xVENUMx
Dołączył/a: październik 2017
Rzeszów
10 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Barcaa12 w końcu coś mu z białych zostało :V
1
jesteś szalonaaaaaaaaaa aaaa nanana
1
słaby ten czupaczups
0
HAPPY NEW YEAR w Francji xD
5
@itmustbejoke w łapaniu kontuzji
0
ależ teraz Barca dowaliła newesa xDDDD
4
@Encore a miał kiedyś mniej ? xD
3
@10SzymonBarca10 Adam Małysz
0
Kimpembe 11111
0
@Sysia11 wstawaj sysia, zesrałaś się
3
Chelsea jest faworytem do podpisania kontraktu z Sergio Aguero. Argentyńczyk chce pozostać w Premier League i pojechać na mistrzostwa świata w 2022 roku. Leeds United i Boca Juniors również wykazują zainteresowanie zawodnikiem.
0
@dniel CBR 125 respol :D
24
nie mam drugiej połówki :D to sobie taką sprawiłem :)
https://zapodaj.net/a54aa34462853.png.html
0
@PanZagadka chcesz żebym paluchu przedziurawiał ? xDDDD
2
Poleci ktoś jakieś dobre fajne buciki robocze (BHP) ? pracucję na magazynie i kuźwa rozleciały się po tygodniu z urgenta. xD
20
https://scontent.fktw5-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/172961885_4185793594773738_7259239631557703519_n.jpg?_nc_cat=103&ccb=1-3&_nc_sid=825194&_nc_ohc=JU8DblW1QmYAX8gtXjd&_nc_ht=scontent.fktw5-1.fna&oh=7bf034b3ee450e0b5c4151771bb94c6d&oe=609A48F5 xD
13
Robię sobie spokojnie, chwila przerwy na cygara patrzę na płot i se myśle ciekawe do c... xD
https://scontent.fktw5-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/173571119_4335802886459200_1752193575576620501_n.jpg?_nc_cat=103&ccb=1-3&_nc_sid=825194&_nc_ohc=fdObSR3L0lwAX8jpavQ&_nc_ht=scontent.fktw5-1.fna&oh=a9b955ccf8eb520589ca36f1a9f0cdfb&oe=609A0E44
0
ale bym poszedł na taką bimbe jak Maniaczki :D
0
@elitive dokładnie xD
1
A.C.A.B essa
9
pierwszy gad w tym roku ;]
https://scontent.fktw5-1.fna.fbcdn.net/v/t1.15752-9/172484485_726958941305111_4715767418765201551_n.jpg?_nc_cat=106&ccb=1-3&_nc_sid=ae9488&_nc_ohc=rpRfpNiEWAIAX8fbRIY&_nc_ht=scontent.fktw5-1.fna&oh=fec81536d8d5abb7ff4039a4a769b5b1&oe=60975354
24
Po el clasico xD
https://scontent.fktw5-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/165269833_3763478200402409_9127244427479454160_n.jpg?_nc_cat=101&ccb=1-3&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=M3rWAfIM0n4AX-GfJUP&_nc_ht=scontent.fktw5-1.fna&oh=872e2732d751eca1f70953819cc8e733&oe=6097038E
1
Ze starym na plecach
1
Komentarz usunięty
1
@Mns21 fabregasa xDDD
0
Coś cicho tu... Jak tam el clasico?
8
Zasiadamy na fotelach odpalamy wódkę i jedziemy, essa
0
@koksik2700 jak to co towar przywiozlem xD a nie wiem nie pytałem
1
Kurna byłem u klienta dzisiaj i chłop miał spuczonego psa, ukąsił mnie w udo szef mówi idź do lekarza, iść czy nie? Bo pierwszy raz takie coś miałem że pies mnie hap, ale trepa dostał z automatu
4
@ranger3120 na jojkach ?