xVENUMx
Dołączył/a: październik 2017
Rzeszów
10 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
czesciauto24.pl jakby ktoś szukał fajnego sklepu z częściami do auta, to polecam sklepik powiem wam że mega fajnie doradzają ;)
1
Dzień dobry w ten piękny poranek, mamy dzisiaj piątek więc miłego dnia.
1
dlaczego darek to dariusz ale już Marek to nie Mariusz ?
0
@PanZagadka ahahhaha
1
Witam czy Samochód posiada katalizator ?
- Wydech przerobiony przez profesjonalną firmę japońską KATANIMA xDD
4
i cyk pyk ryk
https://scontent.fktw5-1.fna.fbcdn.net/v/t1.15752-9/169342127_473540103794779_5770451121577349520_n.jpg?_nc_cat=110&ccb=1-3&_nc_sid=ae9488&_nc_ohc=6s2hVBdmIaoAX_rCWZS&_nc_ht=scontent.fktw5-1.fna&oh=76ddfae3633284f7e04fdef853a042de&oe=609345F9
0
@Krzychu1010 ja z podkarpacia, i u nas przedłużyli do 18 kwietnia ...
0
4.liga może grać a ku... niższe ligi nie mogą no ja ....
0
@takisobiektos Pio jest dobry, tylko sobie wybrał mierny klubik ;)
14
Antoine Griezmann po raz trzeci został ocjem xD
8 kwietnia 2016
8 kwietnia 2019
8 kwietnia 2021
Precyzja :D
0
Piątek wczoraj z jakieś 5min zagrał, gdzie widzielibyście go w klubie ? ja chciałbym go zobaczyć w Romie ;)
6
Lewy słaby że nie zagra... wziąłby sobie ketonal z 4 tabsy i jak nowonarodzony :D
0
i ... z obostrzeniami :D https://streamable.com/yd87wc
0
@JimMorrisonFCB mieszkaniec powiatu brzozowskiego odpowie przed sądem za złamanie zasad kwarantanny. Mężczyzna opuścił miejsce zamieszkania, w którym był zobowiązany przebywać. Jak się okazało, pojechał samochodem tylko po to, by kupić sobie papierosy. Policja apeluje o rozsadek i odpowiedzialność.
0
pojechał po papierosy. Powinien być na kwarantannie xDDDDD mandat dostał haha boże co za Pisiory
0
w końcu jakiś gość k*** ruszył głowę, ponad 2,3k ludzi podpisuje petycje, żeby obostrzenia nie było dla sportu ! wchodzicie i wypełniacie https://www.petycjeonline.com/ z góry dzięki ! :D
0
No to sobie zagrałem ligowego mecza
1
@jacob345 dobrze kolego prawisz :D
7
MESSELINGARD, sorry panowie naj3bałem sie znowu xD
1
Zbieram hajs na uprawę marychy w Polsce. Będę to robił nielegalnie nie powiem gdzie dokładnie żeby mnie pały nie trzasnęły... 40% że sprzedaży w detalu wyląduje w schroniskach dla kotów bo psów nie lubię.
1
@gumaz Łysego, Grubego,Zenka,Koko loko, Valdiego
0
ogarnia ktoś fanpage ? "Automatyczne zapraszanie na fanpage osób, które zalajkowały post" jak mogę sobię takie coś ustawić ? bo np lajknąłem o tak sobie posta i powiadomienie mi przyszło że zapraszają mnie do strony.
0
jak panowie myślicie że ligowe rozgrywki B,A okręgówka ruszą w niedzielę czy nie ?
1
Siemanko. Wszystko dobrze po Świętach? Bezpieczne powroty? Pozdrówki
0
Oprócz Koemana, nikt w Barcelonie nie chce Depaya.
1
Blancik cbd i chwila relaksu we Wielkanoc po śniadanku z rodzinka pozdro i miłego dnia !
0
Pozdrawiam z podłogi xD essa Alleluja żyje
1
@Hosh Normalnie byku wódka jest lana
5
https://zapodaj.net/756fd285f4810.jpg.html zdrówka chłopy ;)
1
@Dani13 no zaraz będzie 502 bad gateway xDDD