0

Niee noo masz rację, siedzieć w domu i 5 razy oglądać ten sam mecz dla "fejmu" na fcbarca.com. Ciekawe czy ma życie prywatne, bo kilku "pro" userów na tym forum chyba go nie ma : )

3

Z tego co widzę po Twoich komentarzach to wolisz zapisywać kto kiedy co zrobił na boisku zamiast cieszyć się grą Swoich ulubieńców. Doczekaliśmy się własnego Jacka Gmocha na naszej stronie.

0

Przepraszam ale czy wam się coś nie pomyliło? Na kibiców Barçy na swojej stronie robicie nagonkę, a tutaj od poniedziałku jest was coraz więcej. "Weterani" śmietankowej typu "creativeopinion" i inni pomylili fora?

0

Komentarz usunięty

0

Nie...

0

Komentarz usunięty

8

Bravo bez grania jakiegokolwiek oficjalnego meczu zapewnił sobie pierwszy skład na spotkania ligowe, tak świetnie spisuje się MATS.

0

Lubię Lucho, mimo że jeszcze w styczniu chciałem go wypierdzielić na bruk później okazywał z każdym kolejnym dniem że tu pasuje jak nikt inny jednak to co zrobił wczoraj jest dla mnie po prostu niemożliwe do zrozumienia.
1) Ter Stegen - pokazał "klasę" w meczu z Sevillą nie mając chyba pół dobrej interwencji.
2) Roberto - chłop jest dla mnie do wejścia nawet za mną w chwili obecnej... grać to on może ale z Elche czy Eibarami w pucharze.
3) Bartra - Serio? ledwo wszedł z Sevillą a zap...Zawalił bramkę.
4) Mascherano na DŚP i cała linia pomocy która nie dała nic ani do przodu ani z tyłu, no proszę was...

Jak w rewanżu nie wejdzie porządny pierwszy skład z LaLigi z Claudio Bravo w bramce to chyba się potnę. 2 oficjalne spotkania o puchar a Bravo bez grania już powinien być pewien miejsca w pierwszym składzie na ligę.
Jeśli Athletic się nie zamuruje(w co wątpię), będzie PORZĄDNY skład a nie jakieś "gunwo"(za przeproszeniem - płaczki które zgłaszają wszystko co piszę) to wierzę że jesteśmy w stanie coś ugrać przy odrobinie szczęścia pod bramką Gorki.

0

Komentarz usunięty

0

,,,,,,,,,, łap pere przeciwników....

3

Do kolekcjonera poleceń dodajmy jeszcze @Michał47 ;)

0

Michał47 będzie smutny z tego powodu :/

0

Lucho się w żadne karimatki nie pierdzieli, kładzie się na murawie i jazda :D

0

Niedługo będzie trzeba zmienić herb Barcelony bo ma elementy Katalońskiej flagi i czerwony krzyż, parodia...

2

Nikt nie pytał o Twoje zdanie ;)

4

Szkoda że nie udało mi się dotrwać do 5 aby obejrzeć ten mecz, ja za Douglasem stałem murem i nadal pokładam w nim nadzieję. Po tym newsie pewnie zleci się rzesza "fanów" którzy zaczną pisać "a nie mówiłem hejterzy?" itp itd. Ich nie pozdrawiam. ;)

0

Jak można opisać to co zrobił Robbie Keane? PRO-FE-SOR!
wielki szacunek dla niego!

0

Wczoraj zmienił numer na 22 z jakim grał w Maladze.

0

a do Stycznia 2016 zostaniemy tylko z Sandro i Munirem? dobre myślenie...

0

Myślę że co do najlepszej szkółki to trochę przesadziłeś chociażby ze względu na Ajax. Jeśli chodzi o wypożyczenia czy nawet sprzedaż zawodników to robimy kolosalne błędy bo sprzedajemy ale nie zachowujemy opcji pierwokupu.

4

Jak w wielu tego typu felietonach pojawiających się na tej stronie bym przyklasnął i się zgodził, tak z tym wręcz przeciwnie. Wychowankowie wychowankami, ale mimo wszystko jeśli nie dają nam wystarczającej jakości by walczyć z najlepszymi na 3 różnych frontach(LaLiga, LM, CdR) to nie mamy o czym rozmawiać niestety. Montoya nie zachwycał, Deulofeu jeździec bez głowy i nawet dwa wypożyczenia do Evertonu i Sevilli nic go nie nauczyły. Duże nadzieje na początku poprzedniego sezonu pokładałem w Denisie Suarezie, jak będzie teraz? to się okaże. Reasumując: Bez odpowiedniej jakości wychowankowie nie mają czego szukać w takim klubie jak Barca. Wiele drużyn pozazdrościło by nam takich zawodników w szkółce ale jak 1 czy 2 się przebije do pierwszej drużyny i będzie dość regularnie występować to będzie dobrze.

0

Komentarz usunięty

2

Jak się komuś nudzi to zapraszam do "małej" powtórki z ubiegłego sezonu ;)


2

Boże, skończ już typie...

12

widzę że przejąłeś pałeczkę po @Michał47...

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

2

Wy czepiacie się że na Katalońskich gazetach co chwilę jest Pogba, a w ASie i Marce DeGea pojawia się już od ponad 2 tygodni.

4

Wiem, chcesz być fajny ale proszę skończ ze swoimi "inteligentnymi" żartami...

1

Aguero jest niewidoczny, a gra Di Marii naraża całą Argentynę na kontry Paragwaju przez jego głupie straty a to jest różnica a nie żadna "moda" ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?