzędu awans do półfinału. I to w jaki sposób! Z kontuzjowanymi graczami w obronie (Puyol, Masche, Adriano) oraz tymi, którzy prawie lub wcale nie grali (Bartra, Abidal).

2. Zwycięstwa i awanse mimo wrogich sędziów. Chociaż niejednokrotnie sędziowie uprzykrzali nam życie - daliśmy radę.

3. Nieziemskie remontady. Mówiąc krótko - Milan.

4. Rekordy. Co parę dni słyszy się, że Barcelona lub któryś z jej piłkarzy pobił kolejny rekord.

A teraz spójrzmy na taki real. Wystarczy, że sędzia im nie pomoże lub nie gra ronaldo i już dostają w dupę (porażka z Granadą, remis z Osasuną, porażka z Galatasaray itp.). Gdyby nie byli przepychani, odpadliby w półfinałach.

Obecnie tylko Bayern może równać się z Barcą. A już zwłaszcza po wakacjach, gdy przejdzie do nich Pep i dokupią jeszcze paru zawodników. Jak dla mnie, to jedyny klub, który poza Barcą zasługuje na mistrzostwo w LM, bo swoją ciężką pracą i solidnością pokazują ogromną siłę.

0

Co do tego, że Bartra powinien się teraz ogrywać, to zgadzam się w 100%. Powinien grać regularnie do końca sezonu. Abidal również powinien dostawać teraz więcej minut, aby złapać rytm meczowy, a przy okazji, aby Alba mógł sobie czasem odpocząć. Jest też duża szansa, że na finał wróci Puyol. Jeśli wykuruje się zgodnie z podanym terminem powrotu (albo może nawet ciut wcześniej) i zdąży zagrać nawet parę minut w jakimś jednym, czy dwóch ligowych spotkaniach, to w finale na Wembley należy mu się przynajmniej ławka. Wszystko zależnie od tego, jak będzie sobie radził Bartra. Bo jeśli chłopak pójdzie za ciosem i będzie do końca sezonu regularnie grać, to może okazać się, że Puyol będzie mógł spokojnie cały finał przesiedzieć na ławce :)

0

Mamy Songa, a także wrócił Abidal, więc nie ma tragedii. Tak - ABIDAL. Ten na którego czekacie, a teraz ciągle go chcecie na trybunach albo na ławce. Nie mówię, że ma od razu grać 90 minut, ale właśnie w takim półfinale będzie jak znalazł. Nawet przez 45 minut. Ważne by do tego momentu otrzymywał minuty.

0

Mucha78

Mecze półfinałowe za 2 tygodnie. Do tej pory Leo wyleczy kontuzję 2 razy ;p
A nie biegał, bo wynik był już korzystny dla Barcy, a on nie chciał ryzykować zdrowiem. Teraz do niedzieli się wykuruje do reszty i w niedzielę zobaczymy go w wyjściowym składzie :)

0

Messi po prostu potrzebuje gry :) On odpoczywać to może co najwyżej w meczach z 2-go ligowymi drużynami w CdR. I to też nie przez 90 minut ;)

0

Jedynym minusem tego meczu jest zawieszenie dla Adriano. Chociaż mam nadzieję, że Barca się odwoła do tej kartki.

Jeśli nie, to Abidal musi zacząć dostawać więcej minut w La Lidze, bo jak widać - będzie niezbędny. Nawet jako rezerwowy.

0

Pozostaje wierzyć w Pedro. Co stoi za nim?

- Dzięki przerwie od gry z pewnością odpoczął i jest głodny bramek
- Urodziło mu się dziecko, co jest ogromnym zastrzykiem energii. Ponad to, pewnie będzie chciał zadedykować bramkę synkowi.

0

Messi0045

Niestety, ale na tym forum za pisanie racjonalnych rzeczy dostaje się minusy :) Ja jednak się z Tobą zgodzę, że mistrzostwo mamy już w kieszeni. Bardziej jest pewne nasze mistrzostwo niż 2-gie miejsce realu :)

0

Niech będzie taki jak w rewanżowym meczu z Milanem. Czyli nie musi pomagać, ale też niech nie przeszkadza. Coś na wzór tego z meczu z Mallorcą. Wtedy będzie ok :)

0

RtQ

Dokładnie, 100% racji! Jak widać, zawodnik może grać tragicznie przez cały sezon, potem słabiakom strzelić 2 bramki i już można go z powrotem wrzucać na głęboką wodę. Ludzie nic nie myślą...

W ataku powinien zagrać Messi, Villa i Cesc lub Tello. Tello na pewno nie zagrałby gorzej niż Alexis.

0

callio004

Ok :)

0

Diego

Jak jesteś z Wawy to możemy się założyć o piwko, że Messi wyjdzie w wyjściowym składzie :)

0

michaz

Ale Bartra z kolei jest chucherkiem i to nieogranym, a Lavezzi i Ibra do małych nie należą.

0

Poza tym, wiele osób zapomina o jednym. PSG przez pierwsze minuty da z siebie wszystko. A to z koeli oznacza, że szybciej opadną z sił. Gdy grali u siebie, widać było, że w drugiej połowie już są wolniejsi i słabsi. A tutaj, nie dość, że zagrają na wyjeździe to jeszcze muszą odrabiać straty. Dlatego po pierwszej połowie przewiduję 1:0 dla Barcy, a ostatecznie 3:0, może 3:1.

0

michaz

Każdy z dostępnych zawodników, który może zagrać obok Pique ma swoje wady i zalety. Ty podałeś wady Songa, a ja podam Ci zalety: jest w pełni zdrowy, nie przemęczony, wysoki i silny.

To, że ktoś na niego zagłosował to jego wybór, gdyż każdy ma prawo widzieć linię defensywy wg. własnej wizji. Ja np. dziś widzę tam Adriano. Ale prawda jest taka, że to wizja Tito i Roury zadecyduje kto zagra dziś obok Pique.

0

Ludzie dyskutują, czy zagra Pedro, Cesc, czy Alexis, a prawda jest taka, że Messi zagra na 100% tak samo jak Villa. Kwestia kto zajmie lewe skrzydło. Ale pewnie będzie to Alexis.

Zmiany jakie powinny mieć dziś miejsce (zakładając, że nie będzie żadnej koniecznej / wymuszonej) to: Leo - Cesc/Tello, Pique - Abidal/Bartra/Song, Alba - Abidal/Adriano

Chyba nie trzeba tłumaczyć dlaczego :)

0

Diego

Spójrzmy prawdzie w oczy. Skoro Messi został powołany, to zagra na 100%. To nie Cordoba, aby przesiedział mecz na ławce. Xavi ostatnio też nie miał w pełni wyleczonej kontuzji i zagrał (w meczu z PSG). Tak więc Messi tym bardziej. Zwłaszcza znając jego pragnienie gry.

0

Z tym, że Messi nie zagra od początku to ładnie dowalili...

Messi zagra od 1 minuty, zrobi swoje, strzeli bramkę lub dwie, a potem spokojnie zejdzie z boiska.

Właśnie większym ryzykiem byłoby wstawienie Leo, gdyby Barca przegrywała 0:1 np. w 70 minucie. Wtedy PSG broniłoby się pewnie całym składem i nawet nie powstrzymywaliby się brutalnych fauli. I wtedy kontuzja Leo mogłaby się odnowić...

A tak to PSG od 1 minuty będzie atakować, bo wiedzą, że ten mecz muszą wygrać, a tym samym, mniej będą poświęcać uwagi obronie. Cała filozofia...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?