Można by było sporo napisać czy o Perezie czy o FIFA/UEFA w związku z Realem, ale nie ma to raczej sensu bo Wy macie Swoje zdanie a My Swoje i czy mielibyśmy w tym temacie racje czy nie to i tak ciężko by było wam to jakoś wyjaśnić żebyście uwierzyli, że nie wszystko jest takie "białe"(taki mały żarcik odnośnie Realu, "hehe") jak Wy to widzicie. Piąteczka. ;)
Mimo urwania pkt. przez rezerwy Villarreal białym liczę na to, że do końca sezonu wszystko przegrają i będą mogli zapomnieć chociażby o Lidze Europy za podejście do dzisiejszego meczu.
Zwalniać go nie zwalniałem po jesieni, ale po meczu z RSSS byłem strasznie "zagrzany" jego postawą, a raczej jej brakiem. Siedział na ławce żuł gumę i nic nie korygował jak byśmy wygrywali co najmniej 5:0, a jak się skończyło wiadomo. ;)
Nie napisałem tego komentarza po spędzeniu tu nie całej minuty, przemiał komentarzy jest tak wielki że jedna osoba może umknąć w takim "tłumie", idz podyskutuj na rm.pl czy zwolnić "Anczelotiego".
Wspomniałem mecz z Villarreal'em dla przykładu. Neymar po jednym boku, po drugim Alves gdy Leo schodzi do środka boiska i wtedy kilku zawodników skupia się na nim, więc jak jeszcze inaczej "zdeformujesz" obronę rywala? Jedyne co mnie irytuje w grze z takimi drużynami po stronie Barcy to brak strzałów z dystansu, na reszte ma się mały wpływ mimo wszystko ;)
Jak najbardziej, każdy ma swoją taktykę ale niektóre są żałosne do potęgi n-tej jeśli nie chce się grać w piłkę, bo takie jest MOJE zdanie na temat meczu z Malagą. Rayo też do bogatych nie należy a gra ofensywną piłkę i to też jest ich FILOZOFIA "nie ważne co się dzieje, my mamy grać swoje".
Powiedz mi kolego czy gra z kontry w przypadku Barcy z takimi zespołami ma jakikolwiek sens? Mi osobiście wydaje się, że nie. Jak można grać z kontry z kimś kto do ofensywy puszcza max 2 gości a reszta stoi na 20-25 metrze od bramki z odstępem między linią obrony a pomocy równą 5 metrów. Żółta Łódź Podwodna również nie ma gwiazd które nie wiadomo ile kosztują a jednak starali się grać jak równy z równym i przegrali 5:0 czy może 3:2? Nie pozdrawiam. ;)
Z pewnością jest w czym wybierać, jednak jeśli wszyscy zawodnicy łączeni z naszym klubem będą wiedzieć, że będą i tak wyborem nr.2 dla trenera to nikt do nas nie przyjdzie.
No i dodajmy fakt, że przyjście Danilo spowodowałoby pewnie odejście Alvesa, chociaż moim zdaniem powinien zostać jeszcze trochę i walczyć dalej o miejsce w składzie bo jeśli Danilo z miejsca dostał by miejsce w podstawowej jedenastce to nie miałby motywacji do poprawy swoich umiejętności(a tego byśmy nie chcieli). Jeśli już Dani zdecydowałby się odejść to dałbym Adriano już bardziej na stałe na prawą stronę obrony, a na lewą kupić alternatywę dla Alby.
Myślę że zarówno Ty jak i @BarcuniaParasiempre macie rację, ale jestem pewien, że podczas okienka transferowego w którym będziemy mogli już walczyć o nowych zawodników porobimy odpowiednie transfery i nikt nam nie skoczy wtedy. Po kupnie Danilo i Reusa(mam nadzieję że do nas trafią) chciałbym widzieć taki skład: Bravo/Mats-Danilo,Pique,Bartra/Marshe,Alba(?)-Rakitic,Busi,Reus-Messi,Suarez,Neymar.
(?)-znalazłbym alternatywę dla Alby, bo chłop wie że nie ważne co się dzieje to poza rotacjami z ligowymi średniakami będzie grał zawsze i nie zawsze daje z siebie 100%. może jak by był ktoś kto potrafiłby z nim walczyć odpowiednio o 1 plac to chłop by się zmobilizował.
