"2015.03.10, godz. 14:13, Uberaman
No ten to pozwala grac. Jak z Atleti było to dużym minusem dla Realu bo tam była rzeźnia to w meczu z Barça..hm dobry wybór! :D"
„BBC jest niepodważalne” - nic tylko cieszyć się z takiej wiadomości na 1,5 tygodnia przed El Clasico. Mam nadzieję, że Shalke dziś powalczy bo na ostatni mecz to nawet nie wyszli. Ah no i najważniejsze! Po dzisiejszej wygranej Realu w końcu powróci główny hejter Barcelony "Uberman" :D
Mimo, że zawsze gdy z nami grają dostają srogie lanie to jestem pełen podziwu dla jego pracy i z mojej strony dożywotni props dla tego gościa za to, że pomimo małego nakładu pieniężnego uczy drużynę grać w piłkę a nie rąbać po kościach rywali.
"Najlepsze" jest to, że zaraz znów zleci się stado gimbo-fanów i zaczną pisać "znów pompujcie balonik", a prawda jest taka, że nikt nie musi tego robić bo Barca gra świetną piłkę i aktualnie najlepszą w lidze. Mimo powrotu Modrica i Ramosa na El Clasico jestem pewien, że nie będą w swoich optymalnych formach, a podejście do meczu z 1 punktową zaliczką będzie musiało wywrzeć presję na Realu co może być tylko dobre dla nas. Nie od dziś wiadomo że nasza linia pomocy nie jest taka jak za najlepszych czasów, ale Ivan wziął się do roboty, Iniesta jak trzeba też zaciśnie poślady i gra dobrą piłkę(City tydzień temu), i jeśli uda nam się pojedyncze błędy wyeliminować w obronie to jestem spokojny o wynik. Gra i zaangażowanie napawają optymizmem więc nic teraz nie pozostało nam jak wierzyć w naszych zawodników.
No teraz to jesteś śmieszny. Villarreal czy Valencia też nie mają dużych pieniędzy a GRAJĄ W PIŁKĘ i nie łupią rywali po kościach. Twoim zdaniem to jest "twardy i czysty football"? Tu łokieć w głowę, tam kolano w żebra i to jest czysta gra tak? "Peace" ;)
Jedynym zawodnikiem z Madrytu którego chętnie bym zobaczył w koszulce Blaugrany nie jest żaden Koke czy inne tego typu wynalazki tylko Isco który mi na prawdę imponuje a jego charakter i sposób gry pasuje do naszego stylu. Reszta jest dnem, szczególnie z Rojblancos ;d
Liczę na to, że gdy pojedziemy na Calderon to sytuacja w lidze będzie już wyjaśniona bo już dziś obawiam się o nogi naszych zawodników jak patrzę na grę tych drwali...
A Ty stron nie pomyliłeś kolego? Przypomnij sobie 0:4 z Atleti to przestaniesz ich bronić. Widać że płacz żelusia udziela się również jego gimbo-fanom ;)
Ale to Atletico jest marne, poza graniem chamsko jak typowi drwale nie pokazują kompletnie nic. Kopią piłkę byle dalej na awanturę żeby się posiłować i tyle. Tak prostackiej piłki z drużyn z TOPu chyba nikt nie gra wliczając w to wszystkie najlepsze ligi...
Wątpię by Luisito który od kilku kolejek jest prawdziwym killerem miał usiąść na ławce kosztem Pedro który jest bo jest, ale przewagi nie robi żadnej z przodu.
Jeśli Penaldo za drapanie rywala na 2 kolejki przed Derbami Madrytu dostał tylko 2 mecze zawieszenia, to nie widzę innego wyjścia niż tylko 1 mecz zawieszenia dla Alvesa za czerwo z gry.
0
Pierwszy hat-trick w pierwszej drużynie i to przeciw odwiecznemu rywalowi, bezcenne. ;)
4
"a dej, wezme se"
0
tak, o jednym. 8) WINA SĘDZIEGO! xD
48
Strefa Cule powiększa się! Gratulacje!
6
Chyba jeden z lepszych sędziów w LaLiga, mam nadzieję że dobrze się spisze i nie będzie kontrowersji.
0
"2015.03.10, godz. 14:13, Uberaman
No ten to pozwala grac. Jak z Atleti było to dużym minusem dla Realu bo tam była rzeźnia to w meczu z Barça..hm dobry wybór! :D"
ale ten chłop jest żałosny :D
0
Tak trochę nie na temat ale w 10 najładniejszych akcjach bramkowych 26 kolejki LaLiga 3 bramki Barcelony ;)
I żadna Realu...aaa, no tak. Zapomniałem xD
4
„BBC jest niepodważalne” - nic tylko cieszyć się z takiej wiadomości na 1,5 tygodnia przed El Clasico. Mam nadzieję, że Shalke dziś powalczy bo na ostatni mecz to nawet nie wyszli. Ah no i najważniejsze! Po dzisiejszej wygranej Realu w końcu powróci główny hejter Barcelony "Uberman" :D
0
Zwłaszcza, że powinno być BBR jeśli bierzemy już pierwsze litery nazwisk ;d
0
Od strzelania mamy innych zawodników jak widać po statystykach, jednak jakaś asysta mogłaby wpaść na konto Andresa.
