0

@Bogan A co powiesz na temat psychfanów Lewego? Dokładnie taka sama sytuacja. Każdy kto powie cos nie tak to hejter. Pfff hipokryzja lvl top. Zapomiałem że to nie dotyczy Polskiej "super gwiazdy" tylko innych.

0

@Emhyr Poniosło cię z tymi 3 latami. Niech on strzeli 20+ w 2 sezonie to bedzie dobrze. A tu masz gościa co za 3 lata może być już ukształtowanym zawodnikiem. Inwestycja na przysłość a nie wywalanie ponad 100 baniek które dadzą ci niech bedzie 100 goli. Faktycznie biznes roku :D Mamy "najlepszego" napadziora a w 4 meczach najważniejszych LM strzelamy 3 bramki i to tylko w jednym z nich :P Nie no warto było wydać tyle kasy :D

1

@Emhyr Barca placi 50-55 za 34 latka bez możliwosci jego rozwoju i dalszej sprzedaży. Tu chociaż jest szansa że się rozwinie.

0

@Hubsao za jakiś czas Polacy przekonają się jak bardzo banderowcy sa nam braćmi. Dalej siedzą w śnie biednej i najechanej ukry. Oby nie przyszły takie czasy że Polacy będą prosić Rosję o pomoc bo zachód się wypnie jak zawsze a banderowcy bedą roz... nam kraj.

0

@fotohobby Tak tak słyszałem już te historie o znajomych ze wschodu :) Ja tez mam znajomych na całym świecie gdzie są konflikty i mówili mi to i tamto :D

0

@fotohobby No tak już jedziemy z trollami :D Jakie to normalne w tych czasach. Tak jestem ruskim trollem i onuca i wesoło mi z tym a tobie gówno do tego. Aha i Moskwa mi płaci a Putin obiecał córkę za żonę. Ja pisze ukry i Żelu klaun (bo nim jest) bo mogę. Tak jak ty możesz mówić ruskie, onuce i inne kacapy. Przeczytaj co napisałem ze zrozumieniem o Kijowie i reszcie. Masz gówniane pojęcie rodem z tv i onetów a się wypowiadasz skoro nawet nie wiesz że tam się leja od 8 lat.

0

@fortunate_son USA jest duzym graczem w tej wojence i trzeba o nich wspominać. Pro-rosyjskie a nie rosyjskie to różnica. Co do okupacji Kijowa to już wyraziłem swoje zdanie.

2

@Awtameok_Klana Żadne z 3 mocarstw patrz USA, Rosja i Chiny nie pozwolą wrogowi zbliżyć się pod swoje granice. USA nie pozwoli wejść Rosji i Chiną na Hawaje, Rosja USA na Ukrainę i Chiny USA na Tajwan. To nie jest dobre oczywiście dla cywili bo jak zawsze oni cierpią kiedy to politycy bawią się w zdobywanie władzy i kontroli. Dlaczego problemy zaczynają się wtedy kiedy to USA wchodzi z butami tam gdzie nie trzeba? Patrz Ukraina i Tajwan? Spojrzcie na to z szerszej perspektywy a nie tylko jeb... Putina. Nie bez powodu Chiny ostrzegają teraz USA za ingerowanie w Tajwan.

0

@fortunate_son Nie usprawiedliwiam ich, pisze jak jest. A dlaczego USA jest za wszystko usprawiedliwiana? Za wszystkie swoje ataki na innych? No tak wiem oni ratują świat hahaha

1

@fortunate_son Czyli to Rosja atakowała Dombas i inne wschodnie republiki od 8 lat? To rosyjscy nacjonaliści rzucali koktajle w blok gdzie odbywało sie referendum (poszukaj sobie nagrań)? Dziwnym trafem problemy ukry zaczeły się po tym jak USA zmieniło tam rząd na pro-amerykański zaraz przed majdanem (o czym mówił sam Obama, też sobie poszukaj). Skoro Rosja jest winna wszystkiemu to co powiesz o USA? Ile oni w 21 wieku państw napadli i zbombardowali? Ostatnio widziałem badania i statystyki z 2013r. że od 2003r do 2011 zgineło w Afganistanie ponad 400 tysięcy ludności cywilnej. A gdzie Irak i Syria? A gdzie reszta lat? I jakim trzeba być hipokrytą żeby ufać USA a potepiać Rosję? I o tym właśnie pisałem wcześniej. Zaślepienie medialne i wszystko co złe to Rosja. Putinflacja, Majdan, Ukraińskie bomby wysyłane na pro-rosyjskie republiki. Nie bronie Rosji i tego że wjechali nie na swoje tereny. Ale nie ma w tym konflikcie jasnej i ciemnej strony. Oni wszyscy są siebie warci i do tego Polska na tym cierpi i może zostać wciągnięta jeszcze do wojny.

