0

@NaFazieHitman Nawet jest wywiad z B. Obama który wprost mówi że to oni sponsorowali i zmienili rząd na Ukrainie. To jest rozgrywka na takim poziomie że my nic praktycznie nie wiemy. Jesteśmy karmieni propaganda którą mamy usłyszeć.

2

Komentarz usunięty

1

Komentarz usunięty

2

Łudzicię się że Rosja nie ma sprzętu do walki itp itd. Zobaczcie sobie oficjalną stronę https://www.globalfirepower.com/ która od wielu lat robi ranking sił militarnych i sprzętu w krajach. Ta zachodnio-ukraińska propaganda już nawet nie jest śmieszna. Jedna z największych potęg globu a wy się cieszycie że są prowokowani przez Nato. Jakim trzeba być ułomem żeby się cieszyć że zaraz zostanie wywołana prawdziwa wojna bo Nato pcha się tam gdzie nie powinni?Pamiętajcie że sojusze działają tylko w czasach pokoju.

3

Komentarz usunięty

0

@KlonaZepan Statystyki to nie wszystko!!! No chyba że jesteś Lewandowskim to wtedy statystyki to wszystko i nie liczy się że 70% czasu jest widmem i statystą. Strasznie zmienia się punkt widzenia w zależności o jakim graczu mowa. Coś pod stylu: Lewy 34 lata to super transfer pogra jeszcze 3-4 lata i potem: np. Kante 31 lat stary dziad i się nie nadaje, Busi i Alba: pozbyć się staroci bo juz nic nie dają i inne miłe stwierdzenia.

2

Ciekawi mnie dlaczego tyle osób ufa telewizji i innym medią? I znowu masa pseudo ekspertów jak za C19 tylko teraz od wojenek. A najlepsze! TV, internet coś powiedzą/napiszą jak to Ukraina rozwala przeciwników to wszyscy się podniecają i rozpowiadają wszędzie. Kiedy napisze się coś przeciwko Ukrainie to zaraz atak na ta osobę i od razu krzyki żeby pokazać dowody itp. A pyta ktoś o dowody takiego Serweckiego? czy inne media, tv czy innego yutubera? Dlaczego od razu jest przyjmowane że to musi być prawda? Jeśli Janek napisze coś że Ukraina cacy to fajnie i nikt nie pyta o dowody, a jak Juzek napisze coś że Rosja fajnie to troll i onuca i gdzie dowody. No kur... spaczenie medialne. Zastanawiam sie jak mozna być tak zacofanym żeby wierzyć że armia Rosyjska jest tak słaba, że babcia rozwala drona słoikiem, że koza detonowała minę rosyjską, cyganie ukradli czołg, żołnierz ukraiński poszedł się wysikać i rozwalił czołg :D no sorry ale przecież to są takie propagandowe bzdury że tylko totalny idiota może w to wierzyć. Serio tak odbieram te wszystkie narracje od 2 lat. Najpierw szury i spiskowcy teraz onuce i rosyjskie trolle. Plebs martwi się wojenką i wirusami a w tym samym czasie rozwalane jest państwo od środka. Wszyscy łykają jak to sankcje niszczą Rosję a tu bang! https://www.vesselfinder.com/pl płyną sobie statki z R do EU i EU do R :) Piękne słowa! "Czasem człowiek sądzi, że ujrzał już dno studni ludzkiej głupoty, ale spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduję się, że ta studnia nie ma jednak dna."

0

@MesQueUnClub96 Tak samo jego jak i innych. Szkoda że fani Robercika tego nie widzą. Obwiniani są inny ale nie on. Brak kreatywności też mu nie pomaga i te częste chowanie się wsród obrońców bez najmniejszego ruchu. A sorki robi ruch - macha rączkami. Trzeba być zaślepionym na punkcie Lewego żeby nie widzieć że to nie jest typ napastnika dla Barcy.

5

"To, co zostaje poświęcone w grze z Lewandowskim, to płynność gry, szybka zmiana pozycji i kreatywne wykorzystanie posiadania piłki w ostatniej tercji boiska. Budowanie gry przez Lewandowskiego nie jest fantastyczne. I chociaż nie jest napastnikiem, który samolubnie operuje wokół pola karnego, czekając na podania, jest bez wątpienia staroświeckim numerem dziewięć" - pisze Graham Hunter, dziennikarz od lat specjalizujący się w ekipie Barcelony. To autor książki "Barca. Za kulisami najlepszej drużyny świata".
Potwierdziło się. I będzie takich meczy więcej.

