Dziwne że zaraz po tym jak Real traci punkty użytkownik śmietankowych o nicku "Uberaman"(czy jakoś tak) staje się wyjątkowo obiektywny, a gdy wygrywają(nomen omen ze średniakami) to są teksty typu "putki"/"pluszaki" itp itd. Przykre to jest ale niech się w końcu nauczą pokory bo są trzecim zespołem w Hiszpanii(po Nas i Atleti) a nie "najlepszym klubem świata"(HAHAHAH).
Po tym jak my trafiliśmy na Bilbao liczyłem na kolejną parę w postaci Sevilla - Atletico, my mielibyśmy dodatkowe 2 mecze z trudnym rywalem ale jeśli udałoby się awansować jeden z kolejnych ciężkich przeciwników by odpadł w bezpośrednim sotkaniu między sobą. No ale się przeliczyłem.
Nie ma nowych statystyk to takie bzdury wrzucasz już. Rozumiem brak pracy, kolegów itp, ale wchodzę tu co parę godzin i zawsze widzę jakiś bezsensowny komentarz z Twojej strony który został udostępniony kilka minut wcześniej. Nie mówię że każdy z komentarzy które wrzucasz taki jest, ale jednak większość. Pozdro.
Świetny mecz Pique? Z pewnością... Pierwsza połowa to totalnie słaba gra w jego wykonaniu, w drugiej już lepiej.
Słabo Suarez ale tylko ze względu na rozregulowany celownik.
Co do Ardy i Aleixa to liczę, że jak się rozegrają pokarzą więcej gry indywidualnej bo potrafią, ale dziś chyba był strach.
Liczę na to, że jeśli Arda zagra w środę to zgniecie cały ten śmieszny klubik albo przynajmniej jakiegoś cwaniaka z ostatniego meczu, a Vidal napędzi nam prawą fkankę ;)
Nawet na śmietankowej śmieją się ,że ten pseudo sędzia najpierw wygrał im mecz z RSSS ,a teraz nam załatwił remis z Espanyolem. Najsłabiej dla mnie dziś zdecydowanie Alba, nie podobała mi się jego gra dziś w ogóle.
A że tak spytam: po co Ci dodatkowy pomocnik? Iniesta, Rakitic, Rafinha, Roberto, Turan to za mało na dwie pozycje? Też byłem przeciw Roberto jak większość tutaj i nie pisz mi że odkąd trafił do pierwszego zespołu to go kochałeś bo wiedziałeś że odpali, na pewno jakieś negatywne komentarze w jego kierunku też rzucałeś. Nawet z kontuzjowany Rafinhą mielibyśmy 4 zawodników na 2 pozycje gdzie przy dużej i dobrej rotacji każdy z nich na pewno nałapałby minut i moim zdaniem bardziej potrzeba kogoś do ataku w zastępstwie dla MSN bo na tą chwilę Munir z Sandro mogą grać w pierwszych meczach w CdR bo na więcej swoim poziomem nie zasługują. To ich powinno się sprzedać z opcją wykupu lub wypożyczyć a nie Roberto.
Po co ściągać D.Suareza, a następnie wypożyczać Roberto skoro nie wiadomo jak Denis się u nas przyjmie, a Sergi w tym sezonie gra na prawdę dobrze. Słaby układ moim zdaniem. Został i walczył o miejsce w składzie i nie poddał się to czemu teraz miałby zostać zmieniony na kogoś innego od którego poziomem nie odstaje.
0
Dziwne że zaraz po tym jak Real traci punkty użytkownik śmietankowych o nicku "Uberaman"(czy jakoś tak) staje się wyjątkowo obiektywny, a gdy wygrywają(nomen omen ze średniakami) to są teksty typu "putki"/"pluszaki" itp itd. Przykre to jest ale niech się w końcu nauczą pokory bo są trzecim zespołem w Hiszpanii(po Nas i Atleti) a nie "najlepszym klubem świata"(HAHAHAH).
25
Komentarz usunięty
0
Pierwszy Twój sensowny komentarz od dawna! brawo! (ps. Zgadzam się)
15
I o to chodzi, czuję się dyskomfort to dostaje się wolne, a nie gra od 3 lat z "kontuzją kolana" xd
3
Zastanawiam się jak długo jeszcze będą się spuszczać nad tym Zidanem tak jak by wygrał już wszystko jako trener w Madrycie.
