wroclawskifan
Dołączył/a: kwiecień 2019
Wrocław
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Katalończyk 99 mogą być węższe i krótsze.
1
@LionelM95 teleelevidenie korzystam od lat. Wychodzi poniżej 20 zł za pełen pakiet c+, hbo, eleven, polsat sport. Działa z aplikacjami na TV. Tylko trzeba czekać (polować) na otwartą rejestrację (zwykle w weekendy) i chyba na początku trzeba zapłacić za 3 miesiące z góry. Ogólnie płatności są dość upierdliwe
14
@Plama Keirrison przynajmniej przychodził z łatką dużego talentu i tytułem króla strzelców. Maia i Douglas, czy ostatnio Julian Araujo od razu było wiadomo, że to placki.
Dla zainteresowanych o Keirrisonie: "Napastnik do pierwszego składu Coritiby został włączony w 2007 roku. W sposób znaczący pomógł swojej drużynie w wywalczeniu awansu do pierwszej ligi, zdobywając dwanaście bramek i zostając najskuteczniejszym strzelcem w zespole. Następnie z dorobkiem osiemnastu bramek został najlepszym snajperem Campeonato Paranaense (rozgrywek regionalnych), zaliczając kolejne dwadzieścia jeden trafień do siatki, razem z Washingtonem z Fluminense FC oraz Kléberem Pereirą z Santosu FC został królem strzelców najwyższej brazylijskiej klasy rozgrywkowej.
Za swoją dyspozycję strzelecką otrzymał w roku 2008 wiele wyróżnień. Wybrany został między innymi najlepszym graczem ligi stanowej oraz objawieniem sezonu brazylijskiej Série A"
0
@ranger3120 do żadnego dokumentu w PL nie można mieć uśmiechu, ani do dowodu, ani do paszportu :)
0
@Tarins kurcze, gdyby tylko zakontraktowali jakiegoś pomocnika z dobrym strzałem, kogoś w stylu np. Gundogana ;)
0
@Messibestplayerintheworld Trochę dziwna sytuacja dla mnie, że chłopak urodzony w Madrycie, który zahaczył nawet o szkółkę Realu miałby trafić do nas, a nie do Realu, który ma jeszcze gorsze braki na tej pozycji niż my.
Zastanawia mnie czemu Real i inne topowe kluby go odpuszczają, a my tak mocno go chcemy. Skauci, któregoś klubu się mylą w swoich raportach o nim... oby nie nasi :)
0
@FCBparasiempre Chyba jest "literówka" w dacie.
1
@JaroCoach chyba większość osob kupujących ten młynek kupuje go właśnie na ali. Cena normalna. Sprawdź tylko opinie w ofercie i opinie sklepu, jak jest ok to bierz. Nie ma ryzyka. A jakby coś było nie tak to dostaniesz zwrot kasy.
Kupuje od lat na ali od drobnicy po duże sprzęty agd i rtv i nigdy nie miałem żadnego problemu z zamówieniem.
1
@Compadre u mnie podobnie
0
@pacior95 jak nikt go nie znał? Przecież Araujo przychodził z łatką topowego talentu w Ameryce Południowej. Pamiętam, że mega się cieszyłem, że udało nam się go kupić.
2
@barcadreed Jak placka kupionego za 50 sprzedasz za 50 to na nowe transfery możesz z tego wydać maks kilka milionów, bo reszta się nie zamortyzowała. Jak sprzedasz za 20 milionów kogoś kto przyszedł za darmo to możesz na nowe transfery wydać 20 milionów.
0
@Bartula Torre 20 lat > Gavi (niespełna) 19
Strasznie się cieszyłem jak kupiliśmy Torre ale teraz za każdym razem jak go widzę na boisku to mi się wydaje, że Puig wrócił. Obym się mylił i oby chłopak odpalił nie tylko z techniką ale też z innymi aspektami gry.
0
@bartekvisca Bo jak ten pan, który to pisał był w szkole to polska szkoła była na 11 miejscu z matmy :)
1
@AduŚ07 haha... Też się podjarałem, bo zawsze jak serwery padają to znaczy, że coś wielkiego się stało. A tu zwykła awaria tylko :)
0
@eosz Spoko, tylko trochę mało precyzyjne te pytania zadałeś.
"sprawa dotyczy internetu" - nie martw się, oni go wymyślili, więc jest go tam pod dostatkiem :)
"poruszania sie po tym miescie" - ruch prawostronny; niestety Amerykanie nie kumają systemu metrycznego więc wszystko masz milach; po mieście najlepiej metrem.
