Zachować 4 punktową przewagę do meczu z Atletico i nawet w razie wpadki(tfu!) przed ostatnią kolejką mamy nadal 1 pkt przewagi i dalej wszystko w naszych nogach. Będzie to ciężkie do zrealizowania ale możliwe, zwłaszcza że ostatnimi czasy gramy bardzo przeciętne mecze(ale do przodu) ze średniakami a z tymi z TOPu się na spinamy i w bardzo dobrym stylu wygrywamy te mecze i na to liczę też podczas tych kolejek które zostały nam do końca na drodze po mistrza.
Był faul na Bartrze. Zawodnik Almerii uniemożliwił mu wyskoczenie do piłki i skasowanie jej nim doleci do przeciwnika więc nie widzę tu jakiejś nieprawidłowości przy wyniku. ;)
Bardzo dobra informacja, jednak na stałe nie zagrzałby miejsca w pierwszym składzie przy tak grającym Mathieu i Pique. Jeśli ta dwójka miałaby odpocząć przed ważnymi spotkaniami to warto dać szansę naszej "szklance".
Trzeba przyznać, że bramkę nr.3 strzelił jak za starych czasów, mocna bomba w światło bramki i bramkarz nawet nie zdąży pierdnąć a piłka już w sieci. Ten mecz pokazał, że z ciekawej walki o mistrza i pipichi będziemy mieć arcy ciekawą walkę przez te 10 kolejek. To ile Real strzela bramek dla nas jest nie istotne, ważne żeby to Barca była chociaż 1 pkt. przed rywalami po tych 10 kolejkach które nam zostały.
Najgorsza rzecz której się obawiam to fakt że Alves po otrzymaniu satysfakcjonującej go oferty przestanie dawać z siebie 150% tak jak jest to teraz i będzie grał jak na początku sezonu. Oby się tak nie stało.
Niesamowite jest to jak zbliżając się ku końcowi kariery będąc w wieku 32 lat, swoim zaangażowaniem i pracą można trafić z europejskiego przeciętniaka do jednego z najlepszych klubów na świecie i z walki jedynie o krajowy puchar i ligę walczyć o tak prestiżowy tytuł jakim jest LM. Wielki szacunek dla "Rudego". Marzenia potrafią się spełniać ;)
Skoro teraz w grze powietrznej jesteśmy "postrachem" w przeciwieństwie do poprzednich sezonów, to pomyślcie co by to było jak znów wyszlibyśmy 3-4-3 jak z PSG i defensywa składałaby się z Pique, Vermy i Mathieu :D
Gdyby Luisito grał od początku sezonu z taką intensywnością i skutecznością jak w chwili obecnej to daje sobie rękę uciąć, że biłby się razem z Leo i CR o Pichichi. Ney ostatnio zawodzi ze skutecznością, a Bacca z Bueno siedzą mu na "ogonie" ale mam nadzieję, że się ogarnie i znów będzie strzelał bramki na zawołanie. Leo? wiadomo, crack. Nie musi strzelać żeby być najlepszym.
W dzisiejszym meczu obstawiałem solidne 3:1 dla Barcy Po dwóch trafieniach Suareza i dwóch asystach Leo, jednak Ney jest trochę pod formą i nic z moich założeń nie wyszło. Są ważne 3 pkt. które możemy dopisać sobie do naszej tabeli i teraz trzeba utrzymać tą przewagę do końca sezonu i będzie dobrze. Vamos Barca!
Valencia ma dość ciężko. Villarreal, Athletic i my. Barca z drugiej strony Sevilla, PSG, Valencia, PSG i Espanyol. Nie napawa to optymizmem i mam nadzieję, że nie wyluzują się po tej wygranej na tyle żeby odpuścić niektóre z tych meczy. VamoS!
0
Już srasz pod siebie "kibicu"?
0
A CeeRek swoje :D
https://vine.co/v/eu7BHXjzu3K
1
Zachować 4 punktową przewagę do meczu z Atletico i nawet w razie wpadki(tfu!) przed ostatnią kolejką mamy nadal 1 pkt przewagi i dalej wszystko w naszych nogach. Będzie to ciężkie do zrealizowania ale możliwe, zwłaszcza że ostatnimi czasy gramy bardzo przeciętne mecze(ale do przodu) ze średniakami a z tymi z TOPu się na spinamy i w bardzo dobrym stylu wygrywamy te mecze i na to liczę też podczas tych kolejek które zostały nam do końca na drodze po mistrza.
