0

odpowiem tak: "widzę że nie ma sensu prowadzić z Tobą dalszej rozmowy jeśli nie rozumiesz nawet pół zdania w moich wypowiedziach" Pozdrawiam, życzę miłego dnia.

0

Barca gra w najlepszej lidze świata, ale nie jest nią angielska ;)
Skoro nie śledzisz każdego newsa to nie pisz niepotrzebnych komentarzy jeśli nie jesteś pewien czy coś nie zostało już tutaj opublikowane. Ahh, i najważniejsze. Nie znasz mnie więc nie płacz że "komputer jest dla ciebie najważniejszy". trzeba było jeszcze dodać: "gimbusie który nie ma kolegów". pozdrawiam ;)

1

NIEMOŻLIWE! gdzie to wyczytałeś? : O Bo na tej stronie nie było wcale o tym newsa : O

http://www.fcbarca.com/63698-specjalne-koszulki-na-mecz-z-deportivo.html?utm_source=newsList&utm_medium=newsList&utm_campaign=mainpage

1

Jeśli byłaby to prawda to nie widzę innej możliwości jak przeniesienie Adriano na prawą stronę obrony. Wrócił Verma na środek, i zawsze w razie potrzeby Mathieu może grać na lewej obronie jako zastępca Alby. Jednak wolałbym aby Alves został minimum na rok(i nie chodzi tu tylko o bana), bo w tym sezonie pokazał się z najlepszej z możliwych stron.

0

Leo odda karnego jeśli taki będzie ;)

14

długo będziesz jeszcze o tym Puyolu wspominać? z tego co pamiętam to NIE CHCIAŁ żadnego pożegnania więc w czym problem...?

0

Pewnie odnajdzie się w Getafe jak większość najemników Pereza którzy się nie sprawdzili.

1

Verma? Ja go tam nie widzę...

1

Jeśli chodzi o wyjazdówki w lidze to jak najbardziej mi się podobają, te z LM już o wiele mniej. Wyglądamy w nich jak w znacznikach jakiś ;d

0

"CRy11" - tego nie znałem, masz + za kreatywność xD

0

Hehe, ale z Ciebie śmieszek ; )

0

Gdybyśmy mieli już zapewnione mistrzostwo to w rewanżu z Bayernem też byśmy im nastrzelali bramek.



#ForTito

0

W tym meczu nie pokazał swojej wielkości, więc mam nadzieję że w Berlinie też tego nie zrobi.

1

Prezio w 57 minucie doszedł do wniosku że jednak za mało sypnął sędziemu i wyszło jak wyszło ;)

Pogba i 80 mln? 30 bym za niego nie dał, co piła to strata podobnie jak Pirlo który trzymany na boisku był chyba tylko dla zasady.

0

Z kobietami podobnie, niby "nie pierwsza i nie ostatnia" a jednak xD Ważne że z Barcą jest inaczej, pierwsza i ostatnia :D

0

Ja podobnie 2004, czyżby magia Ronaldinho przyciągnęła Cię do najlepszego z możliwych klubów na świecie? ;)

3

Juliano Belletti i jego radość połączona ze łzami nie do opisania. Niesamowity mecz i wielkie zwycięstwo.

0

Którym sam jesteś :/

0

Jeśli cytaty kibiców innych klubów nie mogą znajdować się na tej stronie to równie dobrze niech redakcja zapisze pkt regulaminu "kibice innych klubów nie mogą znajdować się na tej stronie". Po to zrobili "polecone" żebyś nie musiał czytać takich "wypocin" jak nie chcesz więc kliknij sobie "najlepsze" i nie spinaj d*py.

0

Ależ żartownisie z naszych moderatorów(czyt. tytuł) :D

3

To już nikogo nie bawi ;)

0

Tak z innej beczki. Bezapelacyjny nr.1 36 kolejki LaLiga, "Pe-Pe-Pe-Pedroooo Peeeedritooooo" na 2:0 ;)

98

Słabe jak napastnicy Realu.

7

Komentarz usunięty

0

Valencia miała dużo szczęścia, Realowi się ono w końcu skończyło i szanse na mistrza spadły z minimalnych do ultra minimalnych.

Z każdym kolejnym mecze do końca sezonu coraz mniej widziałem komentarzy cwaniaka i głównego hejtera "pluszaków"(w ogóle nie wiem czemu tak) o nicku "Uberuman". Jakoś tak wielki znawca umilkł, a jeśli uda się wygrać potrójną koronę to liczę na zamknięcie jap jeszcze kilku cwaniaków z fioletowej.

3

i tak ich rozjedzie.

6

Chicharito nie pasuje do Realu, za bardzo mu się chce w porównaniu do innych.

0

My mamy już praktycznie mistrzostwo oraz PK i nadal walczymy o finał LM ale za to Kapitan Grzmot ma duże szanse na trofeo pichichi! to dla białych jest w tym momencie najważniejsze bo więcej nie wygrają :D

0

szkoda że nie pomyśleli o tym w meczu z Sevilla, jeszcze bliżej bylibyśmy mistrzostwa niż teraz.

0

Z tego meczu prócz świetnej gry Barcelony zapamiętam jeden obrazek, a mianowicie jak pokazali Pepa a ten na palcach ręki wskazywał "4" i dosłownie akcję później Leo przedryblował 3 Bawarczyków a na 4 się zatrzymał. To pokazuje jak nawet taki taktyk jak Pep boi się najlepszego piłkarza globu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?