xPrz3maSx
Dołączył/a: marzec 2018
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Komentarz usunięty
0
@VamosVamos Zastanawia mnie czego nie wspomniałeś o Lewym? Dlaczego wszędzie jest cicho o Lewym? Jak strzela to bóg!!! Jak kopie się po czole to cisza? Obiektywizm Polaków zawsze był na wysokim poziomie.
0
No tak, Lewy sam dał popis. Przecież teraz jest tylko Lewy i reszta pachołków, którzy muszą być bo takie przepisy gry w piłkę, normalnie sam by wszystko wygrał. Rozumiem że to top napastników itd. ale od tego podniecania się za każdym razem bo zdobył bramkę już się rzygać chce. Powiem wam coś ważnego!!! ON JEST NAPASTNIKIEM, I TO JEGO ROBOTA!!!
0
@barcelonaLM Oni wierzą w propagandę Kremla? A cała Europa wierzy w propagandę ukry i Zachodu. Ehh to jednostronne patrzenie na problemy.
2
Ahh te kochane, wspanianiałe, pokojowe USA! Jakimś cudem oni "pokojowo" włażą z butami tam gdzie nie ich miejsce i zawsze tam jest wojna. Daleko nie trzeba szukać. Patrz ukra i prowokowanie Rosji, teraz Tajwan. Jakim trzeba być imbecylem żeby potępiać Putina, Chiny i w tym samym czasie uwielbiać USA? Stany to najwiekszy terrorysta w historii. Gdziekolwiek USA się pojawia tam są wojny. Ale w tvn, tvp i w innych polsatach pokazują jak w typowo amerykańskim filmie. ONI ZAWSZE RATUJĄ ŚWIAT!!!
2
72 bańki za rozwojowego 25 latka to za dużo!!! Ale 50 i wysoki kontrakt za 34 latka to już spoko?
0
@fotohobby aha masz czarno na białym to co on powiedział ale nie! factchect prawde mi powie... Może jeszcze dasz mi link do porannych wiadomości z TVN? Może pani tam wspomniała też o tym? Przecież to sami eksperci. Pomijam juz że te factchect jest bardzo słabym źródłem. Skąd wiesz kto to pisał? A co mieli niby napisać? Że ma rację i ze powiedział dobrze? Widać z ruchu warg i słychać co powiedział. I to on się zgłosił do Reuters z wyjasnieniami? To już nie miał gdzie? Hahaha przejęzyczył się no biedak jeden. To powiedz mi co niby miał na mysli? Powiedzial jasno i potem rozwinął to zdanie. Trzeba najpierw obejrzeć a potem zrozumieć jego wypowiedź. Ja tłumaczył ci nie będę. I zastanów się kogo nazywasz zmanipulowanym.
0
@fotohobby https://brandnewtube.com/v/WvIFnr jedyne miejsce gdzie jeszcze mozna to zobaczyc bo FB i YT zbanowali ten film. Resztę sobie znajdz sam bo nie jestem dostarczycielem dowodów. Ciekawe czy piszesz do TVN o dowody i potwierdzenie tego co gadają. Wiem że i tak zmarnowalem czas szukając tego linku.