1
Tego pierwszego w ogóle nie rozumiem, ale : HEHE ;d
1
Mimo, że zawsze gdy z nami grają dostają srogie lanie to jestem pełen podziwu dla jego pracy i z mojej strony dożywotni props dla tego gościa za to, że pomimo małego nakładu pieniężnego uczy drużynę grać w piłkę a nie rąbać po kościach rywali.
1
"Najlepsze" jest to, że zaraz znów zleci się stado gimbo-fanów i zaczną pisać "znów pompujcie balonik", a prawda jest taka, że nikt nie musi tego robić bo Barca gra świetną piłkę i aktualnie najlepszą w lidze. Mimo powrotu Modrica i Ramosa na El Clasico jestem pewien, że nie będą w swoich optymalnych formach, a podejście do meczu z 1 punktową zaliczką będzie musiało wywrzeć presję na Realu co może być tylko dobre dla nas. Nie od dziś wiadomo że nasza linia pomocy nie jest taka jak za najlepszych czasów, ale Ivan wziął się do roboty, Iniesta jak trzeba też zaciśnie poślady i gra dobrą piłkę(City tydzień temu), i jeśli uda nam się pojedyncze błędy wyeliminować w obronie to jestem spokojny o wynik. Gra i zaangażowanie napawają optymizmem więc nic teraz nie pozostało nam jak wierzyć w naszych zawodników.
0
Atletico tylko remis, gdyby grali trochę twardziej to by wygrali, no ale widać, że oni nastawiają się na techniczną grę. Oh wait...(?)
0
W następnym spotkaniu Valencia będzie grała rezerwami bo już chyba ze 3 zawodników nie wystąpi w następnym meczu z tych którzy dziś grają.
0
Nie no, szacun dla tego sędziego kartkami dzieli jak na święta xD 13 kartek w jednym meczu, mistrz.
0
No teraz to jesteś śmieszny. Villarreal czy Valencia też nie mają dużych pieniędzy a GRAJĄ W PIŁKĘ i nie łupią rywali po kościach. Twoim zdaniem to jest "twardy i czysty football"? Tu łokieć w głowę, tam kolano w żebra i to jest czysta gra tak? "Peace" ;)
0
Nie zasłużyli z gry mimo wszystko dobrze, że wyrównali ;)
6
Jedynym zawodnikiem z Madrytu którego chętnie bym zobaczył w koszulce Blaugrany nie jest żaden Koke czy inne tego typu wynalazki tylko Isco który mi na prawdę imponuje a jego charakter i sposób gry pasuje do naszego stylu. Reszta jest dnem, szczególnie z Rojblancos ;d
9
Liczę na to, że gdy pojedziemy na Calderon to sytuacja w lidze będzie już wyjaśniona bo już dziś obawiam się o nogi naszych zawodników jak patrzę na grę tych drwali...
0
Ahh... czyli mamy tutaj też najazd materacy, no nieźle ;) Musisz być dumny kibicując Atleti od tamtego sezonu po wygraniu LaLiga ;)
0
A Ty stron nie pomyliłeś kolego? Przypomnij sobie 0:4 z Atleti to przestaniesz ich bronić. Widać że płacz żelusia udziela się również jego gimbo-fanom ;)
6
Ale to Atletico jest marne, poza graniem chamsko jak typowi drwale nie pokazują kompletnie nic. Kopią piłkę byle dalej na awanturę żeby się posiłować i tyle. Tak prostackiej piłki z drużyn z TOPu chyba nikt nie gra wliczając w to wszystkie najlepsze ligi...
0
W trzech dzisiejszych spotkaniach LaLiga padło już 13 bramek, a jest jeszcze przed nami hit kolejki Atletico - Valencia, miazga.
5
Wątpię by Luisito który od kilku kolejek jest prawdziwym killerem miał usiąść na ławce kosztem Pedro który jest bo jest, ale przewagi nie robi żadnej z przodu.
1
to w końcu ten Suarez był w środku, na prawej czy w srodku-na prawej? bo nie rozumiem ;]
10
Jeśli Penaldo za drapanie rywala na 2 kolejki przed Derbami Madrytu dostał tylko 2 mecze zawieszenia, to nie widzę innego wyjścia niż tylko 1 mecz zawieszenia dla Alvesa za czerwo z gry.
0
Przykro mi ale nic nie zrozumiałem z tej "wypowiedzi". Przeczytaj ją kilka razy i wtedy popraw błędy, ale za dobre chęci 1+
11
Wiesz, w innym klubie jest 2 i jak coś nie idzie to jest machanie łapkami i obrażanie się przez jednego. Przykre :(
37
Nie żeby coś, ale zdjęcie tygodnia przydałoby się zmienić.
https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpf1/v/t1.0-9/11025932_10152607662341237_1960222516233372894_n.jpg?oh=145909cdcec49efff1ce5a12f1172564&oe=557D8F36&__gda__=1434425417_a2f6d2e9ca2380fa9ade75b51688f503