Myślę że "jeden łatwy karny" nic tu nie da, Leo musi się odblokować w meczu wysokiej rangi w LM czy chociażby w finale PK(do którego mam nadzieję dojdziemy;) ), a nie w meczu gdzie wynik jest już ustalony(tak jak z Levante)
A teraz wszyscy pomyślcie. Mamy najlepszy atak na świecie, nasi bramkarze też są w fantastycznej formie i gdyby dodać do tego 2/3 transfery do linii obrony i pomocy(w sumie 2/3) bylibyśmy nie do zajechania. Ivan zaczął żyć, Suarez strzelać, Iniesta w niektórych meczach się budzi ale to dla mnie cały czas za mało, obok tak grającego Pique dodać solidnego stopera z transferu i ogarnąć Busiego i jego niepotrzebne kiwki pod naszym polem karnym i mamy ekipę która będzie postrachem europy.
Fakt, ale moim zdaniem lepiej żeby w pierwszej połowie wgnietli rywala w ziemię i wypunktowali go ,a w drugiej trzymali bezpieczny dystans niż żebyśmy w pierwszej połowie tracili głupio bramki a później bili głową w mur bez skutku aż do końca meczu.
"nieważne, co zrobi rywal, my robimy swoje" - i właśnie tak powinno być! Barca w formie, grająca swoją piłkę z rywalem który chce grać i walczyć na 100% swoich możliwości jest obecnie w TOP3 na świecie i tylko indywidualne błędy lub chwilowe słabości naszych zawodników decydują o głupich stratach. Piłka nożna to gra błędów a jeśli my je wyeliminujemy to nikt nam nie będzie mógł zagrozić.
Jest na pewno bardziej wyrównana przez podział praw telewizyjnych gdzie w tym roku nawet Święci są wysoko w tabeli. W Hiszpanii są 2 kluby które zarabiają duże pieniądze, reszta musi się bić o ochłapy.
Jeśli chodzi o najlepsze ligi:
1)La Liga
2)Premier League
3)Bundesliga
Najbardziej Atrakcyjne mecze:
1)Premier League
2)La Liga
3)Ligue1
Jestem w stanie zgodzić się ze wszystkim poza jednym faktem, na pewno nie zagraliśmy lepiej niż Atletico, a wynik 0:1 był dla nas bardzo bardzo łaskawy, bo przy odrobinie ich szczęścia mogli się pokusić z nami o manite.
Jestem pewien, że Leo poprawi się w 11 już niebawem i przy najbliższej okazji(najlepiej w ważnym meczu) strzeli karniaczka.
Osobiście liczę na awans Atletico z 2 powodów:
1)w tym sezonie leży nam gra z nimi.
2)w tym sezonie są zaporą nie do przejścia dla Realu.
Więc jeśli miałaby być taka para w kolejnej fazie rozgrywek to jestem w 100% za Atletico żeby biali się tak nie pompowali myślą o kolejnym triumfie w LM.
Luis po tych 2 bramkach z City w końcu uwierzy w siebie i zacznie grać tak jak w Live. Pojedyncze przebłyski widać było już w meczu z Obywatelami kiedy w polu karnym zachowywał się jak killer, nie przyjmował piłki i nie szukał na 11 metrze kolegów po dośrodkowaniu tylko sam starał się kończyć z pierwszej piłki, i właśnie na takiego Suareza wszyscy liczymy.
0
Można by było sporo napisać czy o Perezie czy o FIFA/UEFA w związku z Realem, ale nie ma to raczej sensu bo Wy macie Swoje zdanie a My Swoje i czy mielibyśmy w tym temacie racje czy nie to i tak ciężko by było wam to jakoś wyjaśnić żebyście uwierzyli, że nie wszystko jest takie "białe"(taki mały żarcik odnośnie Realu, "hehe") jak Wy to widzicie. Piąteczka. ;)
0
Wątpię że wystawi Pedro za Suareza który jest mimo wszystko w coraz lepszym gazie. Za Adriano na pewno wystąpi Alba znając życie.
Pedro w CdR dostanie pare minut tak jak to bywa ostatnio, ale za tydzień z Rayo będzie miał 90 min gry bo wtedy Ney pauzuje.
3
Mimo urwania pkt. przez rezerwy Villarreal białym liczę na to, że do końca sezonu wszystko przegrają i będą mogli zapomnieć chociażby o Lidze Europy za podejście do dzisiejszego meczu.
