Niee noo masz rację, siedzieć w domu i 5 razy oglądać ten sam mecz dla "fejmu" na fcbarca.com. Ciekawe czy ma życie prywatne, bo kilku "pro" userów na tym forum chyba go nie ma : )
Z tego co widzę po Twoich komentarzach to wolisz zapisywać kto kiedy co zrobił na boisku zamiast cieszyć się grą Swoich ulubieńców. Doczekaliśmy się własnego Jacka Gmocha na naszej stronie.
Przepraszam ale czy wam się coś nie pomyliło? Na kibiców Barçy na swojej stronie robicie nagonkę, a tutaj od poniedziałku jest was coraz więcej. "Weterani" śmietankowej typu "creativeopinion" i inni pomylili fora?
Lubię Lucho, mimo że jeszcze w styczniu chciałem go wypierdzielić na bruk później okazywał z każdym kolejnym dniem że tu pasuje jak nikt inny jednak to co zrobił wczoraj jest dla mnie po prostu niemożliwe do zrozumienia.
1) Ter Stegen - pokazał "klasę" w meczu z Sevillą nie mając chyba pół dobrej interwencji.
2) Roberto - chłop jest dla mnie do wejścia nawet za mną w chwili obecnej... grać to on może ale z Elche czy Eibarami w pucharze.
3) Bartra - Serio? ledwo wszedł z Sevillą a zap...Zawalił bramkę.
4) Mascherano na DŚP i cała linia pomocy która nie dała nic ani do przodu ani z tyłu, no proszę was...
Jak w rewanżu nie wejdzie porządny pierwszy skład z LaLigi z Claudio Bravo w bramce to chyba się potnę. 2 oficjalne spotkania o puchar a Bravo bez grania już powinien być pewien miejsca w pierwszym składzie na ligę.
Jeśli Athletic się nie zamuruje(w co wątpię), będzie PORZĄDNY skład a nie jakieś "gunwo"(za przeproszeniem - płaczki które zgłaszają wszystko co piszę) to wierzę że jesteśmy w stanie coś ugrać przy odrobinie szczęścia pod bramką Gorki.
Szkoda że nie udało mi się dotrwać do 5 aby obejrzeć ten mecz, ja za Douglasem stałem murem i nadal pokładam w nim nadzieję. Po tym newsie pewnie zleci się rzesza "fanów" którzy zaczną pisać "a nie mówiłem hejterzy?" itp itd. Ich nie pozdrawiam. ;)
Myślę że co do najlepszej szkółki to trochę przesadziłeś chociażby ze względu na Ajax. Jeśli chodzi o wypożyczenia czy nawet sprzedaż zawodników to robimy kolosalne błędy bo sprzedajemy ale nie zachowujemy opcji pierwokupu.
Jak w wielu tego typu felietonach pojawiających się na tej stronie bym przyklasnął i się zgodził, tak z tym wręcz przeciwnie. Wychowankowie wychowankami, ale mimo wszystko jeśli nie dają nam wystarczającej jakości by walczyć z najlepszymi na 3 różnych frontach(LaLiga, LM, CdR) to nie mamy o czym rozmawiać niestety. Montoya nie zachwycał, Deulofeu jeździec bez głowy i nawet dwa wypożyczenia do Evertonu i Sevilli nic go nie nauczyły. Duże nadzieje na początku poprzedniego sezonu pokładałem w Denisie Suarezie, jak będzie teraz? to się okaże. Reasumując: Bez odpowiedniej jakości wychowankowie nie mają czego szukać w takim klubie jak Barca. Wiele drużyn pozazdrościło by nam takich zawodników w szkółce ale jak 1 czy 2 się przebije do pierwszej drużyny i będzie dość regularnie występować to będzie dobrze.
0
Niee noo masz rację, siedzieć w domu i 5 razy oglądać ten sam mecz dla "fejmu" na fcbarca.com. Ciekawe czy ma życie prywatne, bo kilku "pro" userów na tym forum chyba go nie ma : )
3
Z tego co widzę po Twoich komentarzach to wolisz zapisywać kto kiedy co zrobił na boisku zamiast cieszyć się grą Swoich ulubieńców. Doczekaliśmy się własnego Jacka Gmocha na naszej stronie.
0
Przepraszam ale czy wam się coś nie pomyliło? Na kibiców Barçy na swojej stronie robicie nagonkę, a tutaj od poniedziałku jest was coraz więcej. "Weterani" śmietankowej typu "creativeopinion" i inni pomylili fora?
0
Komentarz usunięty
0
Nie...
0
Komentarz usunięty
8
Bravo bez grania jakiegokolwiek oficjalnego meczu zapewnił sobie pierwszy skład na spotkania ligowe, tak świetnie spisuje się MATS.
