przestańcie co chwile spamować "gdzie mogę znaleźć link do meczu?" tylko poszukajcie w komentarzach poniżej albo wpiszcie na necie "mecze na żywo". Typowy polaczek, wszystko na tacy trzeba mieć podane...
jak to się mówi "life is brutal", trzeba było rotować składem, nie pozbywać się niektórych zawodników albo chociaż zrobić transfery w zimowym okienku mając na uwadze chociażby kontuzję Modrica. Nie myślą to ich problem i to czy mają pełny skład czy nie nie jest naszym problemem tylko ich. Po drugie ale jak to? Real Madryt najlepszy klub w historii piłki nożnej nie ma na rezerwie(lub w drugim zespole) godnych zmienników? Szok! :O
Ogląda ktoś Palermo - Napoli? Po 25 minutach gry obserwowany przez Barce Dybala nie zachwyca na razie, ale jedno co się rzuca w oczy to bardzo dobra gra tyłem do bramki, zastawka, przyjęcie, odegranie na ścianę i wyjście na pozycję.
Nie byłbym taki pewien, Marsylia i Lyon idą na razie bardzo solidnie na majstra a gdyby nie ich głupie remisy w 2 ostatnich kolejkach to P$G byłoby kilka ładnych pkt. za nimi. Wniosek? Możesz mieć miliony z handlu kozami a i tak poza walką o ligowe trofea nic więcej nie wywalczysz. Mam nadzieję że Veratti który jest obserwowany przez nas zrozumie że nie tylko pieniądze grają i zdecyduje się ich opuścić by dojść do nas w styczniu 2016r. a tacy zawodnicy jak T.Silva czy Marquinhos będą się walić ręką w pierś powtarzając sobie "Czemu poszedłem za pieniędzmi" gdy my będziemy dalej walczyć na wszystkich frontach a oni zostaną z ręką w nocniku.
Jakie klapki na oczach? Nigdzie nie napisałem że moim zdaniem Alba jest lepszy od Marcelo, stwierdziłem tylko fakt że Marcelo łapiąc kontuzję osłabi Real który i tak ma braki kadrowe. Moim zdaniem ostatnie mecze Jordiego nie były takie jakich bym oczekiwał od niego, Marcelo zaś potrafi idealnie obsłużyć kolegę piłką "na nos" co pokazywał w kilku ostatnich meczach asystując chociażby Jamesowi.
0
Fajne zachowanie Pedritto, mógł dobić ale zostawił ;)
0
pajacem to Ty jesteś ;)
Taka jest prawda, wszystko na tacy musicie mieć podane bo nie chce się łbem ruszyć i samemu poszukać...
0
przestańcie co chwile spamować "gdzie mogę znaleźć link do meczu?" tylko poszukajcie w komentarzach poniżej albo wpiszcie na necie "mecze na żywo". Typowy polaczek, wszystko na tacy trzeba mieć podane...
0
Tata nic z tym nie zrobił bo mu nie pozwolono...
1
Levante całą 11 na swojej połowie, klasyk...
0
Fajne zachowanie Lucho w kierunku Sportingu Gijon
0
chyba masz coś nie tak z głową w takim razie...
0
Po zwycięstwo! VeB! \o
0
a później komentarze na rm.pl "jak kristiano odejdzie to już nie bede kibicem realu"
0
jak to się mówi "life is brutal", trzeba było rotować składem, nie pozbywać się niektórych zawodników albo chociaż zrobić transfery w zimowym okienku mając na uwadze chociażby kontuzję Modrica. Nie myślą to ich problem i to czy mają pełny skład czy nie nie jest naszym problemem tylko ich. Po drugie ale jak to? Real Madryt najlepszy klub w historii piłki nożnej nie ma na rezerwie(lub w drugim zespole) godnych zmienników? Szok! :O
0
na śmietankowej nie mają czegoś takiego jak "zgłoś" to tutaj każdy komentarz który opisuje ich gwiazdeczkę jest zgłaszany :(
0
Ogląda ktoś Palermo - Napoli? Po 25 minutach gry obserwowany przez Barce Dybala nie zachwyca na razie, ale jedno co się rzuca w oczy to bardzo dobra gra tyłem do bramki, zastawka, przyjęcie, odegranie na ścianę i wyjście na pozycję.
9
"Ronaldo pomimo tego, że nie strzelił gola, zagrał dobrze i popisał się świetną asystą."
Mam takie małe pytanie: widzieliście tą świetną asystę CR11? bo mi umknęła.
0
Nie byłbym taki pewien, Marsylia i Lyon idą na razie bardzo solidnie na majstra a gdyby nie ich głupie remisy w 2 ostatnich kolejkach to P$G byłoby kilka ładnych pkt. za nimi. Wniosek? Możesz mieć miliony z handlu kozami a i tak poza walką o ligowe trofea nic więcej nie wywalczysz. Mam nadzieję że Veratti który jest obserwowany przez nas zrozumie że nie tylko pieniądze grają i zdecyduje się ich opuścić by dojść do nas w styczniu 2016r. a tacy zawodnicy jak T.Silva czy Marquinhos będą się walić ręką w pierś powtarzając sobie "Czemu poszedłem za pieniędzmi" gdy my będziemy dalej walczyć na wszystkich frontach a oni zostaną z ręką w nocniku.
0
Wiesz, niektórzy zgłosili typa i przestali sobie nim zaprzątać głowę.
1
A co im po pięknej bramce Zlatana jak znów pkt tracą? tak samo jak my byśmy strzelali co chwilę piękne bramki a tracili pkt to nie wkurzałoby Cię to?
0
Nie wiem po co aż tak się napinasz. Wątpię żeby siedzieli pod newsami i czytali wszystkie nasze komentarze. Daj "zgłoś" zignoruj go i po robocie ;d
1
Z taką grą jak się nie zepną to Chelsea wciągnie ich dupą ;d
0
Teraz czas na mecz Granada - Bilbao i obserwowanie Laporte, bo szczerze mówiąc w meczu z nami nie zachwycał(przynajmniej mnie).
0
Macie może jakieś info czemu mecz Monaco - Montpellier przełożony?
0
HAHAHAHA, j*błem xDD
Daje okejke :D
0
Jakie klapki na oczach? Nigdzie nie napisałem że moim zdaniem Alba jest lepszy od Marcelo, stwierdziłem tylko fakt że Marcelo łapiąc kontuzję osłabi Real który i tak ma braki kadrowe. Moim zdaniem ostatnie mecze Jordiego nie były takie jakich bym oczekiwał od niego, Marcelo zaś potrafi idealnie obsłużyć kolegę piłką "na nos" co pokazywał w kilku ostatnich meczach asystując chociażby Jamesowi.
2
CR by idealnie pasował do tej cieszynki xDD
1
ostatnią bramkę strzelił 18 stycznia z Getafe.
0
Niestety w ostatnich 2 meczach Jordi nie zachwycał
0
Chyba że złapie kontuzję to Real chyba będzie grał na 3 obrońców albo z 3 ligowego zaplecza będzie brał zawodników.
15
Irina ogląda mecz z The Rockiem i się śmieją :D
0
Chicharito z Jese się nagrają w Realu nie ma co. Jeden wróci do ManU a drugi do Getafe pójdzie grać :D
0
dziwnie się ten bramkarz ustawił, krok bliżej środka by stanął i złapałby piłkę w koszyk, a tak Real dalej w ofensywie.
2
Carlo już się muruje :D