Jestem pod wielkim wrażeniem gry Daniego, jak za starych czasów wchodzi na obieg za plecy i robi przewagę, walczy do końca i gra z głową. Takiego Alvesa chce się oglądać i z takim Alvesem chce się przedłużać kontrakt.
może i masz rację, ale moim zdaniem Alba mnie do końca nie przekonuje. Dobre mecze przeplata średnimi a i asyst ma zapewne zdecydowanie mniej niż w najlepszych czasach Daniego.
Transfery jakie chciałbym przeprowadzić to Reus, Laporte i kogoś na PO. Gdyby taki Antonio Valencia z ManU był o 5 lat młodszy(w tym roku stuknie mu 30) to chętnie bym go widział na Camp Nou. Chłop ma niesamowity gaz i drybling i na pewno udałoby się nam zrobić z niego PO mimo że w ManU gra jako skrzydłowy.
Raczej jego brakiem. Jak mam nie widzieć Twoich komentarzy skoro pod każdym newsem spamujesz wypisując praktycznie cały czas brednie. większość komentarzy jest taka sama tylko napisana w inny sposób ;)
jeszcze ciekawostka ode mnie
-Podczas 90 minut spotkania Deportivo - FC Barcelona użytkownik "LOL LOL" dodał około 100 komentarzy z czego tylko 2 z sensem.
Chłopie jesteś na prawdę żałosny, w jednych komentarzach krytykujesz Luisa, w innych wypisujesz takie rzeczy jak tu. Chorągiewą jak na razie jesteś tylko i wyłącznie Ty.
Ja daje mu czas, tak samo jak Ivanowi. U Rakitica powoli widać że zaczyna grać "swoje" to i Luis odpali więc komentarze tego typu rzucane co chwilę są zbędne bo później będziecie go po butach całować jak odpali...
jak byś kiedykolwiek grał w piłkę a nie całe dnie spędzał tutaj na forum to wiedziałbyś że nie była to łatwa piłka do strzału, zwłaszcza że przyjął piłkę lewą nogą i zanim zrobił ponownie tą samą zamach już piłkę miał bramkarz. Wyjdź z domu, nagraj pare filmików i pokaż co potrafisz prosie.
W żadnym wypadku. Bardziej liczę na to ,że się ogarniesz i przestaniesz na pokaz pisać tak denne komentarze jak ten do którego się odniosłem. Przyjacielu :)
0
ten sk***iel co sędziuje wszystko na korzyść Atleti gwiżdze...
0
myślę że już się zaaklimatyzował ale ma problem z odblokowaniem się bardziej niż z aklimatyzacją.
0
na Santiago Bernabeu 2 tygodnie temu był ciekawszy?
0
Ostatnio im nie szło w ogóle z tymi stałymi fragmentami przeciw nam to teraz na krótko próbują.
0
Javier profesor
1
Jestem pod wielkim wrażeniem gry Daniego, jak za starych czasów wchodzi na obieg za plecy i robi przewagę, walczy do końca i gra z głową. Takiego Alvesa chce się oglądać i z takim Alvesem chce się przedłużać kontrakt.
0
już było 3 minuty po wrzuceniu przeglądu prasy na rm.pl, więc wszystko w normie :)
0
może i masz rację, ale moim zdaniem Alba mnie do końca nie przekonuje. Dobre mecze przeplata średnimi a i asyst ma zapewne zdecydowanie mniej niż w najlepszych czasach Daniego.
0
Transfery jakie chciałbym przeprowadzić to Reus, Laporte i kogoś na PO. Gdyby taki Antonio Valencia z ManU był o 5 lat młodszy(w tym roku stuknie mu 30) to chętnie bym go widział na Camp Nou. Chłop ma niesamowity gaz i drybling i na pewno udałoby się nam zrobić z niego PO mimo że w ManU gra jako skrzydłowy.
0
Czego Ty wymagasz chłopie jak nawet admini strony się z niego nabijają(n00stress), więc o czym my tu rozmawiamy.
7
Raczej jego brakiem. Jak mam nie widzieć Twoich komentarzy skoro pod każdym newsem spamujesz wypisując praktycznie cały czas brednie. większość komentarzy jest taka sama tylko napisana w inny sposób ;)
5
jak mi się je uda znaleźć w tym spamie to podeślę...
0
Nie wiem czy ogląda ktoś mecz Sevilla - Malaga, ale Denis Suarez jest po prostu kotem, niesamowity chłopak! A i Deulo też popisał się konkret asystą.
2
oj duży :(
8
Wejdź w jego profil to znajdziesz jeszcze 12 tyś głupich komentarzy.
51
jeszcze ciekawostka ode mnie
-Podczas 90 minut spotkania Deportivo - FC Barcelona użytkownik "LOL LOL" dodał około 100 komentarzy z czego tylko 2 z sensem.
0
Rozumiem że 99 w nicku to data urodzenia?
0
Janusz, zakładaj białe skary na to klapki i na rm.pl zapraszam do kolegów
0
Chłopie jesteś na prawdę żałosny, w jednych komentarzach krytykujesz Luisa, w innych wypisujesz takie rzeczy jak tu. Chorągiewą jak na razie jesteś tylko i wyłącznie Ty.
0
Luis tak bardzo chce strzelić tą bramkę ,że mu nie wychodzi. Musi coś siedzieć w głowie jeszcze u niego i to martwi ale wiem że mu się uda.
0
Ja daje mu czas, tak samo jak Ivanowi. U Rakitica powoli widać że zaczyna grać "swoje" to i Luis odpali więc komentarze tego typu rzucane co chwilę są zbędne bo później będziecie go po butach całować jak odpali...
2
Leo
0
jak byś kiedykolwiek grał w piłkę a nie całe dnie spędzał tutaj na forum to wiedziałbyś że nie była to łatwa piłka do strzału, zwłaszcza że przyjął piłkę lewą nogą i zanim zrobił ponownie tą samą zamach już piłkę miał bramkarz. Wyjdź z domu, nagraj pare filmików i pokaż co potrafisz prosie.
0
ja tam widziałem 2 zawodników Barcy, no ale niech będzie. Wrzutki do nikogo...
0
nie wrzucaj wszystkich do jednego wora.
0
Ivan proszę Cię, zacznij cały czas mieć taki luz w 4 literach jak ostatnimi czasy i będzie z Ciebie na prawdę zawodnik nr.1 w linii pomocy.
0
Fajnie, też oglądam ten mecz ale nie jaram się tym co dzieje się na boiskach w BPL na stronie poświęconej drużynie z LL...
0
To co napisałeś bardziej pasuje mi pod "LOL LOL", bo on lubi pajacować w ten sposób szukając pogłosu.
1
W żadnym wypadku. Bardziej liczę na to ,że się ogarniesz i przestaniesz na pokaz pisać tak denne komentarze jak ten do którego się odniosłem. Przyjacielu :)
0
A wiesz na co ja nadal czekam? -.-