Będąc światowej klasy zawodnikiem takie rzeczy jak gwizdy nie powinny mieć znaczenia, wyłączasz się dajesz "mute" na wszystkich i łupiesz bramę. Moim zdaniem Leo strzela te karne zbyt przewidywalnie.
1)Idealna wysokość dla bramkarza(niech spróbuje uderzyć po ziemii)
2)Zazwyczaj jak strzela w ten róg to go wyciągają(przykład Oblak)
Nie rozumiem czemu uderzył później głową dobitkę, miał tyle czasu że mógł Harta spytać w który róg chce i tam uderzyć. Leo leżał na ziemii i łapał się za głowę po zmarnowanej okazji do dobicia rywala a reszta dopiero dobiegała do 11, to pokazuje ile miał czasu na wykończenie City.
A czy teraz w komentarzu kolegi "BAJECZKA" był poruszony temat Alvesa, że mam o nim wspominać co zrobił a czego nie zrobił po zejściu z boiska?
Co do karnego to rozumiałbym żeby tam chociaż PÓŁ kontaktu było, ale gość go nawet nie tknął a padł na murawę jak by go 220V strzeliło albo wyobraził sobie, że ma na koszulce napis "C.Ronaldo 7".
Kopiąc przeciwnika który leżał pokazał że ma jaja? no proszę Cię, jak by miał jaja to po gwizdku sędziego wyrwałby piłkę zawodnikowi Malagi i rozpoczął jak najszybciej grę a nie kopał rywala po plecach.
Dla mnie(powtarzam DLA MNIE) Alba jest od kilku meczy najsłabszym zawodnikiem w linii defensywy FCB i to, że raz na jakiś czas przysprintuje i dogra piłkę w pole karne tego nie zmieni, bo właśnie poza tymi sprintami i sporadycznymi dograniami w ofensywie nie daje zbyt wiele możliwości i MOIM zdaniem Alves mimo sporadycznych błędów gra o wiele lepiej.
Mathieu był gotowy do wejścia jeszcze przed utratą bramki przez Barcę. Jedyne co bym zmienił to właśnie po wpuszczeniu Mathieu następną zmianę przeprowadziłbym na linii Iniesta - Xavi.
Fakt że po przejściu na 2 DM po wejściu rudego trochę namieszał w głowie Busiemu bo długi okres gry widać go było bardzo wysoko(praktycznie w linii z Luisem) i pojawiały się wtedy dziury w środku boiska co wykorzystywali rywale.
Racja, poza asystą i kilkoma ciekawymi wejściami lewą flanką nie dał nic od siebie od 2 meczy(minimum).
-Kopanie przeciwnika podczas meczu z Malagą.
-Nieumiejętne ustawianie się w obronie.
-Symulki.
a to tylko 3 z wielu podpunktów które można wymienić na temat Jordiego. Fakt, że czasami jego szybkość i dogranie piłki w pole karne rywala robi dużo zamieszania w defensywie przeciwników ale ja osobiście oczekuję od niego o wiele wiele więcej. Na tą chwilę mimo błędu z Malagą Dani wciąga go nosem(żeby tylko). U Daniego i Leo widać tą magię, rozumienie się na boisku i wymianę pozycjami, czego nie da rady zobaczyć po drugiej stronie boiska bo wygląda to mniej więcej tak: Javier/Pique podają do Busiego, Busi do Neya, ten schodzi z piłką do środka, zagrywa do Iniesty, ten wypuszcza Albe i to chyba tyle.
Hymn śpiewany przez Cules na stadionie City to było coś pięknego, dreszcze mnie przeszły po plecach jak bym był tam razem z nimi. Teraz przerzućmy ten doping na mecze ligowe i krajowy puchar i będę happy!
ps. wie ktoś co się stało z LOL LOL'em? bo jakoś smutno tak jak nie mam komu pocisnąć :D
Tak w sumie przeglądałem powtórki z meczu z City i przy tym karnym po wybiciu piłki przez Harta Leo mógł ją przyjąć, spytać Joe w który róg ma mu strzelić i tam skierować piłkę, tyle miał czasu. No ale to nie ważne, liczę na arcyciekawy rewanż z bramkami Leo bo coś nam się chłop zablokował z tymi karnymi. VeB!
myślę że nie do końca, Mathieu był już gotowy do wejścia gdy wpakowali nam bramkę na 2:1, czysty niefart spowodował to, że Jeremy wszedł przy wyniku 1:2 a nie 0:2. Z drugiej strony po wejściu Rudowłosego na boisko niepotrzebnie Busi przeszedł na tak wysokie granie zamiast zostać na swojej nominalnej pozycji i grać obok Javiera, wtedy byłby większy spokój z tyłu a tak to czasami robiły się zbyt duże dziury w środku.
