wrinkles
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
klopFCB
Jak nic nie gra? Ostatnio zagrał słabiej w pierwszym meczu z Milanem, tak jak większość drużyny. I tyle.
0
Tego, że losowanie LM było ustawione to jestem pewny w 100%. Ogólnie śmieszą mnie wszystkie teorie spiskowe, jednak tutaj widać to wyraźnie.
I nie chodzi o to, że wnioskuję to po samym losowaniu. Bo równie dobrze na Galatasaray mogła trafić Barca. W końcu matematycznie szanse były takie same. Jednak gdy widzę w jaki sposób real jest przepychany to śmiać mi się chce. Rok temu Appoel teraz Galatasaray... I to jeszcze z pomocą sędziów.
Tak samo jak anulowanie kary Ibrze. Gdyby nie zagrał w 1 meczu to pewnie nie byłoby nawet żadnych zakładów u bukmachera na ten mecz. Ponad to, byłoby to jeszcze bardziej jednostronne widowisko i mniej osób by to oglądało.
No, ale liczę, że jeśli real trafi na Borussię czy Bayern to odpadnie, gdyż jedni i drudzy już im dali do wiwatu :)
0
I po co takie głupie gadki, że występ Messiego nie jest ich problemem? Jestem w stanie iść o zakład, że gdyby miał możliwość, aby Messi nie zagrał (np. płacąc łapówkę bądź przy pomocy jakichś paranormalnych mocy) to zrobiłby wszystko, aby Leo dziś nie zagrał.
Ja rozumiem teksty w stylu: "Jesteśmy przygotowani i damy z siebie wszystko". A tak to tylko się ośmieszy jak już nie jeden trener w La Lidze, który mówił: "Mamy sposób na Barcelonę", a dostawał np. 4:0.
Prawda jest taka, że facet tylko się ośmieszy. Messi zagra, strzeli z 2 bramki, może zaliczy asystę i tyle będzie z jego tekstów, że występ Leo jest im obojętny... ;)
0
Teraz niech real trafi na Borussię albo Bayern. Bayern rok temu pokazał im, że sobie spokojnie potrafi z nimi poradzić, a w tym sezonie i tak taranuje przeciwników. Borussia z kolei w tym sezonie ograła real.
Życzę Bayernowi gry w finale, bo zasługują na to, ale z perspektywy naszych osłabień w obronie, wolałbym finał Borussia : Barca. No ale zobaczymy :)
0
ok ok :)
0
barcawooorld
To jakaś aluzja, że wg. Ciebie nie zagra? :)
Zagra od 1 minuty, strzeli bramkę lub dwie zejdzie :)
0
barcawooorld
Po tym, że znam Messiego (w sensie jego postawę, zapał do gry) i nie ma szans, by odpuścił. Prędzej uwierzę, że zejdzie w trakcie gry, co jest prawdopodobne :)
0
Czyli Messi od 1 minuty :)
Poproszę o minusy od tych, którzy nie mogą się z tym pogodzić :)
0
Borussia : Malaga
http://www.activepl.tv/stream1.html
0
A o której podadzą info, czy zostanie powołany? Miało być wieczorem...
Tego, że zostanie powołany to jestem pewien. Mam nadzieję, że zagra od 1 minuty.
0
Minusy to masz za "ciotę" zapewne
0
Duju69
Dlatego właśnie napisałem, że Pedro i Alexis to loteria. Gdyby Alexis zagrał chociaż w 50% w pierwszym meczu z PSG, jak zagrał z Mallorcą to dla mnie miałby pewne miejsce w wyjściowym składzie. A tak to ja się nie zdziwię, gdy kolejne dobre spotkanie zagra np. za 3-4 kolejki w La Lidze...
Wolałbym się mylić, ale takie są fakty. Niech sobie wejdzie, ale dopiero, gdy Messi pozamiata i będzie mógł zejść z boiska.
0
Widać, że chociaż racjonalnie myślący kibice :)
0
Było, ale nie w meczach o taką stawkę, lecz np. w CdR albo LM z Benficą, gdzie awans z 1 miejsca był już gwarantowany.
0
stifler111
Haha, Alexis w świetnej formie? Rozumiem, że wnioskujesz to po meczu z Mallorcą? Dobre sobie... Dla mnie to czy zagra Pedro czy Alexis to to samo, bo jeden i drugi ostatnio nie błyszczy. Alexis zagrał dobrze z Mallorcą, a Pedro z kolei urodziło się dziecko, więc może mieć więcej energii/motywacji. Ale jeden i drugi to loteria.
Dla mnie w ataku powinien zagrać Messi, Villa i Tello lub Fabregas.
0
Dlaczego po raz kolejny w artykule na fcbarca.com pojawia się słowo: "Paryżanie" napisane z małej litery?
Jakoś nie wydaje mi się, aby mieszkańców danego miasta/kraju pisało się z małej litery... Krakowianie, Warszawiacy, Amerykanie itp itd...
Warto to poprawić.
0
Kto wierzy w to, że Messi zacznie mecz na ławce? ;)
0
Z Milanem przegraliśmy 0:2 na wyjeździe, a ludzie pisali (w tym ja): "damy radę, gramy na CN!". Mimo, że potrzebowaliśmy strzelić 3 bramki, aby wygrać i nie stracić przy tym żadnej.
Z PSG na wyjeździe gładko remisujmy bramkowo 2:2. Czeka nas znów rewanż na CN. Jednak tym razem do awansu wystarczy nam 0:0, 1:1 albo dowolna wygrana. To tu z kolei ludzie piszą: "będzie bardzo ciężko".
