0

ten sk***iel co sędziuje wszystko na korzyść Atleti gwiżdze...

0

myślę że już się zaaklimatyzował ale ma problem z odblokowaniem się bardziej niż z aklimatyzacją.

0

na Santiago Bernabeu 2 tygodnie temu był ciekawszy?

0

Ostatnio im nie szło w ogóle z tymi stałymi fragmentami przeciw nam to teraz na krótko próbują.

0

Javier profesor

1

Jestem pod wielkim wrażeniem gry Daniego, jak za starych czasów wchodzi na obieg za plecy i robi przewagę, walczy do końca i gra z głową. Takiego Alvesa chce się oglądać i z takim Alvesem chce się przedłużać kontrakt.

0

już było 3 minuty po wrzuceniu przeglądu prasy na rm.pl, więc wszystko w normie :)

0

może i masz rację, ale moim zdaniem Alba mnie do końca nie przekonuje. Dobre mecze przeplata średnimi a i asyst ma zapewne zdecydowanie mniej niż w najlepszych czasach Daniego.

0

Transfery jakie chciałbym przeprowadzić to Reus, Laporte i kogoś na PO. Gdyby taki Antonio Valencia z ManU był o 5 lat młodszy(w tym roku stuknie mu 30) to chętnie bym go widział na Camp Nou. Chłop ma niesamowity gaz i drybling i na pewno udałoby się nam zrobić z niego PO mimo że w ManU gra jako skrzydłowy.

0

Czego Ty wymagasz chłopie jak nawet admini strony się z niego nabijają(n00stress), więc o czym my tu rozmawiamy.

7

Raczej jego brakiem. Jak mam nie widzieć Twoich komentarzy skoro pod każdym newsem spamujesz wypisując praktycznie cały czas brednie. większość komentarzy jest taka sama tylko napisana w inny sposób ;)

5

jak mi się je uda znaleźć w tym spamie to podeślę...

0

Nie wiem czy ogląda ktoś mecz Sevilla - Malaga, ale Denis Suarez jest po prostu kotem, niesamowity chłopak! A i Deulo też popisał się konkret asystą.

2

oj duży :(

8

Wejdź w jego profil to znajdziesz jeszcze 12 tyś głupich komentarzy.

51

jeszcze ciekawostka ode mnie
-Podczas 90 minut spotkania Deportivo - FC Barcelona użytkownik "LOL LOL" dodał około 100 komentarzy z czego tylko 2 z sensem.

0

Rozumiem że 99 w nicku to data urodzenia?

0

Janusz, zakładaj białe skary na to klapki i na rm.pl zapraszam do kolegów

0

Chłopie jesteś na prawdę żałosny, w jednych komentarzach krytykujesz Luisa, w innych wypisujesz takie rzeczy jak tu. Chorągiewą jak na razie jesteś tylko i wyłącznie Ty.

0

Luis tak bardzo chce strzelić tą bramkę ,że mu nie wychodzi. Musi coś siedzieć w głowie jeszcze u niego i to martwi ale wiem że mu się uda.

0

Ja daje mu czas, tak samo jak Ivanowi. U Rakitica powoli widać że zaczyna grać "swoje" to i Luis odpali więc komentarze tego typu rzucane co chwilę są zbędne bo później będziecie go po butach całować jak odpali...

2

Leo

0

jak byś kiedykolwiek grał w piłkę a nie całe dnie spędzał tutaj na forum to wiedziałbyś że nie była to łatwa piłka do strzału, zwłaszcza że przyjął piłkę lewą nogą i zanim zrobił ponownie tą samą zamach już piłkę miał bramkarz. Wyjdź z domu, nagraj pare filmików i pokaż co potrafisz prosie.

0

ja tam widziałem 2 zawodników Barcy, no ale niech będzie. Wrzutki do nikogo...

0

nie wrzucaj wszystkich do jednego wora.

0

Ivan proszę Cię, zacznij cały czas mieć taki luz w 4 literach jak ostatnimi czasy i będzie z Ciebie na prawdę zawodnik nr.1 w linii pomocy.

0

Fajnie, też oglądam ten mecz ale nie jaram się tym co dzieje się na boiskach w BPL na stronie poświęconej drużynie z LL...

0

To co napisałeś bardziej pasuje mi pod "LOL LOL", bo on lubi pajacować w ten sposób szukając pogłosu.

1

W żadnym wypadku. Bardziej liczę na to ,że się ogarniesz i przestaniesz na pokaz pisać tak denne komentarze jak ten do którego się odniosłem. Przyjacielu :)

0

A wiesz na co ja nadal czekam? -.-

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?