1

Robercik pokazał jaki z niego top. :) Strata kasy i tyle. Po tym sezonie powinni się go pozbyć żeby więcej nie wywalać pieniędzy w błoto.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Bagsik88 faktycznie towarzyski był 1-0 pomyłka. Ale wymieniłeś asyste na 1-2 jak już i to faktycznie zmieniło gre :D To fani Robercika mają w genach wmawianie że to jest najlepszy napastnik. Ciekawe że nawet FF nie umieściła go w top 100 piłkarzy skoro taki koks :D Najdroższe drewno które pokaże w nastepnym sezonie jak slaby jest :D

0

@LatajacyHolender no tak 3.1 średnia goli na mecz w lidze i LM to faktycznie płacz wielki bo nie strzelają :D 3.26 średnia po 15 meczach a w poprzednim sezonie z Robercikiem 2.8 w calym sezonie. Płacz po Lewym straszny i przy okazji 50 baniek w kieszeni i zejscie z duzego kontraktu :D No tak cały zespół słaby tylko Lewy koks :D

0

@Bagsik88 2 Interowi gdzie 81 min nie robił nic. Najpierw piszesz że nie ma nic bardziej wiarygodnego jak filmy a teraz ze ja wmawiam? Pokazałem ci twój tok myslenia że patrząc na kompilację to każdy może być zajebisty bo widziasz tylko moment. I sam nie potrafisz czytać. Wypisujesz bramki w których Barca dominowała oprócz 2/3 meczy. Faktycznie koks na średniaków :D Aha sorki wliczasz towarzyski z Realem :D Typie skończ i dalej ogladaj sobie YT i swojego bohatera.

0

@Bagsik88

patrząc twoim tokiem myślenia i argumentami to mielismy super napadziora! TOP! No w końcu filmiki są wiarygodne :D

0

@LatajacyHolender A co teraz sie kupuje? Potencjał. Jeśli nie kupisz potencjału to potem zostaniesz z przepłaconymi gwiazdami co nawet wyjścia z grupy LM ci nie zapewnią. Wiadomo że jest ryzyko ale jakie masz wyjście? Tym bardziej że typ jest za darmo. Nawet jesli się nie sprawdzi to za 2 lata można go upłunnić a co zrobisz z 36 latkiem który bedzie kosztował 90 baniek za 2 sezony gry? NIC! A jak widać gwarancji nie daje nawet na wyjście z grupy LM. Wszyscy płaczą jaka to Barca bez kasy a w tym samym czasie mówią że transfer Lewego jest finansowo opłacalny. Przepłacili za Lewego i jakos nikt nie widzi w tym problemu a Bayern się cieszy ze pozbyli się starej gwiazdy, jak widać nie był im potrzebny żeby strzelać mnóstwo goli. A nawet srednią w lidze strzelonych mają wiekszą jak z Robercikiem w składzie.

0

@Bagsik88 przynajmniej jakieś mam a nie filmik z YT :D

0

@Bagsik88 a jakie niby ty masz? Dobra kończę to bo ja z twoimi argumentami nie wygram hahahha

0

@Bagsik88 właśnie oglądam bez wypieków i podniecania sie nad każdym podaniem Robercika na 2m. Typ znika w wielu meczach i jedyne co robi to macha rączkami i to za spore pieniądze jak na 34 latka. Ogladaj obiektywnie a się przekonasz. Widzę każdy zawodnik z kadry jest na tej stronie jechany tylko nie Lewy bo przecież nie można o nim nic złego powiedzieć. Jedyne argumenty macie to bramki strzelane średniaką i to w momentach kiedy Barca wygrywa 3+ golami. W ilu meczach jego gol zapewnil pkt? 2? 3? reszta to totalna dominacja Barcy. A gdzie on się podziewa jak trzeba zagrać z lepszym przeciwnikiem? A no tak chowa się wśród obrońców i nawet nie stara się uciec od krycia. Taki z niego lider i gwiazda (bo przecież wszędzie jest na takiego kreowany). A to że po 5 meczach już jakiś mądry powiedział że znaczy więcej dla Barcy jak Messi to pokazuje totalne zaślepienie ludzi.