0
Lubię Lucho, mimo że jeszcze w styczniu chciałem go wypierdzielić na bruk później okazywał z każdym kolejnym dniem że tu pasuje jak nikt inny jednak to co zrobił wczoraj jest dla mnie po prostu niemożliwe do zrozumienia.
1) Ter Stegen - pokazał "klasę" w meczu z Sevillą nie mając chyba pół dobrej interwencji.
2) Roberto - chłop jest dla mnie do wejścia nawet za mną w chwili obecnej... grać to on może ale z Elche czy Eibarami w pucharze.
3) Bartra - Serio? ledwo wszedł z Sevillą a zap...Zawalił bramkę.
4) Mascherano na DŚP i cała linia pomocy która nie dała nic ani do przodu ani z tyłu, no proszę was...
Jak w rewanżu nie wejdzie porządny pierwszy skład z LaLigi z Claudio Bravo w bramce to chyba się potnę. 2 oficjalne spotkania o puchar a Bravo bez grania już powinien być pewien miejsca w pierwszym składzie na ligę.
Jeśli Athletic się nie zamuruje(w co wątpię), będzie PORZĄDNY skład a nie jakieś "gunwo"(za przeproszeniem - płaczki które zgłaszają wszystko co piszę) to wierzę że jesteśmy w stanie coś ugrać przy odrobinie szczęścia pod bramką Gorki.
0
Komentarz usunięty
0
,,,,,,,,,, łap pere przeciwników....
3
Do kolekcjonera poleceń dodajmy jeszcze @Michał47 ;)
0
Michał47 będzie smutny z tego powodu :/
0
Lucho się w żadne karimatki nie pierdzieli, kładzie się na murawie i jazda :D
0
Niedługo będzie trzeba zmienić herb Barcelony bo ma elementy Katalońskiej flagi i czerwony krzyż, parodia...
2
Nikt nie pytał o Twoje zdanie ;)
4
Szkoda że nie udało mi się dotrwać do 5 aby obejrzeć ten mecz, ja za Douglasem stałem murem i nadal pokładam w nim nadzieję. Po tym newsie pewnie zleci się rzesza "fanów" którzy zaczną pisać "a nie mówiłem hejterzy?" itp itd. Ich nie pozdrawiam. ;)
0
Jak można opisać to co zrobił Robbie Keane? PRO-FE-SOR!
wielki szacunek dla niego!
0
Wczoraj zmienił numer na 22 z jakim grał w Maladze.
0
a do Stycznia 2016 zostaniemy tylko z Sandro i Munirem? dobre myślenie...
0
Myślę że co do najlepszej szkółki to trochę przesadziłeś chociażby ze względu na Ajax. Jeśli chodzi o wypożyczenia czy nawet sprzedaż zawodników to robimy kolosalne błędy bo sprzedajemy ale nie zachowujemy opcji pierwokupu.
4
Jak w wielu tego typu felietonach pojawiających się na tej stronie bym przyklasnął i się zgodził, tak z tym wręcz przeciwnie. Wychowankowie wychowankami, ale mimo wszystko jeśli nie dają nam wystarczającej jakości by walczyć z najlepszymi na 3 różnych frontach(LaLiga, LM, CdR) to nie mamy o czym rozmawiać niestety. Montoya nie zachwycał, Deulofeu jeździec bez głowy i nawet dwa wypożyczenia do Evertonu i Sevilli nic go nie nauczyły. Duże nadzieje na początku poprzedniego sezonu pokładałem w Denisie Suarezie, jak będzie teraz? to się okaże. Reasumując: Bez odpowiedniej jakości wychowankowie nie mają czego szukać w takim klubie jak Barca. Wiele drużyn pozazdrościło by nam takich zawodników w szkółce ale jak 1 czy 2 się przebije do pierwszej drużyny i będzie dość regularnie występować to będzie dobrze.
0
Komentarz usunięty
2
Jak się komuś nudzi to zapraszam do "małej" powtórki z ubiegłego sezonu ;)
2
Boże, skończ już typie...
12
widzę że przejąłeś pałeczkę po @Michał47...
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
2
Wy czepiacie się że na Katalońskich gazetach co chwilę jest Pogba, a w ASie i Marce DeGea pojawia się już od ponad 2 tygodni.
4
Wiem, chcesz być fajny ale proszę skończ ze swoimi "inteligentnymi" żartami...
1
Aguero jest niewidoczny, a gra Di Marii naraża całą Argentynę na kontry Paragwaju przez jego głupie straty a to jest różnica a nie żadna "moda" ;)