0

Najlepiej by było chyba jak by Real rozgrywał mecze po nas, bo pod newsem poprzedzającym nasz mecz zawsze jest spokojnie 2/3 tyś.(na 7 możliwych) komentarzy odnoszących się do meczu Realu.

1

1:1

6

Ja tam nie widzę nic na temat tego, że boimy się Elche. News napisany jest aby "zwrócić uwagę" na napastnika gospodarzy a nie żeby się go bać.

0

Dlatego jestem spokojny o jego formę i o to że jak wystrzeli to już na stałe, jednak mam nadzieję że w klubie zrobią z nim porządek tak jak z Neymarem z poprzedniego sezonu. Teraz widać że Ney utrzymuje się na nogach jak tylko długo może i są tego efekty.

0

A mi się wydaje że właśnie nie chodzi o brak formy co o brak pewności siebie. Czasem na siłę sam próbuje wszystko kończyć jak ma możliwość podać, a czasem na siłę szuka Leo.

0

chłopie wyjdź na kwejka i tam pisz takie bzdety...

5

„Są piłkarze, którzy mają dużą odpowiedzialność w drużynie, choć nie noszą kapitańskiej opaski." - Właśnie, nie noszą a powinni. Prędzej widziałbym Javiera z opaską na ręku ustawiającego wszystkich na boisku niż Busiego. Niestety mimo dobrej gry ostatnimi czasy naszej "5" nie przekonuje mnie jako "lider" zespołu.

2

myślę że słabo Ci wychodzi podszywanie się pod "Miki_Messi_2001" postaraj się bardziej lub wyjdź burku.

0

No mam nadzieję że zostanie bo wiadomo, zakaz itp. ale w grze na PO prezentuje się najlepiej ze wszystkich kandydatów na to miejsce, nawet w słabej formie. Ograniczył dośrodkowania, szanuje piłkę więc można dać mu szansę. A kto na jego miejsce jak się zakaz skończy? Jakieś pomysły? Na ŚO chciałbym Laporte, do ofensywy Reusa a kto na PO? Przed i w trakcie mundialu zachwycaliśmy się Cuadrado no ale z tego co czytałem to podobno nie zachwyca na razie. Macie jakieś inne nazwiska które warto obserwować i nie mają 30 na karku?

1

Wróciłeś? ;)

0

Masz dużo racji ale ostatnie 2 mecze z Atleti to totalna dominacja naszych defensorów w powietrzu jak i na ziemi dlatego też może po części zaczęli kombinować i rozgrywać krótko stałe fragmenty gry. Nawet jak się zamkną to my będziemy grać swoje tak jak to było we wczorajszym meczu, to oni muszą ryzykować.

0

Teraz "Bejl" nawet biegać nie umie :(

0

Tak już to sprawdziłem, ale dzięki. Mój błąd.

0

We wtorek było dodane stosunkowo mało newsów więc teraz po meczu nadrabiają :P
Ja czekam osobiście na "kolor czerwony-żółty-zielony" meczu z Atleti i wydaje mi się że może wyglądać mniej więcej tak:
Czerwony-Suarez i jego skuteczność, a raczej jej brak.
Żółty-Sędzia(już nawet zapomniałem jak on się nazywał)
Zielony-Świetna gra defensywy/Messi znów ciągnie zespół do przodu/Piquenbauer powrócił.

0

No z tą chęcią i intensywnością to bym koleżko nie przesadzał. Chęci to nabraliście dopiero w 87 minucie jak Leo was skarcił, wcześniej raz na 10 minut wychodziliście z piłką by oddać jakiś strzał do statystyk, a tak to była sama wybijanka byle dalej.

2

Ejejej! nie tylko on wierzył w Alvesa! Zapomniałeś uwzględnić Pax'a :D

0

Gościu, czy w tym newsie Lucho albo chociażby ludzie komentujący wspominali coś o Alvesie? Bo nic nie znalazłem na jego temat...

