W tej edycji LM jedyny mocny rywal w fazie pucharowej to Atletico, a w tamtym ktoś był? bo sobie nie przypominam. Smarowane było i to grubo, bo Perez wie że tylko tak Real może osiągnąć jakiś sukces ;)
i co z tego skoro "BBC będzie grać zawsze jak będzie w formie"? Chicharito gra z takim sercem jak Benzemie i Bale brakowało od dawna a mimo wszystko to on jest tym "pierwszym" rezerwowym.
Co tydzień piszecie to samo "Iniesta to, Iniesta tamto" bla bla bla... Jak będzie miał więcej szczęścia to coś strzeli, a jak koledzy nie zmarnują to asyste na pewno też zaliczy więc skończcie pie***lić ciągle o tym samym bo rzygać się chce. Nie pozdrawiam.
Wielu osobom nie pasują Twoje przekłamane i podlizujące się komentarze mimo, że w głębi serca wystrzelałbyś pewnie pół składu Barcelony więc skończ i wróć do swoich bo zaraz przegracie z Malagą i będziemy musieli tu wyczytywać twoje gorzkie żale i gratulowanie nam mistrzostwa.
" KaliBVB
Ta 4-setna bramka Messiego jest nie przypadkowa.Pokazuje jak Messi zwykle zdobywa bramki - sam na sam z bramkarzem, z karnego albo po jakimś krzywym kopnięciu.Ronaldo przynajmniej zdobywa bramki z dystansu albo z wolnych i oczywiście nie dostaje tyle podań co Messi."
Jeśli któryś z naszych zawodników zostałby sfaulowany w polu karnym to dałbym szansę Luisito, zwłaszcza że po drugiej stronie stanąłby Diego Alves który 11-stki broni po mistrzowsku.
Również chętnie zobaczyłbym go u nas i pisałem o tym już dobre kilka tygodni temu, jednak taki serwis jak onet można porównywać do pudelka. Jeden wielki syf bajki wymyślane na szybko żeby czymś nowym zaspamować stronę główną.
"2015.04.15, godz. 23:58, czendo
Barcelona gra mega padakę.Z Realem w mega kryzysie jest słabsze u SIEBIE.Atlético by im 5 wrzuciło.Barça? No proszę Was ha ha."
kocham takich kibiców hipokrytów. Z Atletico nie potrafią wygrać od 7 meczy a nam zarzucają że jesteśmy słabi mimo, że w ostatnich 3 meczach zdominowaliśmy Atleti. ;)
Teraz czekam na usprawiedliwienia kibiców Realu "To Mandzukić sprowokował Carvajala, należało mu się" "to był jego pierwszy taki wybryk nie porównujcie go do tego co robił kiedyś ten bandyta Suarez".
0
Bo posmarował ;)
W tej edycji LM jedyny mocny rywal w fazie pucharowej to Atletico, a w tamtym ktoś był? bo sobie nie przypominam. Smarowane było i to grubo, bo Perez wie że tylko tak Real może osiągnąć jakiś sukces ;)
4
W Madrycie było dobrze posmarowane, klasyk ;)
0
Komentarz usunięty
0
i rewanż za to 0:7 :3.
0
i co z tego skoro "BBC będzie grać zawsze jak będzie w formie"? Chicharito gra z takim sercem jak Benzemie i Bale brakowało od dawna a mimo wszystko to on jest tym "pierwszym" rezerwowym.
4
Poza Madrytem.
5
Widząc jakie komentarze dodajesz stwierdzam, że przyda Ci się parę przecinków.
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Łap i nie wstydź się prosić o więcej.
6
nie podoba się? nie czytaj. Na rm.pl z pewnością są lepsze artykuły niż tutaj więc żegnam ;)
15
jeden ze swoją drużyną awansuje, drugi nie. ;)
"pozdro dla kumatych"
0
Z tym drugim jak najbardziej się zgodzę, z tym pierwszym nie koniecznie :D
2
Widzę że pojawił się następca "Miki_Messi_2001". Usuń konto i idź na dwór się przewietrzyć...
