xVENUMx
Dołączył/a: październik 2017
Rzeszów
10 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Od tyłu to i czerwo, good Job
0
Ten mur PsG się pięknie rozstąpił , niczym morze przed Mojżeszem xD
0
Okazję będziemy mieć oglądać drugą połowę za 15min i będzie okazja
0
Chciałbym mieć taki gaz jak Mbappe
0
Ten di maria to jakiś upośledzony, co ma piłkę to wali, zamiast rozegrać
0
@MSN30 już sobie ogarnąłem, wystarczyło wejść w zdjęcia i Multimedia ;)
1
@MSN30 ale chce stałe jasne a nie jakieś czarne skąd to się wzięło xd
0
Kurla jak zmienić te kolor emoji na messengerze? https://zapodaj.net/0baeaab791f4d.jpg.html
3
Dzis browary bedziem pili pili i do rana bawili lalala
0
@tadzik447 tak jest Panie tadku ;)
2
z zawodu jestem biznesmenem, ale nie pracuję w zawodzie :V
0
@PanZagadka xDDDDDD
0
planuję jechac autokarem do Uk jakie testy i dokumenty potrzebuje ze soba zabrać ?
0
ahh jakby piłka poleciała metr niżej było by niebezpiecznie
0
@PanZagadka na złom po tygodniu xD
3
Sergio Agüero dostał korzystniejszą ofertę z Juventusu niż z Barcelony.
0
panowie pomógłby mi ktoś bannery ceny ? siatka mesh 380g/m2 zgrzewanie+ oczko co 50cm za 3.6m2 cena 170zł netto, to dobra czy trochę drogo ?
0
i jak przyjdzie ten Aguero czy ni ?
6
On da nam mistrza https://zapodaj.net/cec4707e8c0c1.jpg.html
0
@BXOD 5:0 w pape xDD a u ciebie jak tam ? @mrboom A
0
@BXOD ja też wyjazd i do lidera, ale ciężko bo wczoraj chłopy popiły xD
0
@BXOD liga u mnie rusza o 11 mam mecz :D
0
i cyk zaraz pakuje walizę i jade na meczyk :D
1
Narkun to piesek co dużo szczeka a mało robi. Prostak
0
Narkun buda hahah
0
jak chce na fb zeby ludzie mnie nie widzieli ze jestem aktywny to o tak jest okej czy musze przesunąć suwak ? :D
https://scontent.fktw5-1.fna.fbcdn.net/v/t1.15752-9/s1080x2048/176930440_454975215572888_5262799502910569207_n.jpg?_nc_cat=109&ccb=1-3&_nc_sid=ae9488&_nc_ohc=8mHh9dfsivUAX93pQ3h&_nc_ht=scontent.fktw5-1.fna&tp=7&oh=34a0cff5c269d487a1dd1e414df20cf2&oe=60AA9D95
0
Jaki smartwatch do 300zl ?
0
GKS Tychy ładna mobilizacja ;)
7
https://scontent.fktw5-1.fna.fbcdn.net/v/t1.15752-9/175628041_824863685100773_1189942188252991841_n.jpg?_nc_cat=103&ccb=1-3&_nc_sid=ae9488&_nc_ohc=xpHTCE5jZ9oAX9zqkeT&_nc_ht=scontent.fktw5-1.fna&oh=608380803b66432693927b3e5b38f786&oe=60A62D5B
hjahahahahhahahahaha
2
Mechanik pierwsza klasa :V
https://scontent.fktw5-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/176151091_2906538622962440_8997601561800208833_n.jpg?_nc_cat=108&ccb=1-3&_nc_sid=dbeb18&_nc_ohc=XJLOHW1w4C0AX_mC1B7&_nc_ht=scontent.fktw5-1.fna&oh=3581013e6a2263112d0e5df877c5894e&oe=60A34A6F