8
@Azacca hahaha naiwniak z ciebie straszny. Dlaczego to zaszczepieni najwięcej wrzeszczą? Przecież jesteście bezpieczni to powinniście siedzieć cicho i śmiać się z tych "idiotów". Co się niby skończy? Przestań słuchać "wolnej" polskojęzycznej telewizji i zacznij myśleć sam. Zamykanie wszystkiego doprowadza do ubóstwa i zwiększa inflacje! Za dużo masz kasy żeby zgadzać się na te wszystkie podwyżki?! Może i ty masz ale dużo ludzi za jakiś czas zacznie wybierać czy się ogrzać, zapłacić ratę kredytu czy coś zjeść bo nie będzie ich stać godnie żyć. Głupota ludzka przeraża! Ludzie wychodzą protestować bo LEX-TVN (która nawet nie jest polską TV) a siedzą w domach i zgadzają na podwyżki cen i resztę śmiesznych i nielegalnych zachcianek kilku pajacy którzy już dawno powinni siedzieć. Żadne Lockdowny nikomu nie pomogły a wręcz przeciwnie w trakcie kiedy trwały ludzi umierało więcej i to nie na celebrycką chorobę (proponuje poszukać oficjalnych statystyk). Ja szukam co się dzieje w UK bo tam mieszkam. Anglia kupiła 144 mln dawek szczepionki na następne 2 lata. Wczorajsze zgony to ponad 300 w samej Anglii więc nie wiem z jakiej wiarygodnej gazety są twoje statystyki. Zaraz pewnie Lockdown będzie na początku Stycznia. Anglia 12.7mln zakażeń i 148 tysięcy zgonów co daje zawrotne 1.16% zgonów do zachorowań!!!!!! A ile z tego to wpisane tylko i wyłącznie dla kasy? Przecież powszechnie wiadomo że szpitale dostawały dofinansowania za chorych i zgony na celebrytę. Czy dla 1% warto jest ludzi wprowadzać w stan ubóstwa? Dlaczego ta straszna choroba nie jest wpisana jako choroba zakaźna w głównym inspektoracie sanitarnym? Ludzie wystarczy połączyć kropki żeby zobaczyć że to już dawno nie chodzi o wirusa! Śmialiście się z ludzi co głosili teorie spiskowe a tu się okazało że dużo się z nich sprawdziło! Szczepionki, dawki przypominające, paszporty "wolności", lockdowny, szczepienia co kilka miesięcy, segregacja, czipy (Szwedzka firma ma już takowe dla zaszczepionych i jest to oficjalnie potwierdzone) i to nie wszystko! Oczywiście ludzie pro powiedzą że to nie były teorie spiskowe. Następne już ocierają o wolność ludzką i pełną kontrole! Mam nadzieję że do tego nie dojdzie! Nigdy nie byłem anty szczepionkowy, moje dzieci są zaszczepione na to co powinny jak i ja i moja partnerka. Jestem anty temu co teraz podają ludziom! Po tym jak słuchasz wywiady z Billem G. i on mówi że rządy muszą im dać nietykalność w razie skutków niepożądanych i śmierci. Następny czarnoskóry prezydent WHO ten Etiopczyk mówi oficjalnie że niektóre państwa dają boosterki dzieciom żeby je zabijać (tak to padło z jego ust!). Inny polityk w Australii (chyba Australia) powiedział że wszyscy dostaną paszporty nawet ci co mają placebo!! Co to znaczy? Że to jest eksperyment w 3 fazie badań! Inny pro doktorek z Oxfordu mówi że nie wszyscy zostaną wysterylizowani(dodam że doktorek jest zwolennikiem szczepionek) tylko ok 60-70%!!! I to nie są moje słowa tylko oni to sami mówią! Tylko że wasze "wolne" i zawsze mówiące "prawdę" telewizje jakoś pomijają to wszystko. Polecam zapoznać się z raportami o świńskiej grypie w bodajże 2009 roku! Próbowali tego samego ale wtedy im to nie przeszło! Nawet E. Kopacz powiedziała że nie kupiła tych szczepionek bo producent nie brał za nie odpowiedzialności tak jak i teraz! A inne państwa walczyły o zwrot tych szczepionek kilka lat. Jaki jest problem z naturalną odpornością? JEST DARMOWA! To by było na tyle. Jedni mnie wyśmieją i nawyzywają inni być może przemyślą to wszystko i poszukają innych informacji niż tylko TV. Szczęśliwego Nowego Roku
3
@Borneo Ni uja nie rozumiem co napisałeś ???????????? Każdy pro ma teraz lekarzy doktorów itp w rodzinie. Wykształcenie nie świadczy o inteligencji. I ta twoja Astra... Tylko ze w UK maja wszystkie firmy i sobie wybierasz więc trochę z dupy ta twoja teoria. Izrael z tego co wiem po 3 dawkach bil rekordy zachorowań. Gibraltar chyba najbardziej wyszczepione państwo na świecie ma odwolane święta. UK nastepne restrykcje i pewnie zaraz Lockdown który nic i tak nie działa. Nowy wariant i nagle narracja ze atakuje dzieci i to dziwnym trafem w momencie jak chca zacząć szczepić wiek 5-11. Takie samo pier... było z delta w lipcu bo od września zaczynali szczepić 12+ więc trzeba bylo puścić w eter że delta atakuje młodzież. Rob co chcesz ja do niczego nie namawiam i ty zrób to samo. Przestań o tym pierdo... na forach takich jak to. Każdy ma swój pogląd na to wszystko i nie narzucaj swojej opini. Kur... nie wytrzymam a najlepsze że co sie czyta takie wypociny to ludzie po strzale czepiają i obwiniaja ludzi z odmiennymi pogladami. Chronieni boją sie innych zeby sie nie zarazić. Co sie stało z ludzmi?! Kończę na tym bo szkoda mi na takich jak ty czasu. Jesli odpiszesz to tak żeby mozna było zrozumieć wiecej jak 50%.
