0

0:2 do przerwy :(

7

Rzygać mi się chce jak widzę w jaki sposób slizgają się raz po raz do kolejnych rund śmietankowi i bawarczycy...

0

A nie boisz się, że polegniemy ? Poucz nas jeszcze "pokory" ;)

0

Liczę na to że zagramy z Bayernem w finale i po raz kolejny rozjedziemy ich tak jak ostatnio. Obecny Real to drużyna która nie zasługuje na więcej niż 1/4. Mam nadzieje, że trafiając na Bayern po raz kolejny pokażemy kto jest lepszy i ogramy tych niemiaszków.

0

Real - PSG było w grupie więc wolałbym coś innego, np. Real - Bayern.

2

Gość wszystko z fangola kopiuje to o źródło pytać nie musisz.

1

Hah xD miłości internetowe na FcBarça.com

Tego jeszcze nie grali xD

9

Gość powinien mieć nick "KopiujWklej" a nie "Maniuu4" więc nie czepiaj się "jego" literówek.

0

Dzięki za newsy z fangola ;)

10

Śmiać mi się chce jak widzę takiego płaczka jak Ty, piepszysz smuty takie że rzygać się chce. Gdzie ktoś nie wspomni o Realu to znajduje się @Bojan27 obrońca uciśnionych. Idź się przewietrzyć.

157

Pośmialiśmy się ,a teraz na poważnie -12 i 0:4 u siebie ;)

9

Czy Wy wszyscy wrzucający tu masę "ciekawostek" i "ogólnych informacji" myślicie że nikt nie ma choć odrobiny mózgu żeby wejść chociażby na flashscore czy jakiś program telewizyjny żeby tego nie sprawdzić? Przestańcie byc pomocni na siłę i nie spamujcie tym gównem...

3

Chyba też zacznę wrzucać wszystko co pojawi się na fangolu na temat Barcelony jako news... -.-

0

Np. Bojan27?

0

To nie pierwszy mecz w którym się tak zachowuje, niech się chłop ogarnie bo Mathieu wcale taki słaby na LO nie jest.

0

Ale mnie ten Alba denerwuje, masa niedokładnych podań i głupich strat ,a później zawsze mina chomika i pretensje do kolegów...

0

Pokazówka straszna, wszystko pod publiczkę

0

Zdobyte 3 pkt i fajnie, ale te niewykorzystane karne i masz straconych głupio bramek rzuca się tak w oczy że aż wstyd. Ja również śmieje się z Krisztjanu ale jak chłop podejdzie do karnego to jest 95% szans że będzie z tego bramka. U nas prędzej można spodziewać się strzelenia bramki po wybiciu piłki przez Bravo ze swojego pola karnego niż z 11-stki wykonywanej przez nasze trio.

32

Po raz kolejny bezsensownie stracona bramka, która to już w tym sezonie...

Ps. W Madrycie -12 to Lucho w kurtce siedzi :D

7

Obwinia i to wiele osób mimo ,że nie mają racji co można wyczytać po komentarzach. Arda sie jeszcze rozegra i będziemy z niego zadowoleni. Tego jestem pewien.

13

Oj piecze... :(

0

Jak Ci się nie podoba to nie wchodź na LaRamble i przestań płakać.

2

Żałosne to ManU, najlepiej w tym meczu wyszło puszczenie "glory Man United" spikerowi po ostatnim gwizdku sędziego xd

0

Nie lubię lalusia ale takiej to pozazdrościć tylko

0

MatS gra bardzo solidnie jednak jeszcze wiele musi obronić w takich meczach żeby zapomniano mu te babole z początku sezonu. Miał wielką szansę na zostanie nr 1 w bramce Barcy w tym sezonie ale to zepsuł.

2

Zgubiłeś się mój "biały przyjacielu"?

0

DM - Je... autokorekta...

0

Fakt, Ivan haruje w obronie za 2 i mimo że nie gra tak jak w Sevilli to robi świetną robotę wraz z Busim w destrukcji, a i do przodu też coś pociągnie. Jeśli chodzi o boki obrony to bardziej obawiałem się Alby niż Alvesa ale jakoś dał radę. Mimo "usypiania" rywala i mniejszej intensywności z przodu widać było raz po raz czy to Neya czy Leo w akcjach pod bramką Cecha, Luisito prawie w ogóle niewidoczny. Chociaż stawiałem na 2:1 dla Barcy to z wyniku można być zadowolonym. No i MatS też nam parę razy tyłek uratował, klasa.

2

No tak, bo gdy Barca miała piłkę to Arsenal wcale nie grał 5 w obronie CM -.-

0

Jak bym był takim dzieckiem iternetu jak Ty to wtedy bym na to zwracał uwagę i się tym jarał, ale jest to nic nie warte kliknięcie więc co Cię tak boli z tymi poleceniami? Piąteczka ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?