Liczę na to że zagramy z Bayernem w finale i po raz kolejny rozjedziemy ich tak jak ostatnio. Obecny Real to drużyna która nie zasługuje na więcej niż 1/4. Mam nadzieje, że trafiając na Bayern po raz kolejny pokażemy kto jest lepszy i ogramy tych niemiaszków.
Śmiać mi się chce jak widzę takiego płaczka jak Ty, piepszysz smuty takie że rzygać się chce. Gdzie ktoś nie wspomni o Realu to znajduje się @Bojan27 obrońca uciśnionych. Idź się przewietrzyć.
Czy Wy wszyscy wrzucający tu masę "ciekawostek" i "ogólnych informacji" myślicie że nikt nie ma choć odrobiny mózgu żeby wejść chociażby na flashscore czy jakiś program telewizyjny żeby tego nie sprawdzić? Przestańcie byc pomocni na siłę i nie spamujcie tym gównem...
Zdobyte 3 pkt i fajnie, ale te niewykorzystane karne i masz straconych głupio bramek rzuca się tak w oczy że aż wstyd. Ja również śmieje się z Krisztjanu ale jak chłop podejdzie do karnego to jest 95% szans że będzie z tego bramka. U nas prędzej można spodziewać się strzelenia bramki po wybiciu piłki przez Bravo ze swojego pola karnego niż z 11-stki wykonywanej przez nasze trio.
Obwinia i to wiele osób mimo ,że nie mają racji co można wyczytać po komentarzach. Arda sie jeszcze rozegra i będziemy z niego zadowoleni. Tego jestem pewien.
MatS gra bardzo solidnie jednak jeszcze wiele musi obronić w takich meczach żeby zapomniano mu te babole z początku sezonu. Miał wielką szansę na zostanie nr 1 w bramce Barcy w tym sezonie ale to zepsuł.
Fakt, Ivan haruje w obronie za 2 i mimo że nie gra tak jak w Sevilli to robi świetną robotę wraz z Busim w destrukcji, a i do przodu też coś pociągnie. Jeśli chodzi o boki obrony to bardziej obawiałem się Alby niż Alvesa ale jakoś dał radę. Mimo "usypiania" rywala i mniejszej intensywności z przodu widać było raz po raz czy to Neya czy Leo w akcjach pod bramką Cecha, Luisito prawie w ogóle niewidoczny. Chociaż stawiałem na 2:1 dla Barcy to z wyniku można być zadowolonym. No i MatS też nam parę razy tyłek uratował, klasa.
Jak bym był takim dzieckiem iternetu jak Ty to wtedy bym na to zwracał uwagę i się tym jarał, ale jest to nic nie warte kliknięcie więc co Cię tak boli z tymi poleceniami? Piąteczka ;)
0
0:2 do przerwy :(
7
Rzygać mi się chce jak widzę w jaki sposób slizgają się raz po raz do kolejnych rund śmietankowi i bawarczycy...
0
A nie boisz się, że polegniemy ? Poucz nas jeszcze "pokory" ;)
0
Liczę na to że zagramy z Bayernem w finale i po raz kolejny rozjedziemy ich tak jak ostatnio. Obecny Real to drużyna która nie zasługuje na więcej niż 1/4. Mam nadzieje, że trafiając na Bayern po raz kolejny pokażemy kto jest lepszy i ogramy tych niemiaszków.
0
Real - PSG było w grupie więc wolałbym coś innego, np. Real - Bayern.
2
Gość wszystko z fangola kopiuje to o źródło pytać nie musisz.
1
Hah xD miłości internetowe na FcBarça.com
Tego jeszcze nie grali xD
9
Gość powinien mieć nick "KopiujWklej" a nie "Maniuu4" więc nie czepiaj się "jego" literówek.
0
Dzięki za newsy z fangola ;)
10
Śmiać mi się chce jak widzę takiego płaczka jak Ty, piepszysz smuty takie że rzygać się chce. Gdzie ktoś nie wspomni o Realu to znajduje się @Bojan27 obrońca uciśnionych. Idź się przewietrzyć.
157
Pośmialiśmy się ,a teraz na poważnie -12 i 0:4 u siebie ;)
9
Czy Wy wszyscy wrzucający tu masę "ciekawostek" i "ogólnych informacji" myślicie że nikt nie ma choć odrobiny mózgu żeby wejść chociażby na flashscore czy jakiś program telewizyjny żeby tego nie sprawdzić? Przestańcie byc pomocni na siłę i nie spamujcie tym gównem...
3
Chyba też zacznę wrzucać wszystko co pojawi się na fangolu na temat Barcelony jako news... -.-
0
Np. Bojan27?
0
To nie pierwszy mecz w którym się tak zachowuje, niech się chłop ogarnie bo Mathieu wcale taki słaby na LO nie jest.
0
Ale mnie ten Alba denerwuje, masa niedokładnych podań i głupich strat ,a później zawsze mina chomika i pretensje do kolegów...
0
Pokazówka straszna, wszystko pod publiczkę
0
Zdobyte 3 pkt i fajnie, ale te niewykorzystane karne i masz straconych głupio bramek rzuca się tak w oczy że aż wstyd. Ja również śmieje się z Krisztjanu ale jak chłop podejdzie do karnego to jest 95% szans że będzie z tego bramka. U nas prędzej można spodziewać się strzelenia bramki po wybiciu piłki przez Bravo ze swojego pola karnego niż z 11-stki wykonywanej przez nasze trio.
32
Po raz kolejny bezsensownie stracona bramka, która to już w tym sezonie...
Ps. W Madrycie -12 to Lucho w kurtce siedzi :D
7
Obwinia i to wiele osób mimo ,że nie mają racji co można wyczytać po komentarzach. Arda sie jeszcze rozegra i będziemy z niego zadowoleni. Tego jestem pewien.
13
Oj piecze... :(
0
Jak Ci się nie podoba to nie wchodź na LaRamble i przestań płakać.
2
Żałosne to ManU, najlepiej w tym meczu wyszło puszczenie "glory Man United" spikerowi po ostatnim gwizdku sędziego xd
0
Nie lubię lalusia ale takiej to pozazdrościć tylko
0
MatS gra bardzo solidnie jednak jeszcze wiele musi obronić w takich meczach żeby zapomniano mu te babole z początku sezonu. Miał wielką szansę na zostanie nr 1 w bramce Barcy w tym sezonie ale to zepsuł.
2
Zgubiłeś się mój "biały przyjacielu"?
0
DM - Je... autokorekta...
0
Fakt, Ivan haruje w obronie za 2 i mimo że nie gra tak jak w Sevilli to robi świetną robotę wraz z Busim w destrukcji, a i do przodu też coś pociągnie. Jeśli chodzi o boki obrony to bardziej obawiałem się Alby niż Alvesa ale jakoś dał radę. Mimo "usypiania" rywala i mniejszej intensywności z przodu widać było raz po raz czy to Neya czy Leo w akcjach pod bramką Cecha, Luisito prawie w ogóle niewidoczny. Chociaż stawiałem na 2:1 dla Barcy to z wyniku można być zadowolonym. No i MatS też nam parę razy tyłek uratował, klasa.
2
No tak, bo gdy Barca miała piłkę to Arsenal wcale nie grał 5 w obronie CM -.-
0
Jak bym był takim dzieckiem iternetu jak Ty to wtedy bym na to zwracał uwagę i się tym jarał, ale jest to nic nie warte kliknięcie więc co Cię tak boli z tymi poleceniami? Piąteczka ;)