I to powinno być jako cytat "miesiąca" bo wiadomo redakcja zapomina o tym i cytat "tygodnia" jest już dość długo. Zamienić "cytat tygodnia" na "cytat miesiąca" przy okazji i będzie po problemie xd
Tak, ma zadania defensywne jak każdy chyba z tego co się orientuję, jednak chociażby w Sevilli grał bardziej do przodu, tutaj też powoli zaczyna grać bardziej z przodu.
Połowie komentujących chyba nawet nie chciało się graficznego składu zobaczyć w tym newsie, a o czytaniu nie wspomnę bo co chwilę spam z Bartrą w pierwszym składzie...
Jak mielibyśmy grać systemem 4-2-3-1 to wtedy znalazłbym miejsce właśnie dla Alexisa na boisku.
Bravo
Alves-Pique-Marche-Alba
Busquets-Rakitic
Alexis-Messi-Neymar
Suarez
i nagle znajduje się miejsce dla każdej z gwiazd, wystarczyło chcieć :p
Dwóch Dos Santosów w pierwszym składzie przeciwko drużynie w której się wychowali i Cheryshew który robi im dobrą robotę w grze, będzie ciekawie. Liczę też na Xaviego obok Busiego i Ivana, wtedy ten drugi mógłby trochę więcej pociągnąć gry do przodu.
No teraz to pojechałeś, nie przypuszczałem że wymyślisz taką ambitną wymówkę co do swojej głupoty związanej z komentarzem. Martina byś chciał na boisku a chłop gra straszny piach. Niech dadzą Ci na dziś bana bo znów będzie 500 komentarzy bez sensu od Ciebie...
Do tego czasu na bank ktoś go wykupi, gość z takim ciągiem na bramki nie będzie czekał na ofertę od Barcelony do 2016r. Po 2 nie pogodziłby się z rolą rezerwowego przy trio MSN. Taka sama sytuacja jak z Alexisem którego też chciałbym w Barcelonie dalej widzieć ale rezerwowym być nie chciał.
I myślisz że Lacazette by czekał na propozycję gry w Barcelonie tak długo jak Suarez będzie w niej grał? Na pewno ktoś go wykupi po tym sezonie bo widać u niego niesamowity ciąg na bramkę a takich snajperów się ceni.
i myśle że to by było dobre rozwiązanie, sprzedać wypalonego Pedro który i tak nic nie wnosi do składu i wymienić go na Ben Yeddera który z pewnością wchodząc z ławki będzie starał się pokazać że jest wart pierwszego składu.
Gdyby teraz nie stali na naszej drodze do finału CdR to życzyłbym im nawet 25 wygranych z rzędu żeby pobili wynik Realu z tego sezonu, no ale niestety dla nich na tych 18 wygranych się zakończy ;)
Nikt nie skreśla Realu jednak z obecną formą nawet Cordoba sprawiała im problemy, a jak wiadomo to właśnie beniaminek powinien wygrać ten mecz, no ale skuteczność...
Z taką formą w obecnej chwili mamy szansę skasować wszystkich łącznie z Realem który ma dołek ostatnimi czasy a z RSSS prawdopodobnie nie zagra również James więc kolejne ważne ogniwo Ancelotiego wypada.
Trochę nie na temat ale co powiecie o Kołodziejczaku z Sevilli? cały czas gra w pierwszym składzie, w seniorskiej piłce reprezentacji Francji nie zadebiutował(z tego co wyczytałem) to może by powalczyć o niego? Może Krychowiak by go nakłonił do gry w naszej kadrze.
Jestem w szoku że piszę takie rzeczy, ale Busi na prawdę ostatnio robi kawał dobrej roboty na boisku co mi się bardzo podoba. Oby tak dalej! Liczę też na ciężki mecz Villarreal z Getafe w Pucharze, niech się namęczą żeby było nam łatwiej w lidze.
0
ja p*erdole jaki jacek... tak samo jak wczoraj Silva w meczu City-Chelsea ;d
1
chłopie to dopiero 25 minuta...
0
Jestem pod wrażeniem gry i zaangażowania Alvesa, oby grał już tak do ostatniej kolejki.
0
pisząc tyle bzdur nieprędko je dostaniesz
0
jeszcze mecz się dobrze nie zaczął a Ty na****eś już ze 100 bezsensownych komentarzy...
1
I to powinno być jako cytat "miesiąca" bo wiadomo redakcja zapomina o tym i cytat "tygodnia" jest już dość długo. Zamienić "cytat tygodnia" na "cytat miesiąca" przy okazji i będzie po problemie xd
0
I taka odpowiedź mnie cieszy :D Piąteczka :D \o
0
Tak, ma zadania defensywne jak każdy chyba z tego co się orientuję, jednak chociażby w Sevilli grał bardziej do przodu, tutaj też powoli zaczyna grać bardziej z przodu.
