0

czesciauto24.pl jakby ktoś szukał fajnego sklepu z częściami do auta, to polecam sklepik powiem wam że mega fajnie doradzają ;)

1

Dzień dobry w ten piękny poranek, mamy dzisiaj piątek więc miłego dnia.

1

dlaczego darek to dariusz ale już Marek to nie Mariusz ?

0

@PanZagadka ahahhaha

1

Witam czy Samochód posiada katalizator ?

- Wydech przerobiony przez profesjonalną firmę japońską KATANIMA xDD

0

@Krzychu1010 ja z podkarpacia, i u nas przedłużyli do 18 kwietnia ...

0

4.liga może grać a ku... niższe ligi nie mogą no ja ....

0

@takisobiektos Pio jest dobry, tylko sobie wybrał mierny klubik ;)

14

Antoine Griezmann po raz trzeci został ocjem xD
8 kwietnia 2016

8 kwietnia 2019

8 kwietnia 2021


Precyzja :D

0

Piątek wczoraj z jakieś 5min zagrał, gdzie widzielibyście go w klubie ? ja chciałbym go zobaczyć w Romie ;)

6

Lewy słaby że nie zagra... wziąłby sobie ketonal z 4 tabsy i jak nowonarodzony :D

0

i ... z obostrzeniami :D https://streamable.com/yd87wc

0

@JimMorrisonFCB mieszkaniec powiatu brzozowskiego odpowie przed sądem za złamanie zasad kwarantanny. Mężczyzna opuścił miejsce zamieszkania, w którym był zobowiązany przebywać. Jak się okazało, pojechał samochodem tylko po to, by kupić sobie papierosy. Policja apeluje o rozsadek i odpowiedzialność.

0

pojechał po papierosy. Powinien być na kwarantannie xDDDDD mandat dostał haha boże co za Pisiory

0

w końcu jakiś gość k*** ruszył głowę, ponad 2,3k ludzi podpisuje petycje, żeby obostrzenia nie było dla sportu ! wchodzicie i wypełniacie https://www.petycjeonline.com/ z góry dzięki ! :D

0

No to sobie zagrałem ligowego mecza

1

@jacob345 dobrze kolego prawisz :D

7

MESSELINGARD, sorry panowie naj3bałem sie znowu xD

1

Zbieram hajs na uprawę marychy w Polsce. Będę to robił nielegalnie nie powiem gdzie dokładnie żeby mnie pały nie trzasnęły... 40% że sprzedaży w detalu wyląduje w schroniskach dla kotów bo psów nie lubię.

1

@gumaz Łysego, Grubego,Zenka,Koko loko, Valdiego

0

ogarnia ktoś fanpage ? "Automatyczne zapraszanie na fanpage osób, które zalajkowały post" jak mogę sobię takie coś ustawić ? bo np lajknąłem o tak sobie posta i powiadomienie mi przyszło że zapraszają mnie do strony.

0

jak panowie myślicie że ligowe rozgrywki B,A okręgówka ruszą w niedzielę czy nie ?

1

Siemanko. Wszystko dobrze po Świętach? Bezpieczne powroty? Pozdrówki

0

Oprócz Koemana, nikt w Barcelonie nie chce Depaya.

1

Blancik cbd i chwila relaksu we Wielkanoc po śniadanku z rodzinka pozdro i miłego dnia !

0

Pozdrawiam z podłogi xD essa Alleluja żyje

1

@Hosh Normalnie byku wