0

Dziwne że zaraz po tym jak Real traci punkty użytkownik śmietankowych o nicku "Uberaman"(czy jakoś tak) staje się wyjątkowo obiektywny, a gdy wygrywają(nomen omen ze średniakami) to są teksty typu "putki"/"pluszaki" itp itd. Przykre to jest ale niech się w końcu nauczą pokory bo są trzecim zespołem w Hiszpanii(po Nas i Atleti) a nie "najlepszym klubem świata"(HAHAHAH).

25

Komentarz usunięty

0

Pierwszy Twój sensowny komentarz od dawna! brawo! (ps. Zgadzam się)

15

I o to chodzi, czuję się dyskomfort to dostaje się wolne, a nie gra od 3 lat z "kontuzją kolana" xd

3

Zastanawiam się jak długo jeszcze będą się spuszczać nad tym Zidanem tak jak by wygrał już wszystko jako trener w Madrycie.

2

Komentarzy trzeba ponabijać bo nie ma co innego w domu do roboty ;)

4

A Wy jakie transfery robicie? Oh wait... Nie robicie :(((

0

Nie mareczka tylko słowo dane przez perezika

0

Po tym jak my trafiliśmy na Bilbao liczyłem na kolejną parę w postaci Sevilla - Atletico, my mielibyśmy dodatkowe 2 mecze z trudnym rywalem ale jeśli udałoby się awansować jeden z kolejnych ciężkich przeciwników by odpadł w bezpośrednim sotkaniu między sobą. No ale się przeliczyłem.

0

Nie ma nowych statystyk to takie bzdury wrzucasz już. Rozumiem brak pracy, kolegów itp, ale wchodzę tu co parę godzin i zawsze widzę jakiś bezsensowny komentarz z Twojej strony który został udostępniony kilka minut wcześniej. Nie mówię że każdy z komentarzy które wrzucasz taki jest, ale jednak większość. Pozdro.

0

szkoda^^

0

Szanuj malucha! To jest jak porównywanie gówna z czekoladką ;)

2

Najlepiej doje**ć Barcelonie kar ile się tylko da bo za dużo wygrywa trofeów...

0

Gdybyś nie wrzucał po 100 komentarzy dziennie to bym znalazł nie jeden ;)

0

Czuję się podobnie jak Ty teraz gdy wrzucasz swoje "newsy" sprzed 5 dni ;)

0

Świetny mecz Pique? Z pewnością... Pierwsza połowa to totalnie słaba gra w jego wykonaniu, w drugiej już lepiej.
Słabo Suarez ale tylko ze względu na rozregulowany celownik.
Co do Ardy i Aleixa to liczę, że jak się rozegrają pokarzą więcej gry indywidualnej bo potrafią, ale dziś chyba był strach.

1

Ale ten Pique gra piach...

1

mnie nadal bawi :))

2

AAAAAAA! JARAM SIĘ! VeB!

0

dzięki bo nie widziałem jeszcze ;)

3

http://m.fangol.pl/view/138728/abdennour-uratowal-cristiano

Uff! A jakby się coś Krysztjanu stało?! :(

0

Liczę na to, że jeśli Arda zagra w środę to zgniecie cały ten śmieszny klubik albo przynajmniej jakiegoś cwaniaka z ostatniego meczu, a Vidal napędzi nam prawą fkankę ;)

0

Wam za to z RSSS pomógł :*

0

Idź do siebie na białą i tam spytaj ;)

0

Na mecz w pucharze dałbym szansę Ardzie, niech skazuje tych paszczy z Realu C...

1

Nawet na śmietankowej śmieją się ,że ten pseudo sędzia najpierw wygrał im mecz z RSSS ,a teraz nam załatwił remis z Espanyolem. Najsłabiej dla mnie dziś zdecydowanie Alba, nie podobała mi się jego gra dziś w ogóle.

0

Montoya pokazuje jak zjada Douglasa w Interze. ;)

0

A że tak spytam: po co Ci dodatkowy pomocnik? Iniesta, Rakitic, Rafinha, Roberto, Turan to za mało na dwie pozycje? Też byłem przeciw Roberto jak większość tutaj i nie pisz mi że odkąd trafił do pierwszego zespołu to go kochałeś bo wiedziałeś że odpali, na pewno jakieś negatywne komentarze w jego kierunku też rzucałeś. Nawet z kontuzjowany Rafinhą mielibyśmy 4 zawodników na 2 pozycje gdzie przy dużej i dobrej rotacji każdy z nich na pewno nałapałby minut i moim zdaniem bardziej potrzeba kogoś do ataku w zastępstwie dla MSN bo na tą chwilę Munir z Sandro mogą grać w pierwszych meczach w CdR bo na więcej swoim poziomem nie zasługują. To ich powinno się sprzedać z opcją wykupu lub wypożyczyć a nie Roberto.

0

Madryckie pieczenie "pierścienia"

11

Po co ściągać D.Suareza, a następnie wypożyczać Roberto skoro nie wiadomo jak Denis się u nas przyjmie, a Sergi w tym sezonie gra na prawdę dobrze. Słaby układ moim zdaniem. Został i walczył o miejsce w składzie i nie poddał się to czemu teraz miałby zostać zmieniony na kogoś innego od którego poziomem nie odstaje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?