0
Zwalniać go nie zwalniałem po jesieni, ale po meczu z RSSS byłem strasznie "zagrzany" jego postawą, a raczej jej brakiem. Siedział na ławce żuł gumę i nic nie korygował jak byśmy wygrywali co najmniej 5:0, a jak się skończyło wiadomo. ;)
0
Nie napisałem tego komentarza po spędzeniu tu nie całej minuty, przemiał komentarzy jest tak wielki że jedna osoba może umknąć w takim "tłumie", idz podyskutuj na rm.pl czy zwolnić "Anczelotiego".
0
Gdzie ci wszyscy kibice Realu którzy od rana do nocy siedzą u nas na stronie a jak Real gubi pkt to nagle się zapadają pod ziemię.
7
Znalazłem filmiki z bramek CR11, myślę że są to TOP3 w jego karierze:
1)
2)
3)
#NajlepszyWHistorii :3
(Żeby nie było, że nie na temat to powiem: Fajne Ciekawostki)
2
Nie wiem czy ktoś zwrócił uwagę ale Tello dziś 3 brameczki w meczu Porto - Sporting. :)
1
dopiero co się obudziłem ale widzę że CR11 w formie :D
0
Z Marcelo Real ma więcej wariantów, u nas gra Alby polega na zrobieniu miejsca Neyowi albo po prostu ściganiu się po linii do końca boiska.
0
Moim zdaniem Marcelo jest o wiele lepszy niestety.
0
Wspomniałem mecz z Villarreal'em dla przykładu. Neymar po jednym boku, po drugim Alves gdy Leo schodzi do środka boiska i wtedy kilku zawodników skupia się na nim, więc jak jeszcze inaczej "zdeformujesz" obronę rywala? Jedyne co mnie irytuje w grze z takimi drużynami po stronie Barcy to brak strzałów z dystansu, na reszte ma się mały wpływ mimo wszystko ;)
0
Jak najbardziej, każdy ma swoją taktykę ale niektóre są żałosne do potęgi n-tej jeśli nie chce się grać w piłkę, bo takie jest MOJE zdanie na temat meczu z Malagą. Rayo też do bogatych nie należy a gra ofensywną piłkę i to też jest ich FILOZOFIA "nie ważne co się dzieje, my mamy grać swoje".
10
Powiedz mi kolego czy gra z kontry w przypadku Barcy z takimi zespołami ma jakikolwiek sens? Mi osobiście wydaje się, że nie. Jak można grać z kontry z kimś kto do ofensywy puszcza max 2 gości a reszta stoi na 20-25 metrze od bramki z odstępem między linią obrony a pomocy równą 5 metrów. Żółta Łódź Podwodna również nie ma gwiazd które nie wiadomo ile kosztują a jednak starali się grać jak równy z równym i przegrali 5:0 czy może 3:2? Nie pozdrawiam. ;)
0
A powiesz mi dlaczego nie grają "autobusem" z Realem który ma 20x droższych zawodników od nich?
37
„Ancelotii wystawi wszystkie swoje gwiazdy” - nic nowego, nawet jak by któryś miał nogę urwaną to i tak by grał ale to nie nasza broszka ;)
Marcelino się podłoży Realowi, klasyk ;)
Z Realem przegrają żeby oszczędzać się na CdR w którym też zostaną zgnieceni, amatorzy ;)
0
miasto-państwo* kiedyś było na historii w gimbazie xD
8
El-Arabi - typowy Francuz xD
0
Z pewnością jest w czym wybierać, jednak jeśli wszyscy zawodnicy łączeni z naszym klubem będą wiedzieć, że będą i tak wyborem nr.2 dla trenera to nikt do nas nie przyjdzie.
0
Troche więcej szczęścia i dowieźlibyśmy nawet 4:1.
1
No i dodajmy fakt, że przyjście Danilo spowodowałoby pewnie odejście Alvesa, chociaż moim zdaniem powinien zostać jeszcze trochę i walczyć dalej o miejsce w składzie bo jeśli Danilo z miejsca dostał by miejsce w podstawowej jedenastce to nie miałby motywacji do poprawy swoich umiejętności(a tego byśmy nie chcieli). Jeśli już Dani zdecydowałby się odejść to dałbym Adriano już bardziej na stałe na prawą stronę obrony, a na lewą kupić alternatywę dla Alby.
