I to jest żałosne ;) Wielki mecz dwóch wielkich klubów leci w tym samym czasie co mecz bez historii gdzie gra jeden Polak i puszczają takie gunwo zamiast transmitować Chelsea-PSG.
Ps. Przy drugiej bramce był faul ;) Boateng "powiesił się" na przeciwniku ;)
Tak trochę nie na temat ale chciałbym zapewnić wam tym późnym popołudniem niewielką dawkę humoru ze strony rm.pl xD
Coś nt. Neya:
" CuleToSezonowcy
Dobrze, ze bedzie Lahoz. Przynajmniej kazdy upadek tego barana nie bedzie sie konczyl przerwaniem gry..."
" Bernabeu7
Przeklety nurek."
Ah ta zawiść i ból d*py bo Ney jest po Bordowej stronie barykady ;)
Ktoś zapomniał, że ma w swoim zespole najlepszego pływaka świata a komentuje grę naszej gwiazdy ;)
Jeszcze nie tak dawno mówiono że "Barca nie ma linii pomocy" ale na chwilę obecną to Real nie ma ani pomocy ani ataku. Jestem ciekaw jak zaprezentuje się Kroos z Modricem przeciwko Levante bo wątpię w to aby Carlo "nie robię zmian" Ancelotti nie wystawił czy to Isco czy Kroosa właśnie mimo zagrożenia kartką i absencją w meczu na Camp Nou.
W okręgówce dostajesz łokcia pod żebra i nie masz ochoty dalej brać udziału przy rzucie rożnym, no ale to był Ronaldo to pewnie by się położył i mielibyśmy karniaczka. Czyli tak czy siak bramka...
Fakt, długo dziś nie grał a kilka razy zagrał w taki sposób, że mogłoby się to podobać. No i Kroos wtedy idzie wyżej i może połupać z dystansu co robić potrafi. Mimo wszystko z "najlepszym" w historii na lewej stronie i "godnym jego następcą" na prawej stronie boiska nie wróżę im sukcesu.
Real nie będzie miał Jamesa na El Clasico, a my Busiego więc nie powinni płakać ,że "składu nie mieliśmy bo kontuzje i w ogóle wiecie, wina sędziego"...
"Ronaldo pokazuje geniusz" - ja je*ie, chłop dwa razy dostał na głowę piłkę nic tylko dołożyć do pustaczka prawie że a jarają się nim jak by strzelił z przewrotki z połowy meczu...Z nami Pique przykryje Penaldo i ch*a strzeli a nie bramkę.
Jak Real odpadnie to:
-Anczelot szuka nowego klubu.
-Ueberman do następnego meczu nie wychyli łba ze swojej nory i nie zobaczymy go na rm.pl
-Hala dzieci sprzedadzą 3/4 składu.
4
Ten Veratti to na prawdę mega grajek, potrafi zrobić przewagę, dać idealną piłkę między przeciwników, no i wzrostem pasuje do Barcelony :D
0
nie da się bardziej
0
I to jest żałosne ;) Wielki mecz dwóch wielkich klubów leci w tym samym czasie co mecz bez historii gdzie gra jeden Polak i puszczają takie gunwo zamiast transmitować Chelsea-PSG.
Ps. Przy drugiej bramce był faul ;) Boateng "powiesił się" na przeciwniku ;)
4
Jak ja nie mogę słuchać tych "komentatorów". Tak się jarają tym Lewandowskim jak by to drugi Messi był...
0
Jakiś tępy jesteś wklejając denne linki z yt?
6
Tak trochę nie na temat ale chciałbym zapewnić wam tym późnym popołudniem niewielką dawkę humoru ze strony rm.pl xD
Coś nt. Neya:
" CuleToSezonowcy
Dobrze, ze bedzie Lahoz. Przynajmniej kazdy upadek tego barana nie bedzie sie konczyl przerwaniem gry..."
" Bernabeu7
Przeklety nurek."