1
Co tydzień piszecie to samo "Iniesta to, Iniesta tamto" bla bla bla... Jak będzie miał więcej szczęścia to coś strzeli, a jak koledzy nie zmarnują to asyste na pewno też zaliczy więc skończcie pie***lić ciągle o tym samym bo rzygać się chce. Nie pozdrawiam.
0
"Kapitan grzmot lubi to!"
6
"Dla mnie nie ma znaczenia, kto z nas zdobywa bramki. Liczy się dobro drużyny."
Luisito znam kogoś kto powinien się uczyć takiej postawy na boisku jaką ty prezentujesz, wielki szacun dla Ciebie i po tryplet w tym sezonie! Vamos!
0
W gołębie na dachu ich stadionu xD
2
Wielu osobom nie pasują Twoje przekłamane i podlizujące się komentarze mimo, że w głębi serca wystrzelałbyś pewnie pół składu Barcelony więc skończ i wróć do swoich bo zaraz przegracie z Malagą i będziemy musieli tu wyczytywać twoje gorzkie żale i gratulowanie nam mistrzostwa.
3
" KaliBVB
Ta 4-setna bramka Messiego jest nie przypadkowa.Pokazuje jak Messi zwykle zdobywa bramki - sam na sam z bramkarzem, z karnego albo po jakimś krzywym kopnięciu.Ronaldo przynajmniej zdobywa bramki z dystansu albo z wolnych i oczywiście nie dostaje tyle podań co Messi."
z mojej strony mogę powiedzieć jedynie: MHM... xD
0
Jeśli któryś z naszych zawodników zostałby sfaulowany w polu karnym to dałbym szansę Luisito, zwłaszcza że po drugiej stronie stanąłby Diego Alves który 11-stki broni po mistrzowsku.
0
Również chętnie zobaczyłbym go u nas i pisałem o tym już dobre kilka tygodni temu, jednak taki serwis jak onet można porównywać do pudelka. Jeden wielki syf bajki wymyślane na szybko żeby czymś nowym zaspamować stronę główną.
0
Jeśli wierzysz w to co piszą na onecie to gratuluję ;d
0
nie chodziło mi o to, po prostu chciałem napisać na ogóle komentarz ale napisałem go jako odpowiedź tutaj, dlatego go usunąłem :p
0
Mimo wszystko ja bym dał szansę Vermie i zostawił go u nas na przyszły sezon. Liczę na to, że pokaże jeszcze klasę w Barcelonie ;)
4
Mnie zastanawia czemu Neuer wczoraj nie dostał czerwa, DLA MNIE to była ewidentna czerwona i wtedy Pep miałby problem.
0
fail, nie tu ;p
6
"2015.04.15, godz. 23:58, czendo
Barcelona gra mega padakę.Z Realem w mega kryzysie jest słabsze u SIEBIE.Atlético by im 5 wrzuciło.Barça? No proszę Was ha ha."
kocham takich kibiców hipokrytów. Z Atletico nie potrafią wygrać od 7 meczy a nam zarzucają że jesteśmy słabi mimo, że w ostatnich 3 meczach zdominowaliśmy Atleti. ;)
25
"Dziewiąty samobójczy gol Barcelony w Lidze Mistrzów (Mathieu)"
zdobył ważne bramki z Realem i Celtą więc... Rudy wybaczamy ;)
1
.
1
Teraz czekam na usprawiedliwienia kibiców Realu "To Mandzukić sprowokował Carvajala, należało mu się" "to był jego pierwszy taki wybryk nie porównujcie go do tego co robił kiedyś ten bandyta Suarez".
0
a te burki ze śmietankowej części Madrytu śmią obrażać Luisito...
0
Z pewnością jest lepszy Cristiano "podaj mi do pustej" Ronaldo