Można gadać, że Messi niczego "nie wygral" ale dwa v-ce mistrzostwa Ameryki i v-ce mistrzostwo świata to też jest jakiś sukces. Wiem, że Leo chciałby więcej, ale jestem pewien, że jeśli się nie podda to zdobędzie w koncu coś z kadrą.
CR nie lubię i lubić nie będę, ale mimo wszystko wygrał to marne EURO w marnym stylu i śmiało może nazwać się marnym mistrzem Europy.
Co do tego kto jest lepszy, to nie trzeba dużo gadać. Leo z kadrą też jakieś sukcesy odnosił, a w Barcelonie deklasuje wszystkich i nic tego nie zmieni.
W końcu ktoś zdejmie ten arogancki uśmieszek z tych niemieckich mord. Francuzi po zwycięstwo w całym euro i będę bardziej niż zadowolony po tych półfinałach i finale.
Załóż sobie fanpage na fb i tam wypisuj te swoje "newsy". Na Ramble wchodzę ostatnio dużo rzadziej, a widziałem info o tym już ze 3 razy, więc daruj sobie "informatorze".
Jeden z lepszych prezentów urodzinowych jaki mogłem dostać. Liczę na to i wiem, że w 2018 będziemy mieli jeszcze więcej doświadczenia żeby zajść jeszcze dalej. DO BOJU POLSKO! ⚪
Jest taka szansa, ale dla Leo priorytetem był triumf w kadrze, bo jak wiemy z Barçą zdobył wszystko. Myślę, że teraz dla niego to już nie ten sam kaliber porównywać kadrę do klubu.
Jakie to jest przykre, że gra "najgorszy mecz na tym turnieju", a i tak jest 5x lepszy od reszty swoich kolegów z kadry. Nawet Leo w każdej akcji nie da rady ograć 4 rywali. Rozumiem, że każdy w niego wierzył i liczył na niego, ale nie powinno chodzić o to by podać mu piłkę i samemu stanąć bo "Messi sobie poradzi".
Biglia i Higuain to już mogą wyp... iść w siną dal*, a w Martino jak wierzyłem tak teraz niech założy swoje pistacjowe polo i usiądzie przy kominku z wnuczkami(jeśli ma) i niech nie marnuje swojego i innych czasu będąc selekcjonerem Argentyńczyków.
Szczerze? Niech idzie. Jak będzie się prowadził tak jak teraz to i tak długo nie pogra na takim poziomie, a my przestaniemy czytać co chwile o tym czy Neymar zostanie czy odejdzie. "Neymar zrobił kupę w kształcie $ - czy może chodzić o transfer za grube miliony do P$G?!".
3
Można gadać, że Messi niczego "nie wygral" ale dwa v-ce mistrzostwa Ameryki i v-ce mistrzostwo świata to też jest jakiś sukces. Wiem, że Leo chciałby więcej, ale jestem pewien, że jeśli się nie podda to zdobędzie w koncu coś z kadrą.
CR nie lubię i lubić nie będę, ale mimo wszystko wygrał to marne EURO w marnym stylu i śmiało może nazwać się marnym mistrzem Europy.
Co do tego kto jest lepszy, to nie trzeba dużo gadać. Leo z kadrą też jakieś sukcesy odnosił, a w Barcelonie deklasuje wszystkich i nic tego nie zmieni.
1
A ja się krył z tym nie będę, nie lubię typa i nie chce aby zdobył jakikolwiek tytuł czy to w piłce klubowej czy w kadrze.
Uprzedzam pytania.
Tak, jeśli wygra EURO to będę miał ogromny "bUl d*py"
Dziękuję, pozdrawiam.
0
Dwunaste
0
Zamiast pisać za każdym razem "nie wiem czy było, ale[...]" może warto by było sprawdzić parę komentarzy w dół i zobaczyć czy ktoś o tym pisał...
Serio aż tacy leniwi jesteście?(nie mówię tylko o Twoim przypadku)
24
Taki troche smieszek hihotek jestem nie? Też podoba mi się moje poczucie humoru.
70
Git, Ty dasz 20 Barca dorzuci resztę i jeszcze zostanie w kasie klubowej na napadziora. Dobry z Ciebie człowiek.
41
http://m.jbzd.pl/obr/468187/tak-to-wlasnie-wyglada
Śmiechłem
7
W końcu ktoś zdejmie ten arogancki uśmieszek z tych niemieckich mord. Francuzi po zwycięstwo w całym euro i będę bardziej niż zadowolony po tych półfinałach i finale.
0
"Jesteś dziecinny" - pisze to gość który tydzień temu miał zakończenie roku w gimbazie. Najs
1
Załóż sobie fanpage na fb i tam wypisuj te swoje "newsy". Na Ramble wchodzę ostatnio dużo rzadziej, a widziałem info o tym już ze 3 razy, więc daruj sobie "informatorze".
0
Nowe koszulki są mega. Parę dni temu dostałem na urodziny drugi poziom i jestem bardzo zadowolony. A co najważniejsze bez reklamy z przodu
0
Nie ma co, ambitny chłop. Lepiej się kopać po czole w Brazylii niż grać w Europie.
1
Brajanek
0
Urodził Ci się syn, a Ty siedzisz w Internecie zamiast na porodówce, gratuluję...
0
Po transferach Rybusa, Glika i Krychowiaka do Ligue1, aż będzie się chciało oglądać mecze ich drużyn.
0
Jaka to jest pała...
10
Włochy vs Reszta Świata 0:1... -.-
0
Co to znaczy "cnie"...?
0
Jeden z lepszych prezentów urodzinowych jaki mogłem dostać. Liczę na to i wiem, że w 2018 będziemy mieli jeszcze więcej doświadczenia żeby zajść jeszcze dalej. DO BOJU POLSKO! ⚪
0
"Fatalny to Ty jesteś"
1
No właśnie o to chodzi, że nie miał jak bo kontuzje miał co chwilę...
0
Arrow, Flash, Grimm, American Horror Story, Dexter, Gra o Tron.
5
K**** jaki on jest fałszywy...
0
Jest taka szansa, ale dla Leo priorytetem był triumf w kadrze, bo jak wiemy z Barçą zdobył wszystko. Myślę, że teraz dla niego to już nie ten sam kaliber porównywać kadrę do klubu.
1
A co takiego zrobił żeby Argentyna wygrała? W 115 minucie zmianę?
15
Tak trochę z innej beczki. Może ten Vidal piłkarzem jest dobrym, ale na liście piłkarskich kretynów stawiam go na podium koło Pepe...
3
Jakie to jest przykre, że gra "najgorszy mecz na tym turnieju", a i tak jest 5x lepszy od reszty swoich kolegów z kadry. Nawet Leo w każdej akcji nie da rady ograć 4 rywali. Rozumiem, że każdy w niego wierzył i liczył na niego, ale nie powinno chodzić o to by podać mu piłkę i samemu stanąć bo "Messi sobie poradzi".
1
Biglia i Higuain to już mogą wyp... iść w siną dal*, a w Martino jak wierzyłem tak teraz niech założy swoje pistacjowe polo i usiądzie przy kominku z wnuczkami(jeśli ma) i niech nie marnuje swojego i innych czasu będąc selekcjonerem Argentyńczyków.
0
#LeoMusisz
1
Szczerze? Niech idzie. Jak będzie się prowadził tak jak teraz to i tak długo nie pogra na takim poziomie, a my przestaniemy czytać co chwile o tym czy Neymar zostanie czy odejdzie. "Neymar zrobił kupę w kształcie $ - czy może chodzić o transfer za grube miliony do P$G?!".