HAHAHAHAH TAAAAAAAAAAA..... Munir, serio? gość przypadkiem strzelił bramkę i już jest drugim Leo? no gościu, szanujmy się chociaż trochę, ten gość jest do wejścia do pierwszej drużyny za Adamą, Sandro, Halinovicem i 10 innymi. Nie oszukujmy się ale ten typ się nie nadaje...
nie jestem pewien ale z tego co ostatnio było pod innymi newsami pisane, to za denne rymowanki można dostać bana, tak więc? @barcafan_89 do zobaczenia za tydzień(mam nadzieję)
Proszę Cię...przecież Munir nic nie gra, to że strzelił bramkę z Villareal(dobrze pamiętam?) to nic nie znaczy, i tak jest za słaby na 1 drużynę. Przynajmniej na tą chwilę.
może po prostu nie chcą o tym pompować balonika? po 2 niektóre newsy na stronie realu pojawiają się później niż na onecie, chyba stamtąd czerpią niektóre informacje ;d
Jak dla mnie niech Real strzeli jeszcze jedną bramkę, jak Atletico będzie musiało grać z nożem na gardle i tylko jedną bramką zapasu to się zacznie rzeźnia na boisku i pokasują się na wzajem.
No z tym karnym to nie przesadzajmy, fakt że Atleti wtedy minimalnie nas doszło po bramce na 2:1 jednak dobrze wiemy, że nie było tam kontaktu Leo przy tym "karnym". Dla mnie dobre zawody Ivana, liczę na to że na prawdę się rozkręci i będzie rządził w linii pomocy. Suarez? Tak się rozegra, że z tego trio będziemy mieli pociechę jeszcze przez 3 lata(minimum 3 z samego Luisa i Leo).
Po 2 kolego, po tak "intensywnym" tygodniu dla prasy i wypisywaniu o konflikcie Leo z Lucho, myślę że jeśli by takiego nie było to po bramce Leo poleciałby właśnie w pierwszej kolejności do trenera, czego nie uczynił. Jakieś wnioski? zostawiam Ci to do przemyślenia przed snem. :)
0
nie chce mi się szukać w 25742747636826264 jego komentarzy, ale chyba jeszcze nie tak dawno pisał podobny komentarz na temat Paxa i Daniego...
0
Munir nie nadaje się do niczego...
1
HAHAHAHAH TAAAAAAAAAAA..... Munir, serio? gość przypadkiem strzelił bramkę i już jest drugim Leo? no gościu, szanujmy się chociaż trochę, ten gość jest do wejścia do pierwszej drużyny za Adamą, Sandro, Halinovicem i 10 innymi. Nie oszukujmy się ale ten typ się nie nadaje...
1
10 na osobę*
0
skoro ja dostaję bana za stwierdzenie faktów po przegranym meczu z RSSS to czemu za debilne wierszyki mają nie ich nie dawać? ;(
0
W tym sezonie wygrać 11:0 z Atletico to by było coś, ale mnie osobiście skromne 2:0 w dwumeczu zadowoli.
0
nie jestem pewien ale z tego co ostatnio było pod innymi newsami pisane, to za denne rymowanki można dostać bana, tak więc? @barcafan_89 do zobaczenia za tydzień(mam nadzieję)
0
Co myślicie na temat limitu max 10 komentarzy do jednego newsa? bo niektórym odp*****la od komentowania tutaj...
0
Ter Stegen kot :D
0
To Alen
0
Alen zaczyna z takim samym numerem na plecach jak kiedyś Leo, będzie z niego prze-kot!
2
Ten Munir się do niczego nie nadaje...
0
Proszę Cię...przecież Munir nic nie gra, to że strzelił bramkę z Villareal(dobrze pamiętam?) to nic nie znaczy, i tak jest za słaby na 1 drużynę. Przynajmniej na tą chwilę.
0
Proszę Cię, skończ już z tymi żałosnymi żartami :(
0
może po prostu nie chcą o tym pompować balonika? po 2 niektóre newsy na stronie realu pojawiają się później niż na onecie, chyba stamtąd czerpią niektóre informacje ;d
0
no, hehe ;d
0
O to samo co u nas, problemy ze szkółkami i sprowadzaniem młodych zawodników.
1
Ruudyy się popisał, Brawo!
4
No masz rację! gość źle trafił w piłkę przy strzale i raz źle podał i już powinni go sprzedać, wypad spać.
0
Jak dla mnie niech Real strzeli jeszcze jedną bramkę, jak Atletico będzie musiało grać z nożem na gardle i tylko jedną bramką zapasu to się zacznie rzeźnia na boisku i pokasują się na wzajem.
0
Gol CeeRka i nie ma "SIIIIIIIIIIIIIIIIII"? szok!
0
Mogę to jakoś skomentować? Mianowicie: "HAHAHAHAHAHAHA HALA MADRID!"
0
Ten z sensem znalazłem wczoraj, a dziś dodałeś jeszcze 46745784675 nowych komentarzy.
1
Ty to jak coś j*bniesz to aż mi się płakać czasami chce, 1 na 5 Twoich komentarzy jest z sensem.
2
No z tym karnym to nie przesadzajmy, fakt że Atleti wtedy minimalnie nas doszło po bramce na 2:1 jednak dobrze wiemy, że nie było tam kontaktu Leo przy tym "karnym". Dla mnie dobre zawody Ivana, liczę na to że na prawdę się rozkręci i będzie rządził w linii pomocy. Suarez? Tak się rozegra, że z tego trio będziemy mieli pociechę jeszcze przez 3 lata(minimum 3 z samego Luisa i Leo).
2
dlatego powinni chyba wprowadzić możliwość dodania max 10 komentarzy do newsa żeby za bardzo nie szalał.
3
https://vine.co/v/ODiFLTrFiZJ
2
Ja powiem tylko tyle:
"GOOOOOOOOOOOOOOL!"
https://vine.co/v/ODiFLTrFiZJ
1
Jestem w szoku ale...zgadzam się z Tobą. Piąteczka \o
0
Po 2 kolego, po tak "intensywnym" tygodniu dla prasy i wypisywaniu o konflikcie Leo z Lucho, myślę że jeśli by takiego nie było to po bramce Leo poleciałby właśnie w pierwszej kolejności do trenera, czego nie uczynił. Jakieś wnioski? zostawiam Ci to do przemyślenia przed snem. :)