3
Był faul na Bartrze. Zawodnik Almerii uniemożliwił mu wyskoczenie do piłki i skasowanie jej nim doleci do przeciwnika więc nie widzę tu jakiejś nieprawidłowości przy wyniku. ;)
0
Komentarz usunięty
0
Bardzo dobra informacja, jednak na stałe nie zagrzałby miejsca w pierwszym składzie przy tak grającym Mathieu i Pique. Jeśli ta dwójka miałaby odpocząć przed ważnymi spotkaniami to warto dać szansę naszej "szklance".
3
wypad pajacu ;)
1
liczy się to co w sieci, a w sieci było dziś 5 od samego Ronaldo.
1
Trzeba przyznać, że bramkę nr.3 strzelił jak za starych czasów, mocna bomba w światło bramki i bramkarz nawet nie zdąży pierdnąć a piłka już w sieci. Ten mecz pokazał, że z ciekawej walki o mistrza i pipichi będziemy mieć arcy ciekawą walkę przez te 10 kolejek. To ile Real strzela bramek dla nas jest nie istotne, ważne żeby to Barca była chociaż 1 pkt. przed rywalami po tych 10 kolejkach które nam zostały.
0
Moim zdaniem dobry plan, może jednak ten talent ukryty w środku Brazylijczyka wyjdzie na światło dzienne i będzie z niego chociaż solidny zmiennik.
0
Komentarz usunięty
0
5
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
1
Ja miałem podobne myślenie z ustawieniem Leo niżej po to by nie sprzedawać Alexisa :p
1
Tylko po tym filmiku widać, że Dybala boi się używać gorszej nogi chociaż z drugiej strony strzał z dystansu o wiele lepszy.
0
super, tylko ten news nie jest o Leo więc zachowaj te statystyki dla siebie.
0
Powiedz to Perezowi którego Raul pozdrawia xD
0
Ja pisałem o chwili obecnej. 32 skończy w listopadzie więc za pół roku.
0
Myślę, że po części to był też ich hajs. Płacisz za koszulki i inne gadżety? Oglądasz mecze itp? więc wydaje mi się, że tak to był ich hajs...
0
Najgorsza rzecz której się obawiam to fakt że Alves po otrzymaniu satysfakcjonującej go oferty przestanie dawać z siebie 150% tak jak jest to teraz i będzie grał jak na początku sezonu. Oby się tak nie stało.
8
Niesamowite jest to jak zbliżając się ku końcowi kariery będąc w wieku 32 lat, swoim zaangażowaniem i pracą można trafić z europejskiego przeciętniaka do jednego z najlepszych klubów na świecie i z walki jedynie o krajowy puchar i ligę walczyć o tak prestiżowy tytuł jakim jest LM. Wielki szacunek dla "Rudego". Marzenia potrafią się spełniać ;)
0
I kolejny mit kibiców Realu na temat tego jak "ważne" gole strzela CR11 obalony. Tak mi przykro :(
0
Aż taki stary nie jestem :D
0
Skoro teraz w grze powietrznej jesteśmy "postrachem" w przeciwieństwie do poprzednich sezonów, to pomyślcie co by to było jak znów wyszlibyśmy 3-4-3 jak z PSG i defensywa składałaby się z Pique, Vermy i Mathieu :D
25
Bramka CR11 chyba tylko ze względu na asystę Karima.
0
Niech Ci się powodzi w tym Arsenalu mistrzuniu. Może Ty pociągniesz ten wózek i w końcu kanonierzy skończą wyżej niż na 4 miejscu w lidze.
0
Gdyby Luisito grał od początku sezonu z taką intensywnością i skutecznością jak w chwili obecnej to daje sobie rękę uciąć, że biłby się razem z Leo i CR o Pichichi. Ney ostatnio zawodzi ze skutecznością, a Bacca z Bueno siedzą mu na "ogonie" ale mam nadzieję, że się ogarnie i znów będzie strzelał bramki na zawołanie. Leo? wiadomo, crack. Nie musi strzelać żeby być najlepszym.
0
W dzisiejszym meczu obstawiałem solidne 3:1 dla Barcy Po dwóch trafieniach Suareza i dwóch asystach Leo, jednak Ney jest trochę pod formą i nic z moich założeń nie wyszło. Są ważne 3 pkt. które możemy dopisać sobie do naszej tabeli i teraz trzeba utrzymać tą przewagę do końca sezonu i będzie dobrze. Vamos Barca!
0
Valencia ma dość ciężko. Villarreal, Athletic i my. Barca z drugiej strony Sevilla, PSG, Valencia, PSG i Espanyol. Nie napawa to optymizmem i mam nadzieję, że nie wyluzują się po tej wygranej na tyle żeby odpuścić niektóre z tych meczy. VamoS!