0

Fajne zachowanie Pedritto, mógł dobić ale zostawił ;)

0

pajacem to Ty jesteś ;)

Taka jest prawda, wszystko na tacy musicie mieć podane bo nie chce się łbem ruszyć i samemu poszukać...

0

przestańcie co chwile spamować "gdzie mogę znaleźć link do meczu?" tylko poszukajcie w komentarzach poniżej albo wpiszcie na necie "mecze na żywo". Typowy polaczek, wszystko na tacy trzeba mieć podane...

0

Tata nic z tym nie zrobił bo mu nie pozwolono...

1

Levante całą 11 na swojej połowie, klasyk...

0

Fajne zachowanie Lucho w kierunku Sportingu Gijon

0

chyba masz coś nie tak z głową w takim razie...

0

Po zwycięstwo! VeB! \o

0

a później komentarze na rm.pl "jak kristiano odejdzie to już nie bede kibicem realu"

0

jak to się mówi "life is brutal", trzeba było rotować składem, nie pozbywać się niektórych zawodników albo chociaż zrobić transfery w zimowym okienku mając na uwadze chociażby kontuzję Modrica. Nie myślą to ich problem i to czy mają pełny skład czy nie nie jest naszym problemem tylko ich. Po drugie ale jak to? Real Madryt najlepszy klub w historii piłki nożnej nie ma na rezerwie(lub w drugim zespole) godnych zmienników? Szok! :O

0

na śmietankowej nie mają czegoś takiego jak "zgłoś" to tutaj każdy komentarz który opisuje ich gwiazdeczkę jest zgłaszany :(

0

Ogląda ktoś Palermo - Napoli? Po 25 minutach gry obserwowany przez Barce Dybala nie zachwyca na razie, ale jedno co się rzuca w oczy to bardzo dobra gra tyłem do bramki, zastawka, przyjęcie, odegranie na ścianę i wyjście na pozycję.

9

"Ronaldo pomimo tego, że nie strzelił gola, zagrał dobrze i popisał się świetną asystą."

Mam takie małe pytanie: widzieliście tą świetną asystę CR11? bo mi umknęła.

0

Nie byłbym taki pewien, Marsylia i Lyon idą na razie bardzo solidnie na majstra a gdyby nie ich głupie remisy w 2 ostatnich kolejkach to P$G byłoby kilka ładnych pkt. za nimi. Wniosek? Możesz mieć miliony z handlu kozami a i tak poza walką o ligowe trofea nic więcej nie wywalczysz. Mam nadzieję że Veratti który jest obserwowany przez nas zrozumie że nie tylko pieniądze grają i zdecyduje się ich opuścić by dojść do nas w styczniu 2016r. a tacy zawodnicy jak T.Silva czy Marquinhos będą się walić ręką w pierś powtarzając sobie "Czemu poszedłem za pieniędzmi" gdy my będziemy dalej walczyć na wszystkich frontach a oni zostaną z ręką w nocniku.

0

Wiesz, niektórzy zgłosili typa i przestali sobie nim zaprzątać głowę.

1

A co im po pięknej bramce Zlatana jak znów pkt tracą? tak samo jak my byśmy strzelali co chwilę piękne bramki a tracili pkt to nie wkurzałoby Cię to?

0

Nie wiem po co aż tak się napinasz. Wątpię żeby siedzieli pod newsami i czytali wszystkie nasze komentarze. Daj "zgłoś" zignoruj go i po robocie ;d

1

Z taką grą jak się nie zepną to Chelsea wciągnie ich dupą ;d

0

Teraz czas na mecz Granada - Bilbao i obserwowanie Laporte, bo szczerze mówiąc w meczu z nami nie zachwycał(przynajmniej mnie).

0

Macie może jakieś info czemu mecz Monaco - Montpellier przełożony?

0

HAHAHAHA, j*błem xDD

Daje okejke :D

0

Jakie klapki na oczach? Nigdzie nie napisałem że moim zdaniem Alba jest lepszy od Marcelo, stwierdziłem tylko fakt że Marcelo łapiąc kontuzję osłabi Real który i tak ma braki kadrowe. Moim zdaniem ostatnie mecze Jordiego nie były takie jakich bym oczekiwał od niego, Marcelo zaś potrafi idealnie obsłużyć kolegę piłką "na nos" co pokazywał w kilku ostatnich meczach asystując chociażby Jamesowi.

2

CR by idealnie pasował do tej cieszynki xDD

1

ostatnią bramkę strzelił 18 stycznia z Getafe.

0

Niestety w ostatnich 2 meczach Jordi nie zachwycał

0

Chyba że złapie kontuzję to Real chyba będzie grał na 3 obrońców albo z 3 ligowego zaplecza będzie brał zawodników.

15

Irina ogląda mecz z The Rockiem i się śmieją :D

0

Chicharito z Jese się nagrają w Realu nie ma co. Jeden wróci do ManU a drugi do Getafe pójdzie grać :D

0

dziwnie się ten bramkarz ustawił, krok bliżej środka by stanął i złapałby piłkę w koszyk, a tak Real dalej w ofensywie.

2

Carlo już się muruje :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?