0
@Borneo To tylko 2 tygodnie, 2 daweczki i wracamy do normalnosci, jeszcze tylko dawka przypominajaca... UK zakupiło 114mln nowych dawek na następne 2 lata. Minister zdrowia Anglii powiedział ze boosterki będą co 3 miesiące. Wszyscy co myślą że rząd chce ich dobra i im pomóc są naiwniakami. Z jakiego powodu mam słuchać ekonomistów na stanowisku ministra zdrowia? A może ten prezes Etiopczyk z WHO który nie jest nawet lekarzem ma mi mówić co dla mnie dobre? Lekarze rządowi tez śpiewali inaczej na początku srandemii a potem już pewnie konta w banku sie powiększyły i zmiana narracji. Rząd to kłamcy i złodzieje, a media głównego ścieku sieją tylko propagandę i strach. I powiedz. Co to za wolność jeśli musisz ja udowadniać? Człowiek rodzi sie wolny i taki powinien być do śmierci. My możemy się zawsze zaszczepić a ty jaki masz plan B?
0
@sedziaoxford Jakieś dowody potwierdzające że przechodzili c-19? Czy po prostu tak sobie napisałeś? Podaj mi jakieś fakty. Takie gadanie bez żadnych dowodów że to nie szczepionki.
4
@Remi70
Same koincydencje
DANE Z OSTATNICH 7‼️TYGODNI‼️
1- Gra przerwana z powodu zatrzymania akcji serca sędziego w grze Lauber SV (dzielnica Donauwörth).
2- 17-letni piłkarz JSG Hoher Hagen musi zostać w trakcie meczu reanimowany w Hannoversch Münden.
3- Zawodnik ASV Baden (Dolna Austria) upada na boisku i trzeba go reanimować.
4- Amatorski zawodnik Gifhorn Marvin Schumann musi być reanimowany po zatrzymaniu akcji serca.
5- Asystent sędziego meczu Kreisliga Augsburg w Emersacker załamuje się na boisku z problemami z sercem.
6- Zawodnik ligi okręgowej SpVgg. Oelde II musi być reanimowany przez swojego przeciwnika.
7- Gracz z Birati Club Münster cierpi w regionalnym meczu ligowym z FC Nordkirchen II Eriksen: zapaść z zatrzymaniem akcji serca. Gra została anulowana.
8- 17-letni piłkarz Dylan Rich umiera na atak serca podczas meczu w Anglii.
9- Trener bramkarzy SV Niederpöring doznał po treningu zawału serca.
10- Lucas Surek (24) z BFC Chemie Leipzig ma zapalenie mięśnia sercowego.
11- Kingsley Coman (25) z Bayernu Monachium przeszedł operację serca po arytmii.
12- 19-letni piłkarz FC Nantes doznał zatrzymania akcji serca podczas treningu 16 września 21 września.