0
Połowie komentujących chyba nawet nie chciało się graficznego składu zobaczyć w tym newsie, a o czytaniu nie wspomnę bo co chwilę spam z Bartrą w pierwszym składzie...
0
Jak mielibyśmy grać systemem 4-2-3-1 to wtedy znalazłbym miejsce właśnie dla Alexisa na boisku.
Bravo
Alves-Pique-Marche-Alba
Busquets-Rakitic
Alexis-Messi-Neymar
Suarez
i nagle znajduje się miejsce dla każdej z gwiazd, wystarczyło chcieć :p
0
A gdzie wyczytałeś że Ivan to DP?
0
Dwóch Dos Santosów w pierwszym składzie przeciwko drużynie w której się wychowali i Cheryshew który robi im dobrą robotę w grze, będzie ciekawie. Liczę też na Xaviego obok Busiego i Ivana, wtedy ten drugi mógłby trochę więcej pociągnąć gry do przodu.
1
1
No teraz to pojechałeś, nie przypuszczałem że wymyślisz taką ambitną wymówkę co do swojej głupoty związanej z komentarzem. Martina byś chciał na boisku a chłop gra straszny piach. Niech dadzą Ci na dziś bana bo znów będzie 500 komentarzy bez sensu od Ciebie...
1
Masz rację! Lucho powinien go wystawić w pierwszej 11 bo przecież gramy ze spadkowiczem typu Elche... Wyjdź...
0
Serio? znów zaczynasz pajacować? ;d
0
Do tego czasu na bank ktoś go wykupi, gość z takim ciągiem na bramki nie będzie czekał na ofertę od Barcelony do 2016r. Po 2 nie pogodziłby się z rolą rezerwowego przy trio MSN. Taka sama sytuacja jak z Alexisem którego też chciałbym w Barcelonie dalej widzieć ale rezerwowym być nie chciał.
0
To nie było śmieszne... dobra, było xDDDDD
0
I myślisz że Lacazette by czekał na propozycję gry w Barcelonie tak długo jak Suarez będzie w niej grał? Na pewno ktoś go wykupi po tym sezonie bo widać u niego niesamowity ciąg na bramkę a takich snajperów się ceni.
1
i myśle że to by było dobre rozwiązanie, sprzedać wypalonego Pedro który i tak nic nie wnosi do składu i wymienić go na Ben Yeddera który z pewnością wchodząc z ławki będzie starał się pokazać że jest wart pierwszego składu.
1
My narzekamy na reklamy na koszulkach w Barcelonie, ale to jak są oblepione koszulki w Ligue1 to dopiero są jaja.
0
Gdyby teraz nie stali na naszej drodze do finału CdR to życzyłbym im nawet 25 wygranych z rzędu żeby pobili wynik Realu z tego sezonu, no ale niestety dla nich na tych 18 wygranych się zakończy ;)
0
napisał gimb który szuka spin na stronie rywala.
0
Nikt nie skreśla Realu jednak z obecną formą nawet Cordoba sprawiała im problemy, a jak wiadomo to właśnie beniaminek powinien wygrać ten mecz, no ale skuteczność...
0
Wątpię żeby w obecnej formie Busiego Lucho stawiał na Javiera na DM.
0
Real bez: Ronaldo, Modrica, Jamesa i nie wiadomo co z Isco. Faktycznie Real wygra spokojnie 5:0.
11
Z taką formą w obecnej chwili mamy szansę skasować wszystkich łącznie z Realem który ma dołek ostatnimi czasy a z RSSS prawdopodobnie nie zagra również James więc kolejne ważne ogniwo Ancelotiego wypada.
0
A wy nie macie swojej śmietankowej strony? wypad do siebie
0
Trochę nie na temat ale co powiecie o Kołodziejczaku z Sevilli? cały czas gra w pierwszym składzie, w seniorskiej piłce reprezentacji Francji nie zadebiutował(z tego co wyczytałem) to może by powalczyć o niego? Może Krychowiak by go nakłonił do gry w naszej kadrze.
29
Jestem w szoku że piszę takie rzeczy, ale Busi na prawdę ostatnio robi kawał dobrej roboty na boisku co mi się bardzo podoba. Oby tak dalej! Liczę też na ciężki mecz Villarreal z Getafe w Pucharze, niech się namęczą żeby było nam łatwiej w lidze.