2

Od tyłu to i czerwo, good Job

0

Ten mur PsG się pięknie rozstąpił , niczym morze przed Mojżeszem xD

0

Okazję będziemy mieć oglądać drugą połowę za 15min i będzie okazja

0

Chciałbym mieć taki gaz jak Mbappe

0

Ten di maria to jakiś upośledzony, co ma piłkę to wali, zamiast rozegrać

0

@MSN30 już sobie ogarnąłem, wystarczyło wejść w zdjęcia i Multimedia ;)

1

@MSN30 ale chce stałe jasne a nie jakieś czarne skąd to się wzięło xd

0

Kurla jak zmienić te kolor emoji na messengerze? https://zapodaj.net/0baeaab791f4d.jpg.html

3

Dzis browary bedziem pili pili i do rana bawili lalala

0

@tadzik447 tak jest Panie tadku ;)

2

z zawodu jestem biznesmenem, ale nie pracuję w zawodzie :V

0

@PanZagadka xDDDDDD

0

planuję jechac autokarem do Uk jakie testy i dokumenty potrzebuje ze soba zabrać ?

0

ahh jakby piłka poleciała metr niżej było by niebezpiecznie

0

@PanZagadka na złom po tygodniu xD

3

Sergio Agüero dostał korzystniejszą ofertę z Juventusu niż z Barcelony.

0

panowie pomógłby mi ktoś bannery ceny ? siatka mesh 380g/m2 zgrzewanie+ oczko co 50cm za 3.6m2 cena 170zł netto, to dobra czy trochę drogo ?

0

i jak przyjdzie ten Aguero czy ni ?

6

0

@BXOD 5:0 w pape xDD a u ciebie jak tam ? @mrboom A

0

@BXOD ja też wyjazd i do lidera, ale ciężko bo wczoraj chłopy popiły xD

0

@BXOD liga u mnie rusza o 11 mam mecz :D

0

i cyk zaraz pakuje walizę i jade na meczyk :D

1

Narkun to piesek co dużo szczeka a mało robi. Prostak

0

Narkun buda hahah

0

Jaki smartwatch do 300zl ?

0

GKS Tychy ładna mobilizacja ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?