To że jestem przekonany o tym że Barca dziś wygra tzn. że nie mam szacunku do rywala? Jesteś conajmniej śmieszny a bufonujesz to Ty przed każdym meczem. Nie pozdrawiam.
Człowieku, kiedy nie widze Twojego komentarza przed meczem to bredzisz o tym samym,jestem ciekaw czy przed meczem z Hueską pisałeś to samo. Pokora I szacunek do rywala? Spoko, ale myśląc trzeźwo trzeba być głupim żeby co mecz w takiej formie w jakiej jesteśmy pisać o stracie pkt.
4 z 10 najładniejszych bramek w LaLiga w ostatniej kolejce w wykonaniu zawodników Barcy, ale to co zrobił Jonathas po strzeleniu bramki(Elche) zabiło mnie xD
Pisałem wiele konstruktywnych komentarzy na tej stronie, a mimo wszystko bardzo chętnie piszę "CR11". Przykład z ostatniej kolejki, Leo wbiega w 5 zawodników i mimo że przez 3 z nich jest kopany po nogach to biegnie dalej, CR lekko zostanie szturchnięty i pada jak kapitan grzmot prosząc o karnego. Więc czemu nie można napisać nic o "wielkim atlecie" jakim jest CR skoro każdy widzi jak się zachowuje w stosunku do kolegów zespołu itp.? Jedyne co potrafią napisać na Leo to "steryd" bo brał leki które umożliwiły mu zostanie najlepszym zawodnikiem w dziejach futbolu. Tyle w temacie ode mnie, piąteczka. ;)
Z drugiej strony można to odbierać jako "oko za oko, ząb za ząb" to raz, a dwa to może dlatego jest tak kolosalna różnica w ilości komentarzy bo wasza strona została założona na początku internetu chyba i dlatego wielu kibiców-prowokatorów/trolli Realu przyłazi tutaj żeby postrugać pajaca i pokazać swoją "klasę"
Nie jestem pewien, ale Ty chyba nie czytasz komentarzy na swojej stronie. "Niech Cristiano coś strzeli bo steryd go goni" "steryd znowu dwie bramki goni crisa" "bandyta Suarez zaraz znów kogoś ugryzie, powinni mu założyć kaganiec". Poczytaj najpierw co się dzieje wśród kibiców Twojego klubu a później dopiero się udzielaj w tej sprawie tutaj. Najciemniej pod latarnią.
Oj kolego, ale nie płacz już. Myślę że każdy by chciał mieć taki talent jak CR(tym razem nie chodzi mi o nurkowanie xD ) ale chłop jest żałosny i nic, a zwłaszcza Twoje komentarze na tej stronie tego nie zmienią. Nie widziałem jeszcze żeby Leo był "wkurzony" na to, że jego kolega z zespołu strzela bramkę(akurat gdyby nie Arbeloa to CRek miałby właśnie do pustej;x ) Leo trzyma poziom w przeciwieństwie do CR i ludzi na waszej stronie którzy nazywają go sterydem bo to on jest najlepszym piłkarzem w historii i to was właśnie boli. Piąteczka i z fartem ziomeczku, ciesz się swoim idolem ale nie u nas ;)
Oglądałem wczoraj jedynie drugą połowę meczu Bayern - Borussia(wiadomo, Barca grała) i nie mam pojęcia jak drużyna Pepa mogła kasować wszystkich(czyt.Szachtar/Porto) tak wysokimi wynikami. Bayern mimo jedno bramkowej przewagi grał cały czas na pół gwizdka, w obronie dziury jak w serze Szwajcarskim, a w grę zaangażowanych może 4 zawodników z całego zespołu - mało. Jeśli w podobnym stylu z wczorajszego dnia zagramy zarówno my jak i Bayern to jestem spokojny o to kto będzie pierwszym finalistą w tegorocznej LM.
Ja płakałem za Alexisem ale w obecnej sytuacji co by było gdyby Messi grał tak jak dziś w drugej połowie na pozycji Xaviego a na prawym skrzydle nasza była "9"-tka? Gdyby Alexis grał z takim luzem jak obecnie w Arsenalu to mogę to nazwać jedynie tak... "Rozp***dol", tak by niszczyli defensywę rywali. Strzała.
0
Ja pi..... jacy żartownisie ;d
0
jest napisane*
0
Komentarz usunięty
2
HAHAHAHAH, nie...
0
W takim razie Ci którzy tak mówią są kretynami. Pozdrawiam ;)
0
Villarreal B potrafiło zremisować z Realem A.
2
No z tego co wiem to 2 - Arsenal ;)
0
Niedoceniany? Proszę Cię, niby przez kogo?
1
Fajny jesteś, wyp******aj.
0
Moją bufonadą jest to że nie pozdrawiam takiego cwaniaka jak Ty? Beka ;]
1
@seedoor333: Przepraszam, że nie wątpiłem w stratę punktów przez Barcelonę i wiedziałem że wygra :/
0
To że jestem przekonany o tym że Barca dziś wygra tzn. że nie mam szacunku do rywala? Jesteś conajmniej śmieszny a bufonujesz to Ty przed każdym meczem. Nie pozdrawiam.
