3

Można gadać, że Messi niczego "nie wygral" ale dwa v-ce mistrzostwa Ameryki i v-ce mistrzostwo świata to też jest jakiś sukces. Wiem, że Leo chciałby więcej, ale jestem pewien, że jeśli się nie podda to zdobędzie w koncu coś z kadrą.



CR nie lubię i lubić nie będę, ale mimo wszystko wygrał to marne EURO w marnym stylu i śmiało może nazwać się marnym mistrzem Europy.

Co do tego kto jest lepszy, to nie trzeba dużo gadać. Leo z kadrą też jakieś sukcesy odnosił, a w Barcelonie deklasuje wszystkich i nic tego nie zmieni.

1

A ja się krył z tym nie będę, nie lubię typa i nie chce aby zdobył jakikolwiek tytuł czy to w piłce klubowej czy w kadrze.

Uprzedzam pytania.
Tak, jeśli wygra EURO to będę miał ogromny "bUl d*py"

Dziękuję, pozdrawiam.

0

Dwunaste

0

Zamiast pisać za każdym razem "nie wiem czy było, ale[...]" może warto by było sprawdzić parę komentarzy w dół i zobaczyć czy ktoś o tym pisał...

Serio aż tacy leniwi jesteście?(nie mówię tylko o Twoim przypadku)

24

Taki troche smieszek hihotek jestem nie? Też podoba mi się moje poczucie humoru.

70

Git, Ty dasz 20 Barca dorzuci resztę i jeszcze zostanie w kasie klubowej na napadziora. Dobry z Ciebie człowiek.

41

7

W końcu ktoś zdejmie ten arogancki uśmieszek z tych niemieckich mord. Francuzi po zwycięstwo w całym euro i będę bardziej niż zadowolony po tych półfinałach i finale.

0

"Jesteś dziecinny" - pisze to gość który tydzień temu miał zakończenie roku w gimbazie. Najs

1

Załóż sobie fanpage na fb i tam wypisuj te swoje "newsy". Na Ramble wchodzę ostatnio dużo rzadziej, a widziałem info o tym już ze 3 razy, więc daruj sobie "informatorze".

0

Nowe koszulki są mega. Parę dni temu dostałem na urodziny drugi poziom i jestem bardzo zadowolony. A co najważniejsze bez reklamy z przodu

0

Nie ma co, ambitny chłop. Lepiej się kopać po czole w Brazylii niż grać w Europie.

1

Brajanek

0

Urodził Ci się syn, a Ty siedzisz w Internecie zamiast na porodówce, gratuluję...

0

Po transferach Rybusa, Glika i Krychowiaka do Ligue1, aż będzie się chciało oglądać mecze ich drużyn.

0

Jaka to jest pała...

10

Włochy vs Reszta Świata 0:1... -.-

0

Co to znaczy "cnie"...?

0

Jeden z lepszych prezentów urodzinowych jaki mogłem dostać. Liczę na to i wiem, że w 2018 będziemy mieli jeszcze więcej doświadczenia żeby zajść jeszcze dalej. DO BOJU POLSKO! ⚪

0

"Fatalny to Ty jesteś"

1

No właśnie o to chodzi, że nie miał jak bo kontuzje miał co chwilę...

0

Arrow, Flash, Grimm, American Horror Story, Dexter, Gra o Tron.

5

K**** jaki on jest fałszywy...

0

Jest taka szansa, ale dla Leo priorytetem był triumf w kadrze, bo jak wiemy z Barçą zdobył wszystko. Myślę, że teraz dla niego to już nie ten sam kaliber porównywać kadrę do klubu.

1

A co takiego zrobił żeby Argentyna wygrała? W 115 minucie zmianę?

15

Tak trochę z innej beczki. Może ten Vidal piłkarzem jest dobrym, ale na liście piłkarskich kretynów stawiam go na podium koło Pepe...

3

Jakie to jest przykre, że gra "najgorszy mecz na tym turnieju", a i tak jest 5x lepszy od reszty swoich kolegów z kadry. Nawet Leo w każdej akcji nie da rady ograć 4 rywali. Rozumiem, że każdy w niego wierzył i liczył na niego, ale nie powinno chodzić o to by podać mu piłkę i samemu stanąć bo "Messi sobie poradzi".

1

Biglia i Higuain to już mogą wyp... iść w siną dal*, a w Martino jak wierzyłem tak teraz niech założy swoje pistacjowe polo i usiądzie przy kominku z wnuczkami(jeśli ma) i niech nie marnuje swojego i innych czasu będąc selekcjonerem Argentyńczyków.

0

#LeoMusisz

1

Szczerze? Niech idzie. Jak będzie się prowadził tak jak teraz to i tak długo nie pogra na takim poziomie, a my przestaniemy czytać co chwile o tym czy Neymar zostanie czy odejdzie. "Neymar zrobił kupę w kształcie $ - czy może chodzić o transfer za grube miliony do P$G?!".

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?