Strasznie słaby mecz Alvesa i Neymara, chociaż poza Rakiticiem który moim zdaniem nie powinien zostać zdjęty dobrze zagrał jeszcze jedynie Bravo z Pique i Javierem.
Ty zrób cenzurę pod przekleństwem w komentarzu = Ban "niekulturalne wyrażanie swojej opinii"
Redakcja cenzuruje przekleństwo w artykule = wszystko cacy.
W tym Madrycie nagle wszyscy kontuzjowani jak się gra mega kupe, jak bywają sporadycznie na czele tabeli to wtedy niktnie choruje i nie ma kontuzji(oczywiście poza CeeR7 i jego problemem z kolanem od 3 lat)
Czy jest ktoś wstanie powiedzieć mi co stało się zawodnikowi który zjechał z boiska na noszach? Akurat w tym momencie odwrocilem głowę w inną stronę a później było za późno żeby cokolwiek zobaczyć.
Zlewam te łapki czy "lajki" i rozumiałbym gdyby nasi dwaj "herosi" o nickach "Barcainfo" i "ViscaElBarca123"(czy coś w tym stylu bo bliźniaczo podobnych nickow jest tu dużo) włożyli trochę wysiłku i wpisali coś SAMI a nie żywcem kopiują z TT czy innych portali. Ale co się dziwić, jest się na bezrobociu to ma się za dużo czasu i szuka się poklasku w Internetach ;)
Siedzę teraz w pracy więc trudno żebym podawał więcej przykładów jeśli nie mam na to zwyczajnie czasu, bo wchodzę tu rzadko przeprowadzać jakiekolwiek dyskusje w trakcie dnia...
Z tego co pamiętam to zarówno Mundo jak i Sport pisały jakiś czas temu o branie dla Realu, City i Atletico, dwa z 3 klubów zostało ukarane. Wnioski? Z pewnością bardziej rzetelne info niż te z Madrytu :)
Nie wydaje się wam, że jak my chodziliśmy do szkół podstawowych przed takim totalnym rozprzestrzenieniem się Internetu to gazetki szkolne wieszane na tablicach miały więcej rzetelnych informacji niż te Madryckie ścierwa? ;)
Nie wiem kto gra większe gówno, Polacy którzy właśnie skończyli czy Barça. Coraz bardziej zaczynam doceniać Busiego właśnie wtedy gdy go nie ma na placu, a jest potrzebny.
Jeśli pytałeś o to "milion razy" i nie dostałeś konkretnej odpowiedzi to po co piszesz to samo po raz kolejny? Rozumiem że lenistwo osiąga tutaj poziom "expert" bo za każdym razem jest "ma ktoś steama do meczu?" czy "jak mogę zrobić to/tamto?". Ludzie wysilcie się i poszukajcie sami...
2
Idź spać bo widzę że nie wiesz o co chodzi, a głosować jeszcze nie byłeś xD
6
Ale bul i rzal na śmietankowej xD
0
Ojojoj, smuteczek :(
4
Zakładam że korzystasz z Internet Explorer bo tak szybko ogarnąłeś wynik ; ]
1
Ogląda ktoś Betis z Valencia? Widzę że Montoya w pierwszym na PO a na LO i LS grają Siqueira a Cheryshev.
0
Strasznie słaby mecz Alvesa i Neymara, chociaż poza Rakiticiem który moim zdaniem nie powinien zostać zdjęty dobrze zagrał jeszcze jedynie Bravo z Pique i Javierem.
1
Nie no k**wa teraz to pojechałeś xDD porównywać głowę państwa do użytkownika strony poświęconej piłce nożnej xDD
0
Ty zrób cenzurę pod przekleństwem w komentarzu = Ban "niekulturalne wyrażanie swojej opinii"
Redakcja cenzuruje przekleństwo w artykule = wszystko cacy.
