La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1619 Culés

0

Było już setki spekulacji kto na kogo trafi, ale mam dziwne przeczucie, że to będzie PSG. Nie będę oczywiście zarzucał komuś oszustwa czy ustawionego losowania, ale podchodzimy do kolejnego losowania z nadziejami na ogórka i fajnie byłoby go wreszcie dostać. Byle nie Bayern, wolałbym ich w 1/2

konto usunięte

5

@Dariochampion10 Ja tam nie mam nadziei na ogóra. Już od dłuższego czasu mam taką "obojętność" na to, na kogo trafimy. Mam po prostu poczucie, że jeśli mamy dokonać czegoś tak wielkiego, jak obrona LM, to jesteśmy w stanie pokonać każdego.



Nie mam nawet nic przeciwko Bayernowi czy Realowi... ;)

Przynajmniej by tu nie płakano, że trafili na ogórów... :P

1

@Dariochampion10 A ja chcialbym kogos innego, bo od dluzszego czasu wiele par sie powtarza. Mecze z Bayernem, a w szczegolnosci PSG i City w ostatnich sezonach byly często grane. Z drugiej strony kto ma byc to bedzie, żeby wygrac puchar i tak trzeba byc gotowym na kazdego, a nie liczyć na jakas ogorkowa droge i farta.

2

@boojan27 Święte słowa, ale i tak nasi nie męczyli by się tak jakby trafili na Benfike lub Wolfsburg, niż jakby trafili na Real czy Bayern.

0

@boojan27 A nie boisz się, że polegniemy ? Poucz nas jeszcze "pokory" ;)

konto usunięte

0

@wyga16fcb Dlaczego odbierasz to jako brak pokory? Szanuję każdego z tych rywali, widzę w nich duże wyzwanie. Ale zarazem, mam poczucie, że jeśli mamy dokonać czegoś naprawdę wielkiego, to nie powinniśmy się przed nimi trząść.
Nie zamierzam się modlić o jak najsłabszego rywala.

Po prostu wierzę w to, że nasi chłopcy na obecnym poziomie są w stanie pokonać każdego. ("są w stanie", a nie "na pewno to zrobią". To nie jest brak pokory, a wiara i optymizm.)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?