4

Ten Veratti to na prawdę mega grajek, potrafi zrobić przewagę, dać idealną piłkę między przeciwników, no i wzrostem pasuje do Barcelony :D

0

nie da się bardziej

0

I to jest żałosne ;) Wielki mecz dwóch wielkich klubów leci w tym samym czasie co mecz bez historii gdzie gra jeden Polak i puszczają takie gunwo zamiast transmitować Chelsea-PSG.

Ps. Przy drugiej bramce był faul ;) Boateng "powiesił się" na przeciwniku ;)

4

Jak ja nie mogę słuchać tych "komentatorów". Tak się jarają tym Lewandowskim jak by to drugi Messi był...

0

Jakiś tępy jesteś wklejając denne linki z yt?

6

Tak trochę nie na temat ale chciałbym zapewnić wam tym późnym popołudniem niewielką dawkę humoru ze strony rm.pl xD

Coś nt. Neya:

" CuleToSezonowcy
Dobrze, ze bedzie Lahoz. Przynajmniej kazdy upadek tego barana nie bedzie sie konczyl przerwaniem gry..."

" Bernabeu7
Przeklety nurek."

Ah ta zawiść i ból d*py bo Ney jest po Bordowej stronie barykady ;)
Ktoś zapomniał, że ma w swoim zespole najlepszego pływaka świata a komentuje grę naszej gwiazdy ;)

18

-Nie zlekceważyć Eibaru
-Szybko ustawić mecz
-Zdobyć 3 pkt.
-Nie tracić głupio bramek bo wiadomo, Bravo po tytuł Zamory.
-Leo mógłby coś "dziabnąć"
-Bez kontuzji.

to tak z grubsza. Vamooooos!

0

Jeszcze nie tak dawno mówiono że "Barca nie ma linii pomocy" ale na chwilę obecną to Real nie ma ani pomocy ani ataku. Jestem ciekaw jak zaprezentuje się Kroos z Modricem przeciwko Levante bo wątpię w to aby Carlo "nie robię zmian" Ancelotti nie wystawił czy to Isco czy Kroosa właśnie mimo zagrożenia kartką i absencją w meczu na Camp Nou.

2

W okręgówce dostajesz łokcia pod żebra i nie masz ochoty dalej brać udziału przy rzucie rożnym, no ale to był Ronaldo to pewnie by się położył i mielibyśmy karniaczka. Czyli tak czy siak bramka...

2

Fakt, długo dziś nie grał a kilka razy zagrał w taki sposób, że mogłoby się to podobać. No i Kroos wtedy idzie wyżej i może połupać z dystansu co robić potrafi. Mimo wszystko z "najlepszym" w historii na lewej stronie i "godnym jego następcą" na prawej stronie boiska nie wróżę im sukcesu.

3

Dzisiejsza gra Realu była śmieszniejsza niż ten kawał, sorry :D

0

Real nie będzie miał Jamesa na El Clasico, a my Busiego więc nie powinni płakać ,że "składu nie mieliśmy bo kontuzje i w ogóle wiecie, wina sędziego"...

0

Jeśli Real się nie zamuruje, a my będziemy grać tak kombinacyjną piłkę na 1/2 kontakty to może się to znów skończyć manitą ;)

18

Komentarz usunięty

0

Szacun dla Modrica, wraca po kontuzji i odrazu asysta do Huntelarra :D

0

Anczelotti sie muruje xD

0

I Leo ma mecz za tydzień w LM :)

0

Aduriz lubi to ;))))))))

0

wypad na śmietankową

0

kolega nowy w internecie?

6

"Ronaldo pokazuje geniusz" - ja je*ie, chłop dwa razy dostał na głowę piłkę nic tylko dołożyć do pustaczka prawie że a jarają się nim jak by strzelił z przewrotki z połowy meczu...Z nami Pique przykryje Penaldo i ch*a strzeli a nie bramkę.

1

I co z tego ,że skupią się na lidze? Z taką formą to i tak nic nie ugrają.

0

A Ty przypadkiem synku nie pomyliłeś stron i nicków? Twój śmieszny Real gra mecz a Ty na stronie rywala?

0

CR strzelił bramkę! Reaktywacja "najlepszego" piłkarza globu! Ronaldo po 4 złotą piłkę!

0

bo nie miał piłki przy nodze xD

1

Jak Real odpadnie to:
-Anczelot szuka nowego klubu.
-Ueberman do następnego meczu nie wychyli łba ze swojej nory i nie zobaczymy go na rm.pl
-Hala dzieci sprzedadzą 3/4 składu.

Vamooooooos!
Do przodu Shalke!

0

I o tym mówiłem :D

8

Po tych 15 minutach jestem pełen optymizmu gdy widzę grę Shalke. Jeśli uda im się strzelić bramkę jeszcze w pierwszej połowie to może być ciekawie ;)

0

jeśli przewaga punktowa nad Realem zostanie zachowana do końca sezonu to dla mnie może być i 3:3. ;)

0

I ta atmosfera na trybunach! Proszę o powtórkę wyniku i atmosfery za 12 dni!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?