0

Pierwszy raz od dawien dawna zgadzam się z Enrique i jego wypowiedziami, chociaż odnośnie sędziów to wszyscy dobrze wiemy jak to wygląda w Hiszpanii. Jeśli taki zespół jak Atletico "wyczai" jaki ogór sędziuje to grają zarówno twardo i jak panienki(przykład dwumeczu z Realem, w pierwszy meczu kasowali ludzi by w drugim kłaść się przy najmniejszym kontakcie). Niech się otworzą, my grajmy skoncentrowani a na pewno uda nam się wygrać również rewanż. Czekam na wypowiedź Cholo, i to co on ma do powiedzenia na temat meczu.

0

Jak najbardziej, jednak zawsze lepiej jest jeśli nagrodę indywidualną otrzyma zawodnik Twojej ulubionej/ukochanej drużyny a nie drużyny największego ligowego rywala, prawda?

0

Nie uwzględniłem Celty, wybacz.
Myślę że z odpowiednim zaangażowaniem i wiarą w zespół spokojnie możemy osiągnąć cele które wymieniłem powyżej.

1

Oj kolego nie zrozumiałeś ;)To że jest najlepszy w historii futbolu nie oznacza że w ostatnim roku nie spuścił trochę z tonu(każdy ma spadek formy). Wszelkie statystyki(z drobnymi wyjątkami) wskazują na to że to Leo jest najlepszym zawodnikiem jakiego do tej pory widział świat, a CR(nic mu nie odbierając) jest niestety(dla Ciebie) dopiero drugi w ogólnym rozrachunku. Wiadomo że można się tak spierać w kółko o to kto jest lepszy jednak statystyki raczej nie kłamią. Piąteczka ;)

0

a Co byś powiedział na trio w pomocy: Ivan,Xavi,Busi? Ivan wtedy miałby wiele więcej możliwości gry do przodu.

0

Ja z optymizmem patrzę w przyszłość i jak dla mnie celem minimum jest:
1)Wygranie PK
2)Minimum 1/2 finału LM(jeśli już odpaść to z twarzą)
3)Mistrzostwo LaLiga.

Wiem, że jesteśmy w stanie to osiągnąć tylko trzeba chcieć i nie popełniać takich błędów jak z RSSS,Getafe czy Malagą.

0

Mówisz o nas czy Atleti? moim skromnym zdaniem grajmy po prostu swoje, to oni muszą się otworzyć i jeśli to zrobią to skarcimy ich tak jak w meczu ligowym.

0

Atleti musi się otworzyć, więc prosta sprawa, gramy tak jak w meczu w którym przyjęli z nami 1:3 i widzimy się w półfinale z Getafe lub Valencią(dobrze pamiętam?)

4

Ja myślę że to nie ma większego znaczenia. I tak wszyscy(poza Madrytem) wiedzą kto jest najlepszym piłkarzem w historii futbolu, a Leo nie musi tego nikomu już udowadniać. To CR cały czas stara się grać na pełnych obrotach właśnie po to żeby nie odstawać zbytnio od naszego cracka.

24

Leo Messi - Wróg publiczny nr.1 w Madrycie

0

i tak nie awansują więc żółtko czy czerwo to bez różnicy. Zagrać swoje na Calderon i po Puchar Króla lecimy.

0

Spisali się? ja czułem obecność kibiców tylko wtedy gdy wygwizdywali sędziego i raz jak Leo szarżował prawym skrzydłem więc nie wiem czy się spisali. Ciałem na meczu byli, ale przeszli zupełnie koło niego...

0

W żadnym wypadku nie chodzi mi o to że Luisito się do nas nie nadaje, bo wierzę w to ,że chłop da nam jeszcze wiele radości ze swojej gry, jednak brakuje mi tu Alexisa i gdyby Lucho tylko chciał i by spróbował to na pewno znalazłby rozwiązanie tego problemu i znalazł kawałek miejsca na boisku dla Sancheza. Mimo wszystko jemu trzeba życzyć powodzenia w Arsenalu, bo jak on nie pociągnie Londyńczyków do lepszej gry, to chyba nikt tego nie zrobi i jednocześnie wierzyć w Luisa który jak już odpali to na dobre. Zważywszy na fakt, że Ney też potrzebował dużo czasu na adaptację, wiem że po pewnym czasie nasze tridente będzie nie do "zagryzienia"(taki żarcik).

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?