0

@Bagsik88 Brawo potrafisz znaleźć kompilację na YT. Oglądam wszystkie mecze i wiem jak Robercik strzela, dobija z małymi przebłyskami gdzie coś sam ustrzeli (nawet Busi ma czasami takie przeblyski i coś strzeli). Co nie zmienia faktu że Hunter ma rację. A Guardiola miał Lewego w sile wieku któremu jeszcze sie chciało i nie udawał gwiazdeczki. Więc nie rozumiem porównywania Lewego za Guardioli a teraz.

1

Ma rację. Lewy to stary typ 9 który nigdy do końca nie odpowiadał Barcy. Tak wiem strzela gole blablabla ale jego gra nie jest jakaś super top. Wydaje mi się że z napastnikiem typu Jesus atak by działał lepiej i te gole rozbiły by sie na wszystkich po trochu. Z lewym Barca jest przewidywalna i to pokazuja mecze. Wystarczy go pokryć i nagle zostajemy bez 9 a Lewy też średnio stara się ucieć z krycia. Z bardziej kreatywną 9 byla by wymiana pozycji i kombinowanie. Nie ma co się obrażać bo typ ma rację, wystarczy uważnie oglądać mecze. I ktoś tam pisał o długich podaniach! Serio?! Lewy jest tylko trochę szybszy od Busiego to jakie wy chcecie długie podanie? :D Lewy ma dobry inkstynkt strzelecki i tyle.

0

@LatajacyHolender tylko że Robercik będzie coraz gorszy a jednak tyle samo będzie zarabiał. Trzeba mysleć o przyszłości a nie 1 sezon. Typ jest do wziecia za frajer a potencjał ma spory. Wiadomo że może sie nie sprawdzić ale ryzykować trzeba. Chyba że Barca chce opierać zespół na weteranach i wymieniać ich co 2 sezony. Brać w Czerwcu dać mu pograć sezon z Robercikiem i po tym Lewego pożegnać.

2

Pozbyć się Lewego i juz będzie na opłacenie pensji. I tak Robercik już bedzie tylko gorszy.

0

@wasacz tak się zapytam. Jakie masz dowody na to że faktycznie tylu tam zgineło? Zastanawiają mnie te wszystkie informacje np. o Korei płn, Katarze i innych "złych miejscach". Bo w TV coś powiedzieli? Bo jakiś jutuber nagrał filmik? Byłeś tam i gadałeś z niewolnikami osobiście? Nie mówię że to się nie dzieję ale zastanawiam się gdzie ta cała pewność że tak jest. Telewizje pokazały że są mało wiarygodnymi źródłami informacji, YT pokazał że nagrywa się to co jest modne a najczęściej informacje bierze się od innych kałałów YT albo mediów głównego ścieku.

0

@Bagsik88 powiedz jaki sens jest coś ci tłumaczyć? Ja nie widzę żadnego.

0

@Bagsik88 no ok skoro tak to rozumiesz :D

0

@Bagsik88 No tak że jako jedyny potrafi go skrytykować ze wszystkich. I czego nie rozumiesz?

1

@Bagsik88 Gdzie zaprzeczam? Ćwiąkała jako jedyny potrafi skrytykować Lewego mimo że też przesadnie go wychwala wiekszość czasu. Ale reszta dziennikarzy ma zero obiektywizmu, podniecają się nawet celnym podaniem na 2m ale z jakiegoś powodu zawsze milczą jak Robercik coś popsuje. Jest to nagminne przy komentowaniu meczy Barcy i łatwo to wychwycić.

1

@Bagsik88 Robercik przez Polskich dziennikarzy był by chwalony nawet siedząć na ławce że "jak on to wspaniale siedzi". Ćwiakała mimio że też czasami za bardzo wywyższa Lewego to zdaża mu się też go skrytykować.

2

@AlexDark00 Lewy przecież nie może zagrać słabo. Zaraz fani ci to udowodnią :) Pamiętaj że najwiekszy i jedyny argument to te 13 goli. ;) Gdzieś słyszałem że top 100 piłkarzy FF (gdzie nie ma Robercika) też jest gówno warte a potem ci sami płaczą że nie dostał ZP od FF :) Sami nie wiedzą czy rankingi i nagrody od FF są ważne czy nie :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?