3

Biali mają dwa warianty gry:
1)Wrzutka
2)Szukaj karnego

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.

0

Nie wiem czy masz tego świadomość, ale niektórzy ludzie chodzą do pracy ;)

6

Widziałem, że Krysztianu w końcu wygrał tryplet. Gratki maszyno!

3

Wierzyłem w niego, i będę wierzyć dalej. Jest wartościowym zawodnikiem, co pokazywał w presezonie i SPH. W sezonie rozegra się jeszcze bardziej i zrobi swoją robotę. VAMOS!

5

Od zawsze byłem bardziej za Claudio niż za Matsem. Szkoda, że nie chcą dalej walczyć o miejsce w składzie na placu gry, tylko wolą się żreć w biurach. Obaj są wartościowi, za jednym przemawia doświadczenie za drugim talent. Claudio zostań!

2

Dwóch *

1

Jest mi w stanie ktoś przybliżyć grę naszych zawodników? Głównie mam na myśli Arde, Vidala i wszystkich nowych z tego okienka. Z komentarzy dało się wywnioskować, że Digne zagrał dobre zawody, fajnie, A jak reszta?

8

Kolejny finał, kolejne zwycięstwo i kolejne na farcie. Cofa mi się na sama myśl o tym ile szczęścia mają te prześcieradła...

70

Spoko, niech usiądzie na ławce, a Brazylia jak przegra to zakończy się płacz, że Neyma wszystko na tacy podane. Końcówkę sezonu w Barcelonie sam go krytykowałem, ale w swojej reprezentacji te mlodziki powinny mu na "Pan" mówić.

0

BANG BANG! Jedziemy! Jeszcze jedną Sevillo!

0

Jak jesteś taką chorągiewką to fajnie, ale nie wrzucaj wszystkich do tego samego wora w którym siedzisz.

0

Ilu ludzi nagle zmieniło podejście.

W pierwszej rundzie eliminacji jak Legia ledwo awansowała z jakimś no name to było tu wypisywanie "byleby jak najszybciej odpadli, leszcze" itp.

Teraz są realne szanse na awans do LM, to te same osoby wypisują "oj jechałoby się na mecz z Barçą".

Od skrajności w skrajność.

Żałosne.

1

Jak można kogoś za darmo kupić?

11

Na RM.pl nawet pożal się Boże "redaktorzy" to analfabeci. W przeglądzie prasy mamy taką perełkę jak "chociarz" xDD

1

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.

11

Ramos go nie wypuści, ale nie dlatego, że jest lżejszy, po prostu go nie wygra
;)

0

Na nowy sezon koszulkę domową już mam, ta jest mega więc też musze ją mieć :3

12

Wielkie trio ich zaawansowanej techniczno strony.

9

Kolego który kryjesz się na fioletowej pod nickiem "Kuivert5558" daj sobie spokoj i nie walcz z tym stadem baranów. Odpisujesz najwiekszemu debilowi na ich stronie, a baran nawet czytać nie umie ze zrozumieniem. Bez sensu jest ta walka, niech poczeka na sezon to znów mu dupsko spuchnie, bo pokazuje się tylko jak Realowi jako tako idzie. Po 0:4 nie widziałem go dwa tygodnie pod newsami.

2

Jak nauczysz się poprawnie pisać nazwiska piłkarzy to wtedy dodawaj komentarze bo rzygać się chce jak się to czyta.

4

Pokemony i Dragon Ball, klasyk.

Mogliby zrobić jakieś nowe serie pokemonów, bo DB są.

Jedno się oglądało rano przed szkołą na Polsacie lub TV4, a na drugie wracało się do domu i odpalało RTL o 17.

0

Marche, Gattuso w obronie, do przodu Iniesta.

1

Albo jesteś głupi albo tylko udajesz. Też gościa nie lubię i śmieje siejak płacze lub macha łapami ale w piłkę grać potrafi/potrafił jak mało kto. ..

0

3 razy w 2 tygodnie? Od wczoraj widziałem z 5 identycznych postów na ten temat. Lenistwo nie zna granic, a przecież wujek Google jest zawsze pomocny...

4

Zakończyłem czytać Twoje wypociny na "@wyga16fcb". Nie pozdrawiam.

4

Rozumiem, że ta strona jest bardziej nowoczesna niż wasza, ale możesz tam pisać że swoimi kolegami, a nie tutaj.

1

Ale idź już do siebie i ciesz się razem z Daniello1, że wasz mysio-pysio "zdobędzie złotą piłkę bo zasłużył "

0

Co do "niesamowitego" Paula Pogby, to nawet jak mielibyśmy dać za niego 50 mln, to byłoby to w moim odczuciu za dużo, o wiele za dużo. Chłop jest tak surowy, że płakać się chce. Miał kilka fajnych zagrań na całe EURO i nic więcej.

Griezmann jak zachwycał od meczy grupowych tak wczoraj widziałem cień człowieka z meczu z Niemcami.

Payet tak samo.

60 mln za Andre Gomesa? Nie, dzięki.

Zrobiliśmy dwa transfery z których jestem zadowolony, i oby wypaliły. Jak uda się ściągnąć jeszcze kogoś to okienko będzie bardzo udane.

0

Bardziej skupiłem się na ostatnich latach.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?