0
Człowieku, kiedy nie widze Twojego komentarza przed meczem to bredzisz o tym samym,jestem ciekaw czy przed meczem z Hueską pisałeś to samo. Pokora I szacunek do rywala? Spoko, ale myśląc trzeźwo trzeba być głupim żeby co mecz w takiej formie w jakiej jesteśmy pisać o stracie pkt.
7
4 z 10 najładniejszych bramek w LaLiga w ostatniej kolejce w wykonaniu zawodników Barcy, ale to co zrobił Jonathas po strzeleniu bramki(Elche) zabiło mnie xD
0
A co to wnosi do tego newsa?
0
Pisałem wiele konstruktywnych komentarzy na tej stronie, a mimo wszystko bardzo chętnie piszę "CR11". Przykład z ostatniej kolejki, Leo wbiega w 5 zawodników i mimo że przez 3 z nich jest kopany po nogach to biegnie dalej, CR lekko zostanie szturchnięty i pada jak kapitan grzmot prosząc o karnego. Więc czemu nie można napisać nic o "wielkim atlecie" jakim jest CR skoro każdy widzi jak się zachowuje w stosunku do kolegów zespołu itp.? Jedyne co potrafią napisać na Leo to "steryd" bo brał leki które umożliwiły mu zostanie najlepszym zawodnikiem w dziejach futbolu. Tyle w temacie ode mnie, piąteczka. ;)
0
Z drugiej strony można to odbierać jako "oko za oko, ząb za ząb" to raz, a dwa to może dlatego jest tak kolosalna różnica w ilości komentarzy bo wasza strona została założona na początku internetu chyba i dlatego wielu kibiców-prowokatorów/trolli Realu przyłazi tutaj żeby postrugać pajaca i pokazać swoją "klasę"
0
Nie jestem pewien, ale Ty chyba nie czytasz komentarzy na swojej stronie. "Niech Cristiano coś strzeli bo steryd go goni" "steryd znowu dwie bramki goni crisa" "bandyta Suarez zaraz znów kogoś ugryzie, powinni mu założyć kaganiec". Poczytaj najpierw co się dzieje wśród kibiców Twojego klubu a później dopiero się udzielaj w tej sprawie tutaj. Najciemniej pod latarnią.
1
Oj kolego, ale nie płacz już. Myślę że każdy by chciał mieć taki talent jak CR(tym razem nie chodzi mi o nurkowanie xD ) ale chłop jest żałosny i nic, a zwłaszcza Twoje komentarze na tej stronie tego nie zmienią. Nie widziałem jeszcze żeby Leo był "wkurzony" na to, że jego kolega z zespołu strzela bramkę(akurat gdyby nie Arbeloa to CRek miałby właśnie do pustej;x ) Leo trzyma poziom w przeciwieństwie do CR i ludzi na waszej stronie którzy nazywają go sterydem bo to on jest najlepszym piłkarzem w historii i to was właśnie boli. Piąteczka i z fartem ziomeczku, ciesz się swoim idolem ale nie u nas ;)
2
on z niej tu przyszedł więc w czym problem? ;)
0
Oglądałem wczoraj jedynie drugą połowę meczu Bayern - Borussia(wiadomo, Barca grała) i nie mam pojęcia jak drużyna Pepa mogła kasować wszystkich(czyt.Szachtar/Porto) tak wysokimi wynikami. Bayern mimo jedno bramkowej przewagi grał cały czas na pół gwizdka, w obronie dziury jak w serze Szwajcarskim, a w grę zaangażowanych może 4 zawodników z całego zespołu - mało. Jeśli w podobnym stylu z wczorajszego dnia zagramy zarówno my jak i Bayern to jestem spokojny o to kto będzie pierwszym finalistą w tegorocznej LM.
0
Racja, w dodatku źle to nazwałem, bo "rozp***dol" to teraz robi nasze trio, a z Alexisem byłby ultra rozp***dol :D
0
Ja płakałem za Alexisem ale w obecnej sytuacji co by było gdyby Messi grał tak jak dziś w drugej połowie na pozycji Xaviego a na prawym skrzydle nasza była "9"-tka? Gdyby Alexis grał z takim luzem jak obecnie w Arsenalu to mogę to nazwać jedynie tak... "Rozp***dol", tak by niszczyli defensywę rywali. Strzała.
0
Ale z Ciebie śmieszek. hehe ;d
0
super, a z czym jest to związane? bo na pewno nie z "estadisticas de LaLiga"...
0
nie pisz nic o Ronaldinho bo jego magię widziałeś jedynie na yt i nic więcej.
0
"dawają"? serio?
1
Przepraszam, że nie byłem w stanie przeczytać 2 tysięcy komentarzy pod tym newsem żeby zobaczyć czy ktoś to wkleił czy nie :(
14
0
Prezio dobrze posmarował nie? Kolejny rok z rzędu ;)