Jakbyś zadał bardziej konkretne pytania to pewnie uzyskałbyś bardziej konkretne odpowiedzi :) Pozdrowienia i udanego wyjazdu.
6
@Mroziu Ale wiesz, że 25 brutto to w Hiszpanii na rękę 12,5 mln, czyli bardzo blisko tych 10, o których piszesz?
1
@michal26 Ja też. To co? Jak za dzieciaka: ja pukam, a Ty gadasz z Laportą o naszym pomyśle :)
0
@michal26 Ngolo Kante, Kamada, Firmino, Zaha i Evan Ndicka to z takich wymarzonych (choć w większości nierealnych) do zgarnięcia w tym okienku.
Po tym sezonie jest bardzo wielu dobrych zawodników bez kontraktu. Poza wymienionymi jeszcze: młody Thuram, Asensio, Hazard, Guereiro, Skriniar, Rabiot, Tielemans, Laimer, Amartey, Keita i jeszcze kilka innych znanych nazwisk.
0
@Medium No i zepsułeś koledze żart :)
0
@Esteban_ Jasne, jako motywator i opiekun młodych to jestem pewny, że by się sprawdził, ale co z taktyką i ustawieniem zespołu u faceta, który całe życie twierdził, że najlepsza taktyka to: "kopnij piłkę do Zlatana" :)
3
@Emhyr Bardzo go lubię, ale z jego charakterem i przeświadczeniem, że jest we wszystkim najmądrzejszy i najlepszy na świecie to myślę, że nigdzie nie dałby rady nawet jednego sezonu przepracować.
1
@adambądkowski93 Jakby jeszcze na ławce była głębia w postaci: Ansu, Raphinha, Cancelo (wyp.), Inigo, Amrabat, Gavi + uzupęłnienie: Roberto, Alonso, Garcia + młodzi (Lamine, Pau, Guiu) to ja bym był mega zadowolony.
1
@joloskyy Dzięki. Na szczęście to gwiaździak więc "najlżejszy" z tych gnojków więc rokowania są dobre.
0
@bari_94 No nie wiem. Ja tam dla pewności poczekam aż jeszcze ktoś poza Tobą wrzuci info na Ramblę :)
2
@joloskyy @DonCarletto Kurcze, jako ojciec dziecka z glejakiem nie sądziłem, że na Rambli dowiem się czegoś kompletnie nowego nawet w tym temacie. Faktycznie sprawdziłem i macie rację, że to nowotwór, a nie rak. Byłem pewny, że te słowa to synonimy.
0
@joloskyy co? A wszystkie odmiany glejaka to co jest jak nie nowotwór (rak) mózgu?
0
@Memtzen07 Nie istnieje żadne legitne źródło potwierdzające, że to spisek, tak jak nie istnieje żadne legitne źródło potwierdzające, że ziemia jest płaska.
5
@OnlyBarca10 Człowieku, w tym kraju, który ma 38 milionów mieszkańców cudem jest zebrać 5 niezłych piłkarzy. Kogo Ty byś chciał w tej reprezentacji? Ciągle te same nazwiska, bo inni są jeszcze słabsi. Bereszyńskiemu nawet jakby urwało nogę na tej ławce w Napoli to i tak będzie nasz najlepszy boczny obrońca i Santos nic na to nie poradzi.
1
@Survier " Ale skąd obawa, że doprowadzi to do zniszczenia planety" Nie ma takiej obawy. Planeta nie zostanie zniszczona. Jasne, że to są naturalne zjawiska, których konsekwencją jest to, że część gatunków flory i fauny wyginie. Problem polega na tym, że wyginięciu ulegają gatunki, które są najsłabiej przystosowane do zmian lub takie, które konsumują najwięcej zasobów planety. A gatunkiem, który do funkcjonowania wykorzystuje najwięcej zasobów jest .... człowiek.
9
@Survier To tak samo jak wielkie pożary lasów, które występowały zawsze w historii... ale jednak jak Janusz wrzuca podpalony kanister z benzyną do lasu to odrobinę przyspiesza ten naturalny proces, bo cała akcja trwa 5 sekund, zamiast czekania 100 lat żeby piorun walnął właśnie w ten konkretny las :)
Lodowce zawsze topniały, ale jakoś odkąd pojawili się ludzie na naszej planecie to proces ten DRASTYCZNIE przyspieszył. A dostał turbo dopalacza w ostatnich 200 latach, gdy ludzkość wynalazła wielkie fabryki i spalinowe sposoby transportu.