75

Nie spinaj się tak malutki.

1

Mimo słabego okresu i niezadowalającego poziomu gry zdobywamy pkt w przeciwieństwie do rywali, gramy swoje mimo meczy co 3 dni. Lucho inteligentnie rotuje i jestem pewien że przynajmniej mistrza mamy w garści. "młodzi kibice" dają już mistrza Barcelonie, a "starzy"(jak Ty?) wysyłają go do Madrytu ;)

7

Śmieszne jest to jak bardzo na siłę próbujesz być poprawny w stosunku do drużyn z Madrytu. Pewnie w Twoim mniemaniu jak wygramy("jakimś cudem") mistrzostwo to powinniśmy podziękować im w oficjalnych pismach ,że nam na to pozwolili...

9

Nie wiem czy wiesz ale w Madrycie od -8 do -9.



Polecam się i nie zapomnij o kurtce i szaliczku :)

0

Tyle że mistrza zdobędzie Legiunia ;)

5

Ciekawe jak będą wyglądać w rzeczywistości, na grafice prezentują się nieźle. Aktualnie mam wyjazdowke z tego sezonu ale planuje również kupić błękitną bo jest mega.

0

Dziś Atletico z Villareal remisik, a za tydzień w derbach 3 punkty dla pasiaków lub podział na dwie ekipy i jest cacy.

0

Mogliby popracować na jakieś żółtko dla Carvajala lub Ramosa. Chociaż jak bym miał wybierać dla kogo to wolałbym chyba Daniego, bo jednak bez niego w meczu z Atletico musiałby grać Danilo.

0

Poza tym, że udało się zdobyć 3pkt mecz na strasznie słabym poziomie.

5

Fajnie że dużo strzelamy ale w tamtym sezonie nie traciliśmy tylu głupich bramek, jeśli tak dalej będzie to lepsze ekipy nastrzelają nam bramek i będzie problem z odrabianiem tego.

0

Możemy pisać że jest po dwumeczu ale pamiętajmy co w tamtym roku zrobiło Shalke ze śmietankowymi. Ja wierzę że leszcze Z Madrytu będą się męczyć w rewanżu.

0

Wypad na śmietankową śmieszna prowokatorko.

15

Oj nie płacz malutki.

1

Dla mnie nie chodzi o to żeby wygrywać każdy mecz po 5:0 ,ale wczorajsza pierwsza połowa była w naszym wykonaniu na prawdę tragiczna. Możemy wygrywać 1:0 czy 2:1 każdy mecz byleby prowadziło nas to do mistrzostwa, ale jeśli ogląda się mecz taki jak wczorajsze 45 minut to człowieka doprowadza do złości bo nie jesteśmy Celtą czy Villareal żeby fantastyczne mecze przeplatać komicznie słabymi. jesteśmy FC Barceloną, najlepszym klubem w XXI wieku jak i nie historii więc grajmy jak na nas przystało i tu bardziej o to chodzi ,a nie o płacz, że w 15 minucie jest 0:0(chociaż i tacy się trafiają)

2

I teraz odpowiada Neymar - "Chłopaki to są w agencjach, my jesteśmy młode wilki" xD

1

Neymarowi to podziekujmy dziś już...

1

Póki nasza 3ka z przodu grała drużynowo miażdzyliśmy wszystkich, teraz Luis i Ney pod siebie grają...

0

Moim zdaniem powinien pojawić się na placu gry Rakitic, daje dużo w obronie dlatego przydałby się na drugą połowę. Ney powinien dostać od Lucho kontrolnego plaskacza żeby się ogarnął bo Leo nawet jak drybluje to nawet gdy nie ma z tego akcji bramkowej to jest w stanie tak się ustawić na boisku że jest faulowany, u Neya tego nie ma. Jest wyraźnie bez formy(za dużo na Snapchacie siedzi xddd). Alves początek dramat później już bo nie było tak widać.

0

A co ma dotknięcie piłki jako pierwszy do tego że zachaczył go nogą i powinien być karny...?



Żyje wśród ... (sami sobie dopiszcie)

0

Rakitic na boisko bo jest piach w defensywie....

10

Drużyna Celty to na razie "przechwyć>wyp****ol>ścigaj się może strzelisz"

6

Neymar to naprawdę niesamowity zawodnik ale chyba za bardzo chce wszystko robić sam. CR się naoglądał czy jak...?

0

Jest dramat...

0

Alves życiówka...

1

Bo Ci żyłka pęknie tak się spinasz. 10 ekipom kibicujesz i przy meczu każdej z nich się tak sapiesz?

0

I dlatego Ci którzy grali W meczu z nami dzis nie potrafią zagrać dokładnej piłki w tempo? Jakie to przykre :/

0

Jak mogliśmy z takimi parówami przegrać 4:0 w SPH...

0

Gówniaki...

0

Ale Baskowie grają piach, te dośrodkowania na 3 piętro, dramat.

2

:*

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?