I weź tu zrozum ludzi :) Chyba każdy zapomniał, że PSG obie bramki zdobyło praktycznie z niczego. Pierwsza od sędziego, a druga to przypadkowy rykoszet w ostatniej sekundzie meczu. Na CN wciśniemy im z 2 bramki na luzie, może nawet 3. Skoro Milanowi, który mógł się tylko bronić zdołaliśmy strzelić 4, to dlaczego mielibyśmy nie strzelić tylu bramek PSG, które MUSI atakować i coś strzelić? Czasem na prawdę warto ruszyć głową...
0
Jeśli chodzi o zmniejszenie kadry to pewnie polecą:
Alexis, Afellay, Cuenca
Sprzedaż Valdesa + lekka dopłata pokryje koszt bramkarza. Za Alexisa dostaniemy całkiem sporo, bo parę klubów się o niego stara. Za Cuence i Afellaya majątek nie wpadnie, ale zawsze jakiś pieniądz. Chociaż szczerze mówiąc, to Cuence bym zostawił.
Sprzedaż Alexisa pokryje koszt stopera. A sprzedaż Afellaya i Cuencki + dorzucenie kasy z budżetu pokryje koszt Neymara.
Tak w sumie licząc na spokojnie (chociaż nie wiem, ile kasy będzie przeznaczonej na transfery), to jeszcze jakiś grosz zostanie, więc może da się kogoś jeszcze sprowadzić. Nawet jakiegoś młodziaka.
No i nie zapominajmy, że jeszcze więcej kasy wpadnie za mistrzostwo Hiszpanii i za ew. wygraną LM.
0
Wolę się upewnić. Z tego co wiem, to żółte kartki anulują się na finałowy mecz, prawda? To, że czerwone zostają to logiczne, ale z tego co pamiętam, to żółte się anulują. Bardzo proszę o poprawienie mnie, jeśli się mylę.
0
Oczywiście, że Abi musi zostać. Wystarczy aby był zmiennikiem Alby, a do tego grywał regularnie np. w CdR. Poza tym, jest świetnym zastępstwem, gdy np. Pique będzie zawieszony. Jest wysoki, gra bardzo dobrze, więc musi zostać.
Poza tym, po tym wszystkim co przeszedł, wręcz chamstwem byłoby pozbywanie się go. Marzę o tym, aby zakończył karierę u nas. A to czy za rok, czy dwa, to już zależeć będzie tylko od jego zdrowia :)
0
Może i Sergio i Song oraz Adriano, więc co to za brednie, że tylko Bartra...
0
Na razie 3 debili się ujawniło. Co tak mało? :)
0
Bramka: Valdes
Obrona: Alba, Adriano, Pique, Alves
Pomoc: Sergio, Iniesta, Xavi
Atak: Tello, Villa, Messi
Jeśli Adriano nie dojdzie do siebie, to w jego miejsce Song. Można pomyśleć jeszcze nad tym kto mógłby zagrać za Tello i nasuwa się jedynie Cesc.
Gdy awans będzie już pewny, czyli np. 2:0 dla Barcy, albo nawet 1:0 pod warunkiem, że PSG będzie grało tragicznie, to zrobić zmiany: Leo --> Alexis, Pique --> Bartra lub Song i Alba --> Abidal.
A teraz grzecznie proszę o minusy od debili oraz zapraszam do dyskusji normalnych forumowiczów ;)
0
Zdemolują PSG i nie ma co ukrywać tego :)
Chłopaki są zmotywowani tak bardzo, a do tego jeszcze otrzymali zastrzyk energii po powrocie Abiego. Messi zagra na 100%, być może też Adriano.
No i co jak co - to CAMP NOU!
0
subiektywny
Dokładnie tak. Ta mowa o niepewnym występie Leo i podkreślanie, że wejdzie przy niekorzystnym wyniku to zasłona dymna. Przez to trener PSG ma chaos w głowie i nie wie, co robić.
A prawda jest taka, że Leo wejdzie od 1 minuty, pozamiata i najwyżej potem usiądzie na ławce czekając na ostatni gwizdek :)
0
Taa, z pewnością nie dostanie ;)
0
Na pewno nie Sergio. On musi zostać w polu. Już tam zalicza pełno odbiorów, a do tego jest kapitalnym łącznikiem.
Song też raczej nie, gdyż jest za wolny.
Bartra również nie - za małe doświadczenie.
Pozostaje Adriano, który powinien być dobrym rozwiązaniem.
Moja propozycja (od najbardziej polecanego przeze mnie):
1. Adriano
2. Song
3. Bartra
4. Sergio
Ponad to, dobrze jakby przy pewnym już awansie, Abi zastąpił Albę a Song bądź Bartra - Pique. Nie ma co ryzykować, że dostaną kartkę.
0
No nie wiem. W każdym razie wolałbym już Cesc, Villa, Messi niż jakby Alexis miał grać od początku. Nie jestem z tych chorągiewek, co co tydzień zmieniają zdanie o tym piłkarzu :) Dla mnie to, że zagrał dobrze z Mallorcą, nie świadczy o niczym. Zagra z 3-4 mecze na takim poziomie to wtedy uwierzę, że się przełamał.
0
PS
Faktycznie jakichś 2 debili się dobrało i prawie wszystko minusują... Człowiek pisze normalne rzeczy, ale idiota jakiś i tak musi zminusować. Wiem, że można na to nie patrzeć, ale ja często odruchowo pomijam posty, które mają same minusy...