13- Trener Dirk Splitsteser z SG Traktor Divitz pada martwy na poboczu boiska.
14- Rune Coghe (18) z Eendracht Hoglede (Belgia) doznaje ataku serca podczas gry.
15- Podczas eliminacji do Mistrzostw Świata kobiet pomiędzy Niemcami i Serbią w Chemnitz angielski sędzia liniowy musi z problemami z sercem zostać usunięty z boiska.
16- 16-letni nienazwany piłkarz z Bergamo doznał zatrzymania akcji serca (06.09.2021).
17- Lider zespołu Dietmar Gladow z Thalheim (Bitterfeld) doznał przed meczem śmiertelnego ataku serca.
18- 53-letni trener piłki nożnej Antonello Campus upada podczas treningu ze swoją młodzieżową drużyną na Sycylii.
19- Anil Usta z VfB Schwelm (Ennepetal) upada na boisku z problemami z sercem.
20- Dimitri Liénard z FC Strasbourg załamuje się z powodu problemów z sercem w meczu Ligue 1.
21- Diego Ferchaud (16 lat) z ASPTT Caen doznał zatrzymania akcji serca w meczu ligowym U-18 w Saint-Lô.
22- Ain / Francja: Frédéric Lartillot ulega zawałowi serca po meczu towarzyskim, w szatni.
23- Belgijska piłkarka Jente Van Genechten (25) doznała zatrzymania akcji serca we wczesnych fazach meczu pucharowego.
24- Belgijski piłkarz amator Jens De Smet (27) z Maldegem doznaje ataku serca podczas meczu i umiera w szpitalu.
25- 13-letni piłkarz z klubu Janus Nova z Saccolongo (Włochy) upada na boisku z zatrzymaniem akcji serca.
26 - Andrea Astolfi, dyrektor sportowy Calcio Orsago (Włochy) po powrocie z treningów doznaje piorunującego ataku serca i umiera w wieku 45 lat bez żadnej wcześniejszej choroby.
27 - Abou Ali (22) upada z powodu zatrzymania akcji serca podczas dwupoziomowego meczu w Danii.
28 - Zawodnik Bordeaux Samuel Kalu załamuje się z powodu zatrzymania akcji serca podczas meczu Ligue 1.
29 - Fabrice N'Sakala (31) z Besiktas Istanbul upada na boisku bez żadnej akcji ze strony przeciwnika i musi zostać przewieziony do szpitala.
Coś dużo tego ostatnio. Dodajmy do tego Aguero. Ciekawe co się dzieje? Przecież to na 100% nie szpryca. Chłopaki strasznie słabe serca mają.
https://rumble.com/voxwlb-modzi-sportowcy-choruj-lub-umieraj-po-wakcynach.html
Niech nikt nie mówi że to jest normalne. Mam zdjęcia artykułów z UK ile nastolatków 12+ ostatnio umarło. Mam w dupie co kto robi i co sobie wstrzykuje. Ale nie namawiajcie i nie pouczajcie innych że to takie cudowne lekarstwo.
Macie link do tego co politycy i reszta ekspertów mówi o szprycy.
https://fb.watch/9esdPvxVGw/
Oni mówią co zrobią a ludzie i tak wierzą w tą propagandę. Słuchajcie dalej ekonomistów podających się za ekspertów i tego Etiopczyka z WHO co nawet nie jest lekarzem.
0
@macio_944 Kto zaczął szczepić pierwszy? UK! Zaraz przed świętami Bożego Narodzenia. Jaka mutacja była pierwsza? Angielska! I z jej powodu zaraz w nowym roku zrobili następny lockdown. Jakieś wnioski? Jak taki naukowy jesteś to poczytaj o koronawirusach. Te wirusy mutują jak i wirus grypy i nic tego nie zmieni ani nie zatrzyma. Jedyna opcja to wrócić do normalności i z tym żyć. Tylko prośba. Czytaj badania naukowe pisane przed 2020 rokiem.