Leo jest strasznie czytelny jeśli chodzi o rzuty karne, druga sprawa wygląda tak, że jego strzały są na idealnej wysokości dla bramkarza. niech strzela po ziemii.
ależ Astad'zie w żadnym wypadku nie psuję sobie nerw, tam się wchodzi tylko i wyłącznie tylko po to aby się pośmiać bo ludzie na tamtej stronie nie są warci jakiejkolwiek konwersacji :D
" W tej chwili City przegrałoby z pierwsza siódemką ligi hiszpańskiej i to z palcem w dupci. Barça miałaby większe problemy z Schalke czy Schakterem, niż City."
Z pewnością przegraliby z Shalke które nie wyszło nawet na mecz z Realem a i tak tylko 2:0 przegrali ;)
Poza zagrożeniem jakie stwarza MSN pod bramką City, równie dobrze grają w obronie i zakładają pressing. Leo wślizgami odbiera piłkę i od razu przechodzimy do kontrataków.
3
Będąc światowej klasy zawodnikiem takie rzeczy jak gwizdy nie powinny mieć znaczenia, wyłączasz się dajesz "mute" na wszystkich i łupiesz bramę. Moim zdaniem Leo strzela te karne zbyt przewidywalnie.
1)Idealna wysokość dla bramkarza(niech spróbuje uderzyć po ziemii)
2)Zazwyczaj jak strzela w ten róg to go wyciągają(przykład Oblak)
Nie rozumiem czemu uderzył później głową dobitkę, miał tyle czasu że mógł Harta spytać w który róg chce i tam uderzyć. Leo leżał na ziemii i łapał się za głowę po zmarnowanej okazji do dobicia rywala a reszta dopiero dobiegała do 11, to pokazuje ile miał czasu na wykończenie City.
0
A czy teraz w komentarzu kolegi "BAJECZKA" był poruszony temat Alvesa, że mam o nim wspominać co zrobił a czego nie zrobił po zejściu z boiska?
Co do karnego to rozumiałbym żeby tam chociaż PÓŁ kontaktu było, ale gość go nawet nie tknął a padł na murawę jak by go 220V strzeliło albo wyobraził sobie, że ma na koszulce napis "C.Ronaldo 7".
Kopiąc przeciwnika który leżał pokazał że ma jaja? no proszę Cię, jak by miał jaja to po gwizdku sędziego wyrwałby piłkę zawodnikowi Malagi i rozpoczął jak najszybciej grę a nie kopał rywala po plecach.
Dla mnie(powtarzam DLA MNIE) Alba jest od kilku meczy najsłabszym zawodnikiem w linii defensywy FCB i to, że raz na jakiś czas przysprintuje i dogra piłkę w pole karne tego nie zmieni, bo właśnie poza tymi sprintami i sporadycznymi dograniami w ofensywie nie daje zbyt wiele możliwości i MOIM zdaniem Alves mimo sporadycznych błędów gra o wiele lepiej.
0
Moim zdaniem zmiany były trafne.
Mathieu był gotowy do wejścia jeszcze przed utratą bramki przez Barcę. Jedyne co bym zmienił to właśnie po wpuszczeniu Mathieu następną zmianę przeprowadziłbym na linii Iniesta - Xavi.
Fakt że po przejściu na 2 DM po wejściu rudego trochę namieszał w głowie Busiemu bo długi okres gry widać go było bardzo wysoko(praktycznie w linii z Luisem) i pojawiały się wtedy dziury w środku boiska co wykorzystywali rywale.
1
Racja, poza asystą i kilkoma ciekawymi wejściami lewą flanką nie dał nic od siebie od 2 meczy(minimum).
-Kopanie przeciwnika podczas meczu z Malagą.
-Nieumiejętne ustawianie się w obronie.
-Symulki.
a to tylko 3 z wielu podpunktów które można wymienić na temat Jordiego. Fakt, że czasami jego szybkość i dogranie piłki w pole karne rywala robi dużo zamieszania w defensywie przeciwników ale ja osobiście oczekuję od niego o wiele wiele więcej. Na tą chwilę mimo błędu z Malagą Dani wciąga go nosem(żeby tylko). U Daniego i Leo widać tą magię, rozumienie się na boisku i wymianę pozycjami, czego nie da rady zobaczyć po drugiej stronie boiska bo wygląda to mniej więcej tak: Javier/Pique podają do Busiego, Busi do Neya, ten schodzi z piłką do środka, zagrywa do Iniesty, ten wypuszcza Albe i to chyba tyle.
