0

0

Większa kasa i lepsi zawodnicy, też bym wybrał Biedronkę, chociaż Tesco też byłoby dobrym wyborem

0

No to dobrze, że nie przeszedłeś do śmietankowych. Vamos!

1

Teraz podnosi poziom techniczny w Blaugranie Panie Tare :)

1

1

Nie wiem czy mamusia kupuje Ci mleczny start zanim idziesz do gimbazy, ale mimo wszystko pomyliły Ci się strony śmieszny człowieczku. Wiem że wasza "mega" strona nie powala jednak nie chce mi się odpisywać na każdą zaczepkę od hala dzieci którym rodzice jeszcze neta nie wyłączyli. Jutro tylko pszyra i 2 wfy, że jeszcze tu siedzisz?

3

Spokojnie, w sobotę znów wróci -1 a później to tylko dojechać ich na Camp Nou i nie tracić głupio punktów ;)

8

W sobotę -1 a po GD +2 :*

0

Rywale nic nie muszą robić, wystarczy upaść jak by Cię jebło 220v i masz karniaczka.

2

Tak trochę offtop ale Tello strzela na 5:0 w meczu ligowym Porto xd

0

Z pewnością, tak samo jak kilka innych tego typu komentarzy :D

Rozumiem 1 taki komentarz ale nie 5 czy 10 od różnych osób.

2

UWAGA! znalazłem perełkę :D

2015.02.01, godz. 22:59, toom29

bo to wszystko przekupione.Uefalona płaci innym drużynom żeby się im podkładały a spinały na Real.Serio ;)

20

D10S! Rafa oby tak dalej, a razem z Ivanem będą niedługo grać w linii pomocy.

0

też pomyślałem o tym komentarzu po stracie drugiej bramki przez nas :D

0

Widać że Rafa po prostu chce i to się ceni.

2

przed meczem wyrzucał go z boiska a teraz nagle zmienił zdanie, śmiech.

0

Alba to jest dziś pomyłka jakaś...

0

śmiech na sali, Penaldo się kładzie i z miejsca karny, u nas łamią gościa w polu karnym i nic...

0

Ja się śmiałem? xDDDDDDDDDD jesteś kretynem, bo śmieję to się z Ciebie i Twoich komentarzy dla pokazu :*

0

na pewno mniej niż Ty i Twój spam leszczyku

0

MAMY TO !!!!

1

0

RAFA JEST KOTEM!

3

ja pi**dole, jak to jest że my zawsze mamy takiego pecha...

0

on nie trollując jest jeszcze większym pajacem niż miki

2

faktycznie pajacu, bo jak Suarez dostaje idealne podanie od Iniesty i nie strzeli to też jest jego wina nie?

0

Brawo Rafaaa!

0

jesteś gorszym pajacem niż ludzie którzy przychodzą tu trollować...

0

0

wypad na śmietankową

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?