0
@macio_944 demagog i wszystko jasne -
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Commandement Ciekawe jaka książka mówi o nieszkodliwości tej szczepionki. I nie interesuje mnie co kto robi ze swoim ciałem i chciał bym żeby nikt nie interesował się co ja robię ze swoim. Jest dziesiątki groźniejszych chorób na tym świecie które teraz są zaniedbywane i jakoś nikt nie promuje tego w tv czy innych gazetach. Tutaj już nie chodzi o wirusa. Czy wy nie rozumiecie że chcą mieć nad nami totalną władzę? Boris Johnson sam powiedział na zebraniu ONZ że musi być balans pomiędzy wolnością a kontrolą (można znaleźć te słowa na YT). Że Brytyjskie firmy pracują nad nanotechnologia i nad chipami wielkości czerwonych ciałek (ta sama wypowiedz BJ). To nie są moje wymysły tylko słowa wypowiedziane przez BJ w ONZ. Serio tak ciężko poskładać puzzle żeby zobaczyć że coś jest nie tak? Że próbują rozdzielić społeczeństwo (już to w sumie zrobili)? Dlaczego rodzice dzieci nie są niszczeni psychicznie bo np. nie zaszczepili dzieci? Dlaczego zaszczepieni co roku na grypę nie dopierda...ją się do niezaszczepionych? Zmień książki na jakieś z przed czasów pandemii. Koronawirusy są znane od lat 60 i zawsze z nami będą. Zamykając ludzi w domach i każąc im nosić maseczki pozbawiamy ich budowania naturalnej odporności. Tacy ludzie wychodzą z domu po miesiącu ściągają maseczki i nagle chorują. Pomijam fakt że Lockdowny zabijają ludzi co pokazują oficjalne statystyki w UK (Mieszkam tam i dlatego na te statystyki patrzę). Miałem już nic nie pisać ale nie wytrzymałem. Ludzie umierali, umierają i będą umierać taki już los człowieka. Myślisz że po szczepieniu ludzie odzyskają wolność? Przykład UK że tak się nie stanie. Teraz mamy prowizoryczną wolność ale nic do normalności nie wróciło. Jakiś tam link wczoraj był od jakiegoś gościa z YT co gadał że szczepionki chronią przed deltą. Dziwne bo w UK jest narracja że trzeba do szczepić się 3 dawką bo te poprzednie nie chronią przed deltą. Zresztą co ja tam wiem. Zostań przy swoich przekonaniach i cierpliwie czekaj na 3 dawkę i na swoją wolność. Żegnam
1
@Commandement Miałem coś odpisać ale w sumie szkoda czasu na te dyskusję. Zwolennikow specjalistów z TV nic nie przekona. Za jakiś czas przekonamy się kto ma rację.
3
- Szczepionki działają i są bardzo efektywne. Dlaczego kwestionujesz efektywność szczepień? To niedorzeczne. Ja się zaszczepiłem i to działa.
A teraz idź się zaszczep, bo mnie zarazisz i umrę.
Co się tak dziwisz? Czego nie rozumiesz?
Dzisiejszy wspaniały świat! Szkoda gadać. Nic się nie skończy póki ludzie na to pozwalają. To nie jest wolność jeśli musisz pokazać papierek ze jesteś wolny.
2
@MarioVeB! A sa badania potwierdzające długotrwałe efekty szczepionki? Nie. Trwają testy kliniczne teraz 3 faza czy jak to sie nazywa. Nawet phizer na swojej stronie w opisie szczepionki ma ze testy zakoncza sie bodajże pod koniec 2022 czy tam w 2023 nie pamietam. Napisalem że lekarze nie telewizyjni mówią o ciezkich zachorowaniach ludzi zaszczepionych w nastepnej zimie jesli beda mieli kontakt np z delta czy inna mutacja. Bajki? Podalem ci oficjalne dane ze szkocji o ilosci smierci w ciagu miesiaca po otrzymaniu szczepionki. W stanach smiertelnosc szczepionkowa po 4 miesiącach wieksza jak przez ostatnie 27 lat do 2020. Dałem film do kobiety która pracowala w WHO nawet nie włączyłeś pewnie uważając że to wielka ściema. Moze i tak w koncu tylko tv, pazura, rząd i reszta ekipy wiedza co jest dobre dla ludzi. Zreszta choć bym poparł kazde słowo tabelkami z oficjalnych rejestrów to i tak nic by to nie dalo. Mam nadzieje że będziecie zdrowi i że ja jak i ci lekarze sie mylą.
