9

V.V wchodził do kadry Barcelony jako wychowanek, Ter Stegena kupiono jako jednego z najlepszych bramkarzy młodego pokolenia, ot cała różnica.

0

Czy napisałem gdziekolwiek, że chciałbym pozbyć się MatSa? Nie wciskaj mi tu czegoś czego nie powiedziałem. W poprzednim sezonie nawet dawał radę, ale w tym za każdym razem się obawiam o stratę bramki jak rywale wchodzą z kontrą bo znów dostanie za plecy lub obetnie się tak jak wczoraj...

9

Ludzie... Co z tego, że jest młody? przyszedł do Barcy a nie drugoligowca. Albo reprezentujesz poziom jakiego wymaga się w Barcelonie albo siedzisz na ławie, proste...

0

Limit karnych wykorzystany z góry na dwa sezony.

5

Dalej bronicie tego dramatycznego Ter Stegena? Solidny rezerwowy, nic więcej...

3

Komentarz usunięty

3

jest zerem...

3

3

Długi czas byłem sceptyczny co do transferu Pogby do Barcy, jednak po tym meczu śmiało mogę powiedzieć "Tak dla Pogby w Barcelonie"

3

11 lat z tym wspaniałym klubem, co by się nie działo serce dalej będzie w barwach blaugrana ❤

0

Komentarz usunięty

1

zamówiłem jakiś czas temu koszulkę z drugiego kompletu, jak się będzie prezentować okaże się jak do mnie dotrze, chociaż mi osobiście się bardzo podoba.

4

Taki rekord galaktyki, że Messi piszesz z małej...

2

"świetnie ustawionym i odpowiednio przesuwającym swoje formacje" - tak świetnie się przesuwaliśmy, że Alba złamał linię spalonego przy bramce Torresa o dobre 2 metry xd

0

Idź spać dzieciaczku...

1

Ibre w roli zmiennika dla MSN zamiast Nolito za małe pieniądze xD

0

Dobrze że napisałeś, bo nie mam neta i nie miałem jak sprawdzić xd

7

Jeśli grałeś kiedykolwiek w piłkę, to powinieneś wiedzieć, że przejście z juniora do piłki seniorskiej nie należy do najłatwiejszych. Ktoś może być jednym z wielu w juniorach żeby później w dorosłej piłce zaistnieć, lub tak jak Leo być kotem od 6-cio latka.

1

Nie interesuje mnie to czy jesteś tam jakkolwiek aktywny, wystarczy mi to co tu piszesz.

3

Z każdym Twoim kolejnym komentarzem coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że jesteś żałosnym trollem z fioletowej strony...

31

A Iker siedzi teraz w Porto i śmieje się przed kompem z Florka xD

2

szybko zmieniłeś zdanie xD

0

Damy radę , przecież jesteśmy FC Barceloną ;)

0

3,2,1... Teorie spiskowe śmietankowych czas START!
"Wy naprawdę wierzycie w to, że ten transfer nie doszedł do skutku z przyczyn niezależnych od klubów? Pytanie tylko, komu zależało na tym, żeby wszystko spaliło na panewce."

0

jak to co? wasza śmiesznie "nowoczesna" strona ;)

0

Na naszej bo wasza padła xDD

0

Serio? Dołożenie nogi przez Ronaldo ładniejszą bramką niż rabona Lameli czy wolej Ramseya?

0

Nikt na niego wchodzić nie musi, a gdybym miał się przejmować opiniami na mój temat jakiś "no name" z internetu to bym nawet tego konta nie miał wiec możesz mi obskoczyć ;* dodatkowo nerd i weganin, najs ; )

0

Munir i Sandro próbują wypalić już drugi sezon...

0

Oczywiście że możesz, rób to dalej pod publiczkę i pajacuj cwaniaku : )

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?