1

Jeśli jakimś cudem uda się Realowi wygrać, a jest taka szansa jeśli szybko dostaną karniaczka to obawiam się najazdu hala dzieci na naszą stronę :(

1

weź się chłopie wyrażaj nie jesteś na rm.pl...

0

"Plan K to karny" - nie musiałeś tego dodawać, wszyscy o tym wiedzą :D

2

Trochę mi się nudzi, macie może jakieś fajne komedie do obejrzenia czy może lepiej na rm.pl wejść?

0

Największym "ubytkiem" Barty jest jego szybkość, a raczej jej brak, bo z wyprowadzaniem piłki pod pressingiem sobie radzi w przeciwieństwie do Varane "kopne dalej na lage" ;)

0

nie chce mi się wierzyć że zagrają 3-ką w środku Lucas Isco Illara ;)

16

"znów poirytowany Ronaldo" - no co się tu dziwić 44 minuta a jeszcze nie było karnego ;)

1

nikt Cię tu nie trzyma. na rm.pl komedia jest porównywalnie wielka do tej na San Mames ;)

0

ktoś chyba dostanie dziś czerwo bo kartki się sypią.

1

Szkoda mi tego Isco, chłop daje z siebie 150% wypruwa flaki sobie żeby drużyna nie przegrała a reszta ma go w d*pie. Isco zapraszamy do Katalonii, tam znajdziesz miejsce wśród ambitnych zawodników ;)

3

Tak się każdy tym Varanem jara a chłop każda piłka "byle dalej" i laga do przodu. Barta go zjada mimo ,że ma mniej szans na grę. Takie MOJE zdanie ;)

0

myślę że dziś będzie się na tyle pilnował że nie dostanie kartki, a nie mają takiego komfortu i przede wszystkim nie rotują żeby nie wpuścić Kroosa w następnym meczu ;)

0

Super! Kroos karteczka w następnym meczu i gościa z nami nie ma ;)

0

Ostatnio w meczu z Elche jarali się, że CeeRek strzela dobrze głową, ale Aduriz wciąga go nosem(żeby tylko) :D

0

DOBRZEEEE

0

nowy Zidane xDD

2

HAHAH, będzie dziś karny 100% już to widać po poziomie sędziowania...

0

Ktoś pisał czy Lwy wytrzymają do 20 minuty bez straty bramki, a jak na razie to zawodnicy z Bilbao grają lepiej.

3

Carlo się po torbie drapie zamiast dyrygować zespołem xD

1

KARNY KARNY!!!

4

I już machamy łapkami :)))))))))))))

0

Atak był na piłkę, nie dotknął nawet rywala. To Kroos kopnął Aduriza więc kto tu jest śmieszny? ;)

Real gra teraz mecz, a Ty na stronie Barcelony? gratuluję :DDD

5

HAHA, chłop z Madrytu kopie rywala i jest faul dla Realu. #F*ck logic...

0

Real jeszcze nie wyszedł na boisko chyba :D

0

no to zaczynamy! Atletic po zwycięstwo!

7

pisząc o 200 mln chodziło im o ogólne koszta, nie tylko sam transfer ale i wypłaty dla zawodnika itp.

1

bardziej niż godziny denerwują mnie Twoje "śmieszne" komentarze na tej stronie.

0

Wyjdź na dwór dzieciaczku bo ciężko się czyta te Twoje żałosne komentarze. Kiedy piszesz testy w podstawówce? pamiętaj o tabliczce mnożenia ;*

0

Jego agentka jest na prawdę jakaś tępa, co chwile jakieś denne komentarze do radia czy telewizji. Wolałbym żeby został ale jeśli zdecyduje się odejść to trzeba przygotować na minimum pół roku Adriano do gry na pełnych obrotach na prawej stronie obrony.

0

I jeszcze ten tekst: "[...]czer­wo­na kart­ka była de­cy­dująca dla lo­sów me­czu". Dla jakich losów meczu? 1:1 w trakcie trwającego spotkania przy wyniku 1:3 z pierwszego meczu i nagle myślał, że w 25 min nam strzelą dwie bramki jak przez 155 min udało im się ledwie dwie strzelić...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?