0
@Persyfl A możesz podać link do tych badan co o nich mówisz? Z chęcią poczytam.
1
https://www.bitchute.com/video/uaVV7VGqUcMi/
Posłuchajcie tego. Nie mowie ze trzeba w to wierzyć ale chociaż posłuchać co ta kobieta ma do powiedzenia. Sprawdzałem i faktycznie pracowała w WHO. Poszukajcie kto jest jednym z głównych sponsorów WHO i CDC. Zobaczcie kto zasponsorował i kto jest właścicielem odpowiedzialnym na Facebook Fact checker. Jak poszukacie to zobaczycie ze wszędzie przewija się imię Billa G. albo jego fundacji. Imię kolesia co nie raz mówił o depopulacji. Wystarczy poszukać nagrań. Boris Johnson powiedział kilka tygodni temu na jakimś zebraniu ONZ ze brytyjskie firmy pracują już nad nanotechnologia o wielkości czerwonych krwinek (
https://fb.watch/6NDQCf63HS/
https://fb.watch/6NE1dDwvdD/
Źródła średnie ale czy nie daje to do myślenia?
Wszystko można znaleźć wystarczy chcieć poszukać. No i nie wszystko jest po Polsku. Choć by informacje o badaniach nad adenowirusem bodajże z 2007 roku. Ten sam wirus który jest stosowany w szczepionkach wektorowych J&J. Poczytajcie nad czym były badania i czym skutkowały. Tyle ode mnie. Pozdrawiam
0
@JimMorrisonFCB Nie jestem ekspertem od wirusów. Cytuję tylko lekarzy których tv nigdy nie pokaże. Podalem Ci imiona i oficjalne dane. Zwolennicy tylko sie denerwują a nikt nie potrafi merytorycznej rozmowy przeprowadzić. Nie napisalem co bedzie tylko jakie sa przewidywania. Mam prawo sie obawiac tego preparatu i czekać. Wirus nie zniknie czy sie zaszczepimy czy nie. Koronawirusy sa znane od lat 60 i zawsze z nami beda i tu nie trzeba byc ekspertem. Pożyjemy zobaczymy.
0
@JimMorrisonFCB zastanów się nad tym kto powinien wyłączyć tv
5
Myślicie ze firmy farmaceutyczne chcą wam pomoc? Ze chcą żebyście byli zdrowi? Jak byś miał kawiarnie to chciał byś żeby wszyscy przestali pic kawę? Pewnie nie bo byś nie zarobił. Mam w dupie co kto robi ze swoim ciałem i chce żeby nikt nie wpier... się w moje. Zobaczymy co się stanie w trakcie tej zimy. Jeśli teorie spiskowe są fałszywe to wszystko będzie ok i zaszczepieni będą mogli świętować ze są mądrzejsi. Ale jeśli słowa np. Luca Montagnier (Zdobywca Nobla, odkrywca HIV), grupy lekarzy z WFA, Astrid Stuckelbergers i jeszcze kilku się znajdzie. Ale rozumiem ze eksperci są tylko w TVP, TVN itp. reszta chce tylko żeby ludzi zabił C19. Nie rozumiem po co zaszczepieni się czepiają. Jesteś zaszczepiony/a? Super jesteś bezpieczny/a wiec co ci do tego ze ktoś nie zaszczepił się? Mam w dupie czy ktoś mi wierzy czy nie poszukajcie tylko statystyk z rządowych stron odnośnie C19 i szczepionek. W oficjalnych danych Public Health England Scotland 3600 osób zmarło bezpośrednio na C19 w ciągu 15 miesięcy a po podaniu szczepionki w 6 miesięcy umarło 6900. To są oficjalne dane z PHES. Przewidywania są jeszcze gorsze. Ponoć tej zimy dopiero ludzie po szczepionce będą naprawdę chorować jeśli będą mieli kontakt z jakaś dzika mutacja wirusa. Żeby wszystko było jasne. Mam nadzieje ze teorie spiskowe są zmyślone i wszystko będzie dobrze. Jeśli okaże się ze są prawdziwe to mam nadzieje ze rząd jak i TV wam pomogą.