1

@FCKubanczyk89 Ludzie czytają wszystko juz po fakcie a nie wysilaja się żeby poszukać na kilka lat do tyłu. Wiem że google nie ułatwia bo oczywiście pokazuję aktualne informacje ale jak się chce to można. Fakty i stare zapisy się chowa bo teraz by były mało wygodne dla narracji. I nie lekceważył bym militarnie Rosji. Według mnie zagranie z Kijowem to nie słabość ruskich tylko taktyczne wymanewrowanie wojsk ukrainskich. Osiągneli w ten sposób to że wojska U skoncentrowane na wschodzie musiały się podzielić, co pozwoliło łatwiej zająć tamtejsze tereny. Dla mnie ma to sens. Tak samo jak wydaje mi się że Rosja wcale nie zamierzała zajmować Ukrainy tylko pro-rosyjskie tereny wschodnie. Tam już zresztą siedzą dłuższy czas. Proponuję myśleć samodzielnie i filtrować informację. Nawet jeśli się z czymś nie zgadzamy to warto poczytać. Inna gadka jak ta ogólna powoduje że ludzie pytają o dowody, linki itp. A ja pytam czy domagacie się od tv, gazet, portali o udowodnienie tego co napisali/powiedzieli? Oczywiście że nie, bo z góry jest zakładane że to musi byc prawda.

2

Nie znam gościa ale gada prawidłowo. Z jakiegoś powodu społeczeństwo przestało samodzielnie i logicznie myśleć. W sumie po co mają to robić? Pani z tv powie im jak mają żyć i co popierać albo czego się bać. Politycy nie chcą mądrego społeczeństwa tylko posłusznego. https://fb.watch/gTXWdvyJ9m/

0

@Bagsik88 Wina obrony, Xaviego, pomocy, sędziego, Laporty i kibiców ale nie ataku :D Bo oni tylko są bez formy :D Dobra mam dość. Żegnam

0

@Bagsik88 Faktem są statystyki już nie szukaj tam gdzie ci pasuję. Zwalam na atak a tam gra też Lewy, który miał najwiecej okazji żeby strzelić w tych meczach. To atak nie ma problemów z kontuzjami nie obrona.

0

@Bagsik88 A ja niby co ci podałem? Fakty! Czyste statystyki. Ale oczywiście twoje statystyki to fakty moje to widzimisię. Faktem też jest że twój idol kopie się po czole jak tylko ma lepszego przeciwnika. Gdyby atak zrobił co miał zrobić to teraz tej gadki by nie było.

0

@Bagsik88 Lewy 24 strzały 19 z pola karnego w 5 meczach i 5 bramek w tym 3 ze słabym Pilznem. Marc 12 obron i stracił 10 bramek co daje 22 strzały celne na bramkę Barcy. Nie pisze oczywiście ile kontuzji w obronie. Sam Lewy miał więcej strzałów na bramkę przeciwników jak oni oddali strzałów celnych. I gdzie tu jest problem? A nie liczyłem reszty graczy ofensywnych. Kończę tą dyskusję bo to i tak nie ma sensu, żyjcie dalej w śnie boga Lewego. A przypomne jeszcze że on już lepszy nie będzie jak i młodszy..

0

@Bagsik88 Najłatwiej zwalić wszystko na obronę kiedy bohater jest słaby. Pierwsze 2 mecze w LM to nie obrona zawaliła.

1

@Bagsik88 Oglądam w Barcy od początku i widzę jak gra. Mam to gdzieś jak grał rok czy 5 lat temu. Co wy ludzie dajecie jakieś śmieszne że coś tam kiedyś. Może i grał kiedyś tak czy inaczej ale teraz tak nie gra. Jest przepłaconym drewnem i tyle.

1

@AlexDark00 no i następny mecz pokazał co potrafi. Nie przegadasz zaślepionych fanów.

1

@Bagsik88 W każdym oczywiście że nie, ale przydało by się żeby pokazał ile jest wart wtedy kiedy mniej doświadczeni grają słabiej. A on po prostu gra dobrze tylko wtedy jak obrońcy sa ślepi i koledzy grają dobrze. Nie jest wart tych pieniędzy i tyle. To nie jest zawodnik dla Barcelony, za bardzo drewniany. Ale fanów i tak nie przegadasz, przecież typ dla nich już znaczy więcej jak Messi.

1

@Danny Gaucho A co warte są gole w LM jeśli i tak odpadamy? NIC! Co będzie warte 40 goli strzelonych ogórką jeśli nie wygramy ligi? Z punktu widzenia Barcelony wartość tych goli równa się 0. Fani Lewego tylko będą mieli podniete. Czytaj ze zrozumieniem. Jeśli nic nie wygramy to te gole nic nie będą warte. Problem że o ile strzelanie ogórką w LL coś może dać to w Europie już niestety nie. Bramki go bronią z punktu widzenia i dyskusji fanów Lewego o jego dyskusyjnej wielkości. Nawet z ogórkami w LL nie był decydujący (ok Mallorca wow).

3

@Danny Gaucho Co kogo obchodzi komu i ile strzelał w BVB, Bayernie czy Polsce? Liczy się tu i teraz. Podsumowując to dobry z niego napastnik na leszczy i średniaków. Ile warte będzie 40 bramek w lidze jeśli jej Barca nie wygra? Całe 0 dla kibica Barcy. Ale dla kibica Lewego to już przecież boskie liczby. Tak samo 5 bramek w LM są nic nie warte bo Barca odpadła (praktycznie). Nie jest to decydujący gracz i pokazał to początek sezonu. OK bramki go bronią ale on sam gra tak jak cały zespół. Idzie dobrze to strzela, idzie słabo to znika. Nie wydaje mi się że z Auba Barca była by w gorszym położeniu. Dla mnie strata pieniędzy za zawodnika w tym wieku. Dobrze że zakochani w Roberciku są obiektywni hahahah

1

@AlexDark00 Daj sobie spokój z tymi ludzmi. Oni nic nie widzą innego tylko Lewy i Lewy. Za wszelką cenę chcą z niego zrobić boga i zbawiciela Barcy. Szkoda że tak nie są wszyscy wygadani jak zagra mecz jak np. Bayernem. Wtedy jakoś cisza była. Ale co ja tam wiem.

0

@KlonaZepan hahahah żebyś się nie zdziwił że NATO gwarantuje bezpieczeństwo. Wszystkie sojusze liczą się tylko w czasach pokoju. NATO pomoże tylko wtedy jeśli będą mieli w tym interes, tak jak mają interes wspierania Ukrainy.

0

@dowi8 Wspomniałem coś o niej? No tak średnio. Co do spranej głowy to też inny temat. Popisałeś się to teraz możesz iść spać. :)

0

@WojtekCh10 jestem człowiekiem i popełniam błędy. A ty za jakiś czas przekonasz się i zrozumiesz o czym pisałem.

5

@[Oli] No tak, jak ktoś nie zgadza się z ogólną narracją i z tym co jest aktualnie modne to już jest proruski, onuca, szura, płaskoziemca itp. :) Serio aż tak macie sprane głowy?

2

@WojtekCh10 Zastanów się kto nie rozumie. Może zobacz czy w okolicy nie masz biednej Polskiej rodziny, albo jakiegoś ośrodka z dziećmi który potrzebuje pomocy. Rząd doprowadził do zwiększenia ubóstwa w Polsce. Ale spoko rozumiem, pomaganie rodaką nie jest modne więc niby po co to robić.

1

@WojtekCh10 To napisałem że czas patrzeć na siebie. Ile można pomagać prywatnie i do tego dawać radę samemu? Chłopie trzeba zejść na ziemię i zająć się sobą. Już właśnie rząd pokazuję jak bardzo jest solidarny. Dając jednym a reszta niech marznie i głoduje. Przepraszam marznąć dopiero będą. Ale mam nadzieję że ty taki solidarny i że trzymasz u siebie w domu ze 2 rodzinki.

2

@WojtekCh10 A kto pomoże Polaką jak będą marznąć? A kto pomoże jak banki zabiora domy/mieszkania bo nie będzie stać Polaków na spłate kredytu? A myślisz że rozdawnictwo pieniędzy ukraincą to czym się objawia? Pewnie nie bo glapiński ekspert ekonomista tego nie powiedział. Czas się obudzić i zacząć myśleć o sobie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?