22
Hymn śpiewany przez Cules na stadionie City to było coś pięknego, dreszcze mnie przeszły po plecach jak bym był tam razem z nimi. Teraz przerzućmy ten doping na mecze ligowe i krajowy puchar i będę happy!
ps. wie ktoś co się stało z LOL LOL'em? bo jakoś smutno tak jak nie mam komu pocisnąć :D
12
Komentarz usunięty
0
Oh, i teraz tą 1 symulkę będziecie wypominać aż do sezonu 2019/2020? :D
3
Nie karm trolla, chłop i u nas i na rm.pl pod takim samym nickiem pajacuje i wypisuje bzdety.
1
Tak w sumie przeglądałem powtórki z meczu z City i przy tym karnym po wybiciu piłki przez Harta Leo mógł ją przyjąć, spytać Joe w który róg ma mu strzelić i tam skierować piłkę, tyle miał czasu. No ale to nie ważne, liczę na arcyciekawy rewanż z bramkami Leo bo coś nam się chłop zablokował z tymi karnymi. VeB!
6
No brawo brawo!
0
Czy ja wiem, lepszym rozwiązaniem byłoby wstawienie Xaviego za Inieste gdy przeszliśmy na grę z dwoma DM po wejściu Mathieu.
0
myślę że nie do końca, Mathieu był już gotowy do wejścia gdy wpakowali nam bramkę na 2:1, czysty niefart spowodował to, że Jeremy wszedł przy wyniku 1:2 a nie 0:2. Z drugiej strony po wejściu Rudowłosego na boisko niepotrzebnie Busi przeszedł na tak wysokie granie zamiast zostać na swojej nominalnej pozycji i grać obok Javiera, wtedy byłby większy spokój z tyłu a tak to czasami robiły się zbyt duże dziury w środku.
1
Leo jest strasznie czytelny jeśli chodzi o rzuty karne, druga sprawa wygląda tak, że jego strzały są na idealnej wysokości dla bramkarza. niech strzela po ziemii.
1
Tu nie chodzi o hat-tricka a o lepszy wynik przed rewanżem...
2
Leo się zablokował z tymi karnymi, niech da go kilerowi którym na pewno jest Luisito.
Cieszy wygrana, szkoda tego karnego. Vamos!
6
HAHAH Leo kot xD
0
Luis za dużo gada a później głupie kartki łapie.
4
Alba w stylu Ronaldo, nieładnie...
0
to byk wpadł na Leo bo inaczej nie potrafią go zatrzymać.
0
Już się chamówa zaczyna bo nic nie potrafią ugrać leszcze...
0
typowy "kibic" Barcy, a filmiki to już pod hajs są robione. SUKA, Pierwsza Połowa i ostatnio jeszcze Na dywaniku.
0
Kiedyś tak nie pojechał z zawodnikami RM jeszcze za czasów gry w Sevilli? Popraw mnie jeśli pomyliłem rywali :p
0
ależ Astad'zie w żadnym wypadku nie psuję sobie nerw, tam się wchodzi tylko i wyłącznie tylko po to aby się pośmiać bo ludzie na tamtej stronie nie są warci jakiejkolwiek konwersacji :D
0
Zadowolenie z gry naszej drużyny w dzisiejszym meczu to od raz pompowanie balonika? wyjdź ;)
56
NA rm.pl każda wymówka jest dobra ;)
" W tej chwili City przegrałoby z pierwsza siódemką ligi hiszpańskiej i to z palcem w dupci. Barça miałaby większe problemy z Schalke czy Schakterem, niż City."
Z pewnością przegraliby z Shalke które nie wyszło nawet na mecz z Realem a i tak tylko 2:0 przegrali ;)
0
to oni mają fanów?(chodzi mi o tych którzy byli za nimi zanim wydano wiele kasy)
0
nie ukrywam że w ostatnim meczu również mnie strasznie denerwował, ale dziś zarówno Alba jak i Andres grają bardzo dobrze.
0
Odblokował się! El Pistolero! :3
0
Poza zagrożeniem jakie stwarza MSN pod bramką City, równie dobrze grają w obronie i zakładają pressing. Leo wślizgami odbiera piłkę i od razu przechodzimy do kontrataków.
1
A tymczasem nasz przyszły nabytek(mam taką nadzieję) wyrównuje w Turynie i strzela na 1:1