0
Suareza też jest dobra, "jak nie wpadniesz to Cie pogryzę" :D
2
Myślę że zarówno Ty jak i @BarcuniaParasiempre macie rację, ale jestem pewien, że podczas okienka transferowego w którym będziemy mogli już walczyć o nowych zawodników porobimy odpowiednie transfery i nikt nam nie skoczy wtedy. Po kupnie Danilo i Reusa(mam nadzieję że do nas trafią) chciałbym widzieć taki skład: Bravo/Mats-Danilo,Pique,Bartra/Marshe,Alba(?)-Rakitic,Busi,Reus-Messi,Suarez,Neymar.
(?)-znalazłbym alternatywę dla Alby, bo chłop wie że nie ważne co się dzieje to poza rotacjami z ligowymi średniakami będzie grał zawsze i nie zawsze daje z siebie 100%. może jak by był ktoś kto potrafiłby z nim walczyć odpowiednio o 1 plac to chłop by się zmobilizował.
0
Myślę że "jeden łatwy karny" nic tu nie da, Leo musi się odblokować w meczu wysokiej rangi w LM czy chociażby w finale PK(do którego mam nadzieję dojdziemy;) ), a nie w meczu gdzie wynik jest już ustalony(tak jak z Levante)
8
A teraz wszyscy pomyślcie. Mamy najlepszy atak na świecie, nasi bramkarze też są w fantastycznej formie i gdyby dodać do tego 2/3 transfery do linii obrony i pomocy(w sumie 2/3) bylibyśmy nie do zajechania. Ivan zaczął żyć, Suarez strzelać, Iniesta w niektórych meczach się budzi ale to dla mnie cały czas za mało, obok tak grającego Pique dodać solidnego stopera z transferu i ogarnąć Busiego i jego niepotrzebne kiwki pod naszym polem karnym i mamy ekipę która będzie postrachem europy.
0
Fakt, ale moim zdaniem lepiej żeby w pierwszej połowie wgnietli rywala w ziemię i wypunktowali go ,a w drugiej trzymali bezpieczny dystans niż żebyśmy w pierwszej połowie tracili głupio bramki a później bili głową w mur bez skutku aż do końca meczu.
0
"nieważne, co zrobi rywal, my robimy swoje" - i właśnie tak powinno być! Barca w formie, grająca swoją piłkę z rywalem który chce grać i walczyć na 100% swoich możliwości jest obecnie w TOP3 na świecie i tylko indywidualne błędy lub chwilowe słabości naszych zawodników decydują o głupich stratach. Piłka nożna to gra błędów a jeśli my je wyeliminujemy to nikt nam nie będzie mógł zagrozić.
0
Jest na pewno bardziej wyrównana przez podział praw telewizyjnych gdzie w tym roku nawet Święci są wysoko w tabeli. W Hiszpanii są 2 kluby które zarabiają duże pieniądze, reszta musi się bić o ochłapy.
Jeśli chodzi o najlepsze ligi:
1)La Liga
2)Premier League
3)Bundesliga
Najbardziej Atrakcyjne mecze:
1)Premier League
2)La Liga
3)Ligue1
Takie moje zdaine.
4
Jestem w stanie zgodzić się ze wszystkim poza jednym faktem, na pewno nie zagraliśmy lepiej niż Atletico, a wynik 0:1 był dla nas bardzo bardzo łaskawy, bo przy odrobinie ich szczęścia mogli się pokusić z nami o manite.
3
Jestem pewien, że Leo poprawi się w 11 już niebawem i przy najbliższej okazji(najlepiej w ważnym meczu) strzeli karniaczka.
Osobiście liczę na awans Atletico z 2 powodów:
1)w tym sezonie leży nam gra z nimi.
2)w tym sezonie są zaporą nie do przejścia dla Realu.
Więc jeśli miałaby być taka para w kolejnej fazie rozgrywek to jestem w 100% za Atletico żeby biali się tak nie pompowali myślą o kolejnym triumfie w LM.
Luis po tych 2 bramkach z City w końcu uwierzy w siebie i zacznie grać tak jak w Live. Pojedyncze przebłyski widać było już w meczu z Obywatelami kiedy w polu karnym zachowywał się jak killer, nie przyjmował piłki i nie szukał na 11 metrze kolegów po dośrodkowaniu tylko sam starał się kończyć z pierwszej piłki, i właśnie na takiego Suareza wszyscy liczymy.