0

Bo posmarował ;)

W tej edycji LM jedyny mocny rywal w fazie pucharowej to Atletico, a w tamtym ktoś był? bo sobie nie przypominam. Smarowane było i to grubo, bo Perez wie że tylko tak Real może osiągnąć jakiś sukces ;)

4

W Madrycie było dobrze posmarowane, klasyk ;)

0

Komentarz usunięty

0

i rewanż za to 0:7 :3.

0

i co z tego skoro "BBC będzie grać zawsze jak będzie w formie"? Chicharito gra z takim sercem jak Benzemie i Bale brakowało od dawna a mimo wszystko to on jest tym "pierwszym" rezerwowym.

4

Poza Madrytem.

5

Widząc jakie komentarze dodajesz stwierdzam, że przyda Ci się parę przecinków.

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Łap i nie wstydź się prosić o więcej.

6

nie podoba się? nie czytaj. Na rm.pl z pewnością są lepsze artykuły niż tutaj więc żegnam ;)

15

jeden ze swoją drużyną awansuje, drugi nie. ;)

"pozdro dla kumatych"

0

Z tym drugim jak najbardziej się zgodzę, z tym pierwszym nie koniecznie :D

2

Widzę że pojawił się następca "Miki_Messi_2001". Usuń konto i idź na dwór się przewietrzyć...

1

Co tydzień piszecie to samo "Iniesta to, Iniesta tamto" bla bla bla... Jak będzie miał więcej szczęścia to coś strzeli, a jak koledzy nie zmarnują to asyste na pewno też zaliczy więc skończcie pie***lić ciągle o tym samym bo rzygać się chce. Nie pozdrawiam.

0

"Kapitan grzmot lubi to!"

6

"Dla mnie nie ma znaczenia, kto z nas zdobywa bramki. Liczy się dobro drużyny."

Luisito znam kogoś kto powinien się uczyć takiej postawy na boisku jaką ty prezentujesz, wielki szacun dla Ciebie i po tryplet w tym sezonie! Vamos!

0

W gołębie na dachu ich stadionu xD

2

Wielu osobom nie pasują Twoje przekłamane i podlizujące się komentarze mimo, że w głębi serca wystrzelałbyś pewnie pół składu Barcelony więc skończ i wróć do swoich bo zaraz przegracie z Malagą i będziemy musieli tu wyczytywać twoje gorzkie żale i gratulowanie nam mistrzostwa.

3

" KaliBVB
Ta 4-setna bramka Messiego jest nie przypadkowa.Pokazuje jak Messi zwykle zdobywa bramki - sam na sam z bramkarzem, z karnego albo po jakimś krzywym kopnięciu.Ronaldo przynajmniej zdobywa bramki z dystansu albo z wolnych i oczywiście nie dostaje tyle podań co Messi."

z mojej strony mogę powiedzieć jedynie: MHM... xD

0

Jeśli któryś z naszych zawodników zostałby sfaulowany w polu karnym to dałbym szansę Luisito, zwłaszcza że po drugiej stronie stanąłby Diego Alves który 11-stki broni po mistrzowsku.

0

Również chętnie zobaczyłbym go u nas i pisałem o tym już dobre kilka tygodni temu, jednak taki serwis jak onet można porównywać do pudelka. Jeden wielki syf bajki wymyślane na szybko żeby czymś nowym zaspamować stronę główną.

0

Jeśli wierzysz w to co piszą na onecie to gratuluję ;d

0

nie chodziło mi o to, po prostu chciałem napisać na ogóle komentarz ale napisałem go jako odpowiedź tutaj, dlatego go usunąłem :p

0

Mimo wszystko ja bym dał szansę Vermie i zostawił go u nas na przyszły sezon. Liczę na to, że pokaże jeszcze klasę w Barcelonie ;)

4

Mnie zastanawia czemu Neuer wczoraj nie dostał czerwa, DLA MNIE to była ewidentna czerwona i wtedy Pep miałby problem.

0

fail, nie tu ;p

6

"2015.04.15, godz. 23:58, czendo
Barcelona gra mega padakę.Z Realem w mega kryzysie jest słabsze u SIEBIE.Atlético by im 5 wrzuciło.Barça? No proszę Was ha ha."

kocham takich kibiców hipokrytów. Z Atletico nie potrafią wygrać od 7 meczy a nam zarzucają że jesteśmy słabi mimo, że w ostatnich 3 meczach zdominowaliśmy Atleti. ;)

25

"Dziewiąty samobójczy gol Barcelony w Lidze Mistrzów (Mathieu)"

zdobył ważne bramki z Realem i Celtą więc... Rudy wybaczamy ;)

1

.

1

Teraz czekam na usprawiedliwienia kibiców Realu "To Mandzukić sprowokował Carvajala, należało mu się" "to był jego pierwszy taki wybryk nie porównujcie go do tego co robił kiedyś ten bandyta Suarez".

0



a te burki ze śmietankowej części Madrytu śmią obrażać Luisito...

0

Z pewnością jest lepszy Cristiano "podaj mi do pustej" Ronaldo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?