2
Komentarzy trzeba ponabijać bo nie ma co innego w domu do roboty ;)
4
A Wy jakie transfery robicie? Oh wait... Nie robicie :(((
0
Nie mareczka tylko słowo dane przez perezika
0
Po tym jak my trafiliśmy na Bilbao liczyłem na kolejną parę w postaci Sevilla - Atletico, my mielibyśmy dodatkowe 2 mecze z trudnym rywalem ale jeśli udałoby się awansować jeden z kolejnych ciężkich przeciwników by odpadł w bezpośrednim sotkaniu między sobą. No ale się przeliczyłem.
0
Nie ma nowych statystyk to takie bzdury wrzucasz już. Rozumiem brak pracy, kolegów itp, ale wchodzę tu co parę godzin i zawsze widzę jakiś bezsensowny komentarz z Twojej strony który został udostępniony kilka minut wcześniej. Nie mówię że każdy z komentarzy które wrzucasz taki jest, ale jednak większość. Pozdro.
0
szkoda^^
0
Szanuj malucha! To jest jak porównywanie gówna z czekoladką ;)
2
Najlepiej doje**ć Barcelonie kar ile się tylko da bo za dużo wygrywa trofeów...
0
Gdybyś nie wrzucał po 100 komentarzy dziennie to bym znalazł nie jeden ;)
0
Czuję się podobnie jak Ty teraz gdy wrzucasz swoje "newsy" sprzed 5 dni ;)
0
Świetny mecz Pique? Z pewnością... Pierwsza połowa to totalnie słaba gra w jego wykonaniu, w drugiej już lepiej.
Słabo Suarez ale tylko ze względu na rozregulowany celownik.
Co do Ardy i Aleixa to liczę, że jak się rozegrają pokarzą więcej gry indywidualnej bo potrafią, ale dziś chyba był strach.
1
Ale ten Pique gra piach...
1
mnie nadal bawi :))
2
AAAAAAA! JARAM SIĘ! VeB!
0
dzięki bo nie widziałem jeszcze ;)
3
http://m.fangol.pl/view/138728/abdennour-uratowal-cristiano
Uff! A jakby się coś Krysztjanu stało?! :(
0
Liczę na to, że jeśli Arda zagra w środę to zgniecie cały ten śmieszny klubik albo przynajmniej jakiegoś cwaniaka z ostatniego meczu, a Vidal napędzi nam prawą fkankę ;)
0
Wam za to z RSSS pomógł :*
0
Idź do siebie na białą i tam spytaj ;)
0
Na mecz w pucharze dałbym szansę Ardzie, niech skazuje tych paszczy z Realu C...
1
Nawet na śmietankowej śmieją się ,że ten pseudo sędzia najpierw wygrał im mecz z RSSS ,a teraz nam załatwił remis z Espanyolem. Najsłabiej dla mnie dziś zdecydowanie Alba, nie podobała mi się jego gra dziś w ogóle.
0
Montoya pokazuje jak zjada Douglasa w Interze. ;)
0
A że tak spytam: po co Ci dodatkowy pomocnik? Iniesta, Rakitic, Rafinha, Roberto, Turan to za mało na dwie pozycje? Też byłem przeciw Roberto jak większość tutaj i nie pisz mi że odkąd trafił do pierwszego zespołu to go kochałeś bo wiedziałeś że odpali, na pewno jakieś negatywne komentarze w jego kierunku też rzucałeś. Nawet z kontuzjowany Rafinhą mielibyśmy 4 zawodników na 2 pozycje gdzie przy dużej i dobrej rotacji każdy z nich na pewno nałapałby minut i moim zdaniem bardziej potrzeba kogoś do ataku w zastępstwie dla MSN bo na tą chwilę Munir z Sandro mogą grać w pierwszych meczach w CdR bo na więcej swoim poziomem nie zasługują. To ich powinno się sprzedać z opcją wykupu lub wypożyczyć a nie Roberto.
0
Madryckie pieczenie "pierścienia"
11
Po co ściągać D.Suareza, a następnie wypożyczać Roberto skoro nie wiadomo jak Denis się u nas przyjmie, a Sergi w tym sezonie gra na prawdę dobrze. Słaby układ moim zdaniem. Został i walczył o miejsce w składzie i nie poddał się to czemu teraz miałby zostać zmieniony na kogoś innego od którego poziomem nie odstaje.