Widać są równi i równiejsi ;)
0
W tym Madrycie nagle wszyscy kontuzjowani jak się gra mega kupe, jak bywają sporadycznie na czele tabeli to wtedy niktnie choruje i nie ma kontuzji(oczywiście poza CeeR7 i jego problemem z kolanem od 3 lat)
3
Kolejny żołnierz ciekawostek pokroju BarcaInfo i ViscaBarca123?
2
Komentarz usunięty
1
Spiąłeś się jak byś obok nich biegał i dawał z siebie więcej niż oni, idź pograć na dudach do tego nie potrzeba 11 zawodników z kondycją...
45
Busi ma rację, nie są maszynami bo przecież jedna już gra w Madrycie. SIIIIIII!!!!!
2
Niech pompują, za dwa tygodnie Athletic i będzie płacz na nowo ;)
0
Czy jest ktoś wstanie powiedzieć mi co stało się zawodnikowi który zjechał z boiska na noszach? Akurat w tym momencie odwrocilem głowę w inną stronę a później było za późno żeby cokolwiek zobaczyć.
16
"W kolejnej rundzie Celta zmiażdżyła „pogromców” wielkiego Realu"
Nie powinno przypadkiem być "W kolejnej rundzie Celta zmiażdżyła pogromców "wielkiego" realu"?
1
Ja p..... lenistwo nie zna granic na prawdę....
10
Zlewam te łapki czy "lajki" i rozumiałbym gdyby nasi dwaj "herosi" o nickach "Barcainfo" i "ViscaElBarca123"(czy coś w tym stylu bo bliźniaczo podobnych nickow jest tu dużo) włożyli trochę wysiłku i wpisali coś SAMI a nie żywcem kopiują z TT czy innych portali. Ale co się dziwić, jest się na bezrobociu to ma się za dużo czasu i szuka się poklasku w Internetach ;)
0
Siedzę teraz w pracy więc trudno żebym podawał więcej przykładów jeśli nie mam na to zwyczajnie czasu, bo wchodzę tu rzadko przeprowadzać jakiekolwiek dyskusje w trakcie dnia...
3
Z tego co pamiętam to zarówno Mundo jak i Sport pisały jakiś czas temu o branie dla Realu, City i Atletico, dwa z 3 klubów zostało ukarane. Wnioski? Z pewnością bardziej rzetelne info niż te z Madrytu :)
45
Nie wydaje się wam, że jak my chodziliśmy do szkół podstawowych przed takim totalnym rozprzestrzenieniem się Internetu to gazetki szkolne wieszane na tablicach miały więcej rzetelnych informacji niż te Madryckie ścierwa? ;)
1
Nie pamiętam kiedy ostatni raz oddaliśmy tyle strzałów z dystansu w jednym meczu. Szok.
0
Mathieu na SO gra bardzo dobrze, widać że lewa mu nie leży.
0
Nie wiem kto gra większe gówno, Polacy którzy właśnie skończyli czy Barça. Coraz bardziej zaczynam doceniać Busiego właśnie wtedy gdy go nie ma na placu, a jest potrzebny.
0
Obiektywne spojrzenie na mecz w którym gramy mega gówno to dla Ciebie brak patriotyzmu? Beka z typa..
30
Komentarz usunięty
11
Ze wszystkim się zgodzę, ale tekst o Arsenalu już nikogo nie bawi.
3
Mam dziwne wrażenie, że jeśli dziś awansujemy to czekać na nas będzie kolejny raz "trylogia", tym razem z Atlético.
2
"Brak informacji" i mi gimbus płacze żebym szedł do szkoły xDD
0
Jeśli pytałeś o to "milion razy" i nie dostałeś konkretnej odpowiedzi to po co piszesz to samo po raz kolejny? Rozumiem że lenistwo osiąga tutaj poziom "expert" bo za każdym razem jest "ma ktoś steama do meczu?" czy "jak mogę zrobić to/tamto?". Ludzie wysilcie się i poszukajcie sami...