Ah ta zawiść i ból d*py bo Ney jest po Bordowej stronie barykady ;)
Ktoś zapomniał, że ma w swoim zespole najlepszego pływaka świata a komentuje grę naszej gwiazdy ;)
18
-Nie zlekceważyć Eibaru
-Szybko ustawić mecz
-Zdobyć 3 pkt.
-Nie tracić głupio bramek bo wiadomo, Bravo po tytuł Zamory.
-Leo mógłby coś "dziabnąć"
-Bez kontuzji.
to tak z grubsza. Vamooooos!
0
Jeszcze nie tak dawno mówiono że "Barca nie ma linii pomocy" ale na chwilę obecną to Real nie ma ani pomocy ani ataku. Jestem ciekaw jak zaprezentuje się Kroos z Modricem przeciwko Levante bo wątpię w to aby Carlo "nie robię zmian" Ancelotti nie wystawił czy to Isco czy Kroosa właśnie mimo zagrożenia kartką i absencją w meczu na Camp Nou.
2
W okręgówce dostajesz łokcia pod żebra i nie masz ochoty dalej brać udziału przy rzucie rożnym, no ale to był Ronaldo to pewnie by się położył i mielibyśmy karniaczka. Czyli tak czy siak bramka...
2
Fakt, długo dziś nie grał a kilka razy zagrał w taki sposób, że mogłoby się to podobać. No i Kroos wtedy idzie wyżej i może połupać z dystansu co robić potrafi. Mimo wszystko z "najlepszym" w historii na lewej stronie i "godnym jego następcą" na prawej stronie boiska nie wróżę im sukcesu.
3
Dzisiejsza gra Realu była śmieszniejsza niż ten kawał, sorry :D
0
Real nie będzie miał Jamesa na El Clasico, a my Busiego więc nie powinni płakać ,że "składu nie mieliśmy bo kontuzje i w ogóle wiecie, wina sędziego"...
0
Jeśli Real się nie zamuruje, a my będziemy grać tak kombinacyjną piłkę na 1/2 kontakty to może się to znów skończyć manitą ;)
18
Komentarz usunięty
0
Szacun dla Modrica, wraca po kontuzji i odrazu asysta do Huntelarra :D
0
Anczelotti sie muruje xD
0
I Leo ma mecz za tydzień w LM :)
0
Aduriz lubi to ;))))))))
0
wypad na śmietankową
0
kolega nowy w internecie?
6
"Ronaldo pokazuje geniusz" - ja je*ie, chłop dwa razy dostał na głowę piłkę nic tylko dołożyć do pustaczka prawie że a jarają się nim jak by strzelił z przewrotki z połowy meczu...Z nami Pique przykryje Penaldo i ch*a strzeli a nie bramkę.
1
I co z tego ,że skupią się na lidze? Z taką formą to i tak nic nie ugrają.
0
A Ty przypadkiem synku nie pomyliłeś stron i nicków? Twój śmieszny Real gra mecz a Ty na stronie rywala?
0
CR strzelił bramkę! Reaktywacja "najlepszego" piłkarza globu! Ronaldo po 4 złotą piłkę!
0
bo nie miał piłki przy nodze xD
1
Jak Real odpadnie to:
-Anczelot szuka nowego klubu.
-Ueberman do następnego meczu nie wychyli łba ze swojej nory i nie zobaczymy go na rm.pl
-Hala dzieci sprzedadzą 3/4 składu.
Vamooooooos!
Do przodu Shalke!
0
I o tym mówiłem :D
8
Po tych 15 minutach jestem pełen optymizmu gdy widzę grę Shalke. Jeśli uda im się strzelić bramkę jeszcze w pierwszej połowie to może być ciekawie ;)
0
jeśli przewaga punktowa nad Realem zostanie zachowana do końca sezonu to dla mnie może być i 3:3. ;)
0
I ta atmosfera na trybunach! Proszę o powtórkę wyniku i atmosfery za 12 dni!