16

a Ronaldo szkszydłowym xDDDDDDDDDDD

5

I wszystko się wyjaśniło! Już wiemy czemu nie ma tabeli!

"2015.03.08, godz. 14:43, El Jarek
Myślę, że dlatego, iż news o powrocie Ramosa, który jest głównym na ten moment, jest za krótki, żeby zmieścić reklamę, okładki i jeszcze tabelę. Pierwsza do rezygnacji w takim przypadku jest tabela. Zawsze, normalne."

Jarek zawsze na propsie

0

Teraz niech Valencia przeskoczy Atletico i będę happy, zwłaszcza że zasługują na to pokazując się z dobrej strony czy to w meczu z Realem, Sevilla czy minimalnie przegranym z nami.

0

W sumie to czemu nie. Zawsze straszy każdego banem a sam nigdy go nie wyłapał. Ja napisałem z pół roku temu jedne komentarz odnośnie przeglądu prasy który wprowadzili po naszych adminach i dostałem perma za "prowokacje" a chłop obraża wszystkich w koło i nawet upomnienia żadnego. xd

0

to w takim razie zwracam honor bo o tym nigdzie nie przeczytałem z braku czasu dziś.

0

Myślałem, że tylko ja takich ignorantów nie trawię, ale widzę że jest nas więcej. Spokojnie, za 2/3 dni pojawi się z nową dawką nic nie wnoszących analiz "z dupy", bo na razie płacze od wczoraj w poduszkę.

0

No tak, bo jak się jest zawieszonym to nie można na stadion przyjechać i być z kolegami. troche wstyd.

23

Chciałbym pozdrowić jednego gościa o nicku "Uberman" który od wczoraj nie pojawia się nigdzie ze swoimi fantastycznymi analizami nt. wyższości(a raczej jego braku) Realu nad Barcą. Jakoś chłop ucichł w jeden weekend. Pozdrówki :*

0

za wieszyki lecą bany więc spodziewaj się.

1

Niestety nie udało mi się obejrzeć całego meczu, ale włączając mecz w 80 minucie przez 13 minut gry z ust nie schodził mi uśmiech a po ostatniej bramce Luisito w głowie miałem tylko jedną myśl "Boże, ale oni zaje*iście grają :) ". Mamy lidera Vamos Barca!

1

Jak napiszesz do mnie PO POLSKU to wtedy możemy rozmawiać. Po 2 szkoły to pewnie nie skończyłeś jeśli nie wiesz co to cytat.

16

"Oczywiście Barça dziś wygra minimum 5:0 po tępy łysol z Rayo twierdzi, że nie ma różnicy między porażką 1:0 a 7:0. Zamiast się zastawić i iść na remis to nie, da sobie wpakować 10 goli .. żenujący trener"

no to zaczyna się płacz w Madrycie :D tak już przed nami trzęsą gaciami, że przez te 2 tygodnie będzie śmiechu co nie miara. Przy okazji liczę na to, że Shalke napsuje im krwi trochę.

0

ah, no i zapomniałbym. Okładka Mundo na poziomie, na pewno wyższym niż gra Realu.

Jestem ciekaw jak teraz zareagują kibicie z Madrytu. "katalońskie nieobiektywne ścierwo" itp?

0

Nie oczekuję manity, wystarczy mi wygrana 1-2:0 i zajęcie pozycji lidera aż do końca rozgrywek co jest do wykonania jeśli będziemy zaangażowani w to co robimy w przeciwieństwie do rywali z Madrytu. Mimo wszystko w GD chciałbym zobaczyć jak nasza drużyna zjada ich 3-4:0 żeby nie trzeba było czytać komentarzy białych frustratów typu "3:1 śmiecie".

Dziś po lidera. VeB!

0

Jeśli do GD wygramy wszystko, to Real wyjdzie pod takim ciśnieniem na Camp Nou, że ze strachu przed nami pobrudzą na brązowo te swoje białe kombinezony .

0

Jutro po zwycięstwo!

2

z tymi "panami" to bym nie przesadzał

0

Ja bym chciał pozdrowić jednego leszcza z rm.pl którego nick zaczyna się na "U" który ciśnie na Barce a nie widzi tego co się dzieje w Madryckim syfie. Albo nie nie pozdrawiam, ale pytam o wynik ;)

1

co oni gadają... biega to tylko Isco i Marcelo.

0

Marcelo teraz strzał jak Alves z tamtego sezonu.

4

A Penaldo dalej na placu. No tak, jak by go Carlo zdjął to by się obraził :(

4

Przepraszam za słowa ale ten Ronaldo jest takim pizdusiem że jego nie da się lubić...

0

KARNY!

11

"to jest 8 mecz bez strzelonego gola" - spokojnie, strzeli w finale PK. oh wait...

0

Jese zaraz założy znacznik i jeszcze na 15 min na rozgrzewke pójdzie żeby nic nie zerwać xD

3

-Jese grzej sie, w 89' wchodzisz. Daj z siebie wszystko.

1

Dobra, śmietankowi mają wynik to niech Carlo wpuszcza Lucasa za Isco żeby środek uspokoić.

0

"Ręka Ręka!!!"

0

Dobić białych jedną bramką i będzie dobrze.

0

Ten Williams dziś dobrze gra, pierwszy raz o gościu słyszę ale daje rade na razie, Carvajalem kręci aż miło.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?