1
@19cukier48 Nie pokazują tego w tvp i innych polsatach więc to bzdura. Myślą że wrócą do normalności. Tak jak w UK "Weźcie szczepionkę i powrót do normalności, wyjazdów na urlopy itd" Po czym jedyny normalny kraj z zielonej strefy Portugalia został nagle przesunięty na pomarańczową strefę. Możesz jechać na urlop ale po powrocie kwarantanna i kupa kasy wydana na testy. Nowe warianty w UK jak np. Nepalska gdzie nawet WHO nie wie nic o takiej mutacji. To się nie skończy. Okłamują nas na każdym kroku. Według oficjalnych statystyk CDC od 20 - 49 lat przeżywalność w USA wynosi 99.997% jeśli dobrze pamiętam. Przewidywania są takie ze szczepionka będzie zbierać żniwa w następnej zimie kiedy nastąpi następne spotkanie z wirusem. Ja sobie poczekam. W UK powiedzieli że ludzie nie zdejmą masek przez następne kilka lat bo już się do nich przyzwyczaili i że chcą zrobić z tego szczepionkami sezonowymi jak na grypę. To są oficjalne słowa premiera zdrowia i jakiejś premier odpowiedzialnej za szczepienia.
0
Serio tak bardzo w to wszystko wierzycie? Ładnie sprane głowy macie od tv/internetu. Bo naukowcy coś tam napisali? I co z tego? A jaka jest pewność że taki artykuł jest wiarygodny? W to wierzycie? Czego nikt nie wierzy w to co powiedział twórca tego testu? Że ten test nie służy do wykrywania covida. Bo nie pisze tego każda gazeta i strona internetowa? Bo w tv o tym nie mówią?
A wyjaśnijcie mi to.
Skoro to wszystko takie straszne i śmiercionośne to dlaczego głowa państwa wychodzi do ludzi przed wyborami?
Żadnego strachu że prezydent może zachorować i umrzeć? Kto normalny na to by pozwolił gdyby to wszystko było takie śmiercionośne? Rozumiem ze wtedy wirus nie atakował?
Drugi przykład - Moja mama miała pozytywny wynik na covid (test zrobiony przed operacją). Dzwoniąc do niej pytam i jak się czuje. A ona że normalnie nawet kataru nie ma. Ale co najlepsze mieszkają z nią moi bracia 17 i 16 lat. Mieli robione testy i wyszły negatywnie. I teraz poproszę o wyjaśnienie tego tych wszystkich covidowców. Jak to działa? Inteligentny wirus wybiera tylko tych co mu pasują?
Serio aż słabo się robi patrząc na to jak ludzie dają sobą tak manipulować.
Czas się obudzić i zacząć samodzielnie myśleć!
0
@Brusu Pobrali od razu po zakupie. Może po prostu wydrukować potwierdzenie zakupu i iść do kasy pod stadionem.
0
@Brusu Właśnie nic nie ma. 2 lata temu jak byłem to dostałem na emaila a z tym nowym systemem nic mi nie wysłali.
1
Jade jutro na mecz vs Villareal z kumplami. Kupiłem 3 bilety, dostałem potwierdzenie zakupu i że bilety będą 48h przed meczem. Gdzie mogę odebrać te bilety?
Emeila nie dostałem a na stronie MyTickets pokazuje ze takiego zakupu nie ma.
Ktoś coś wie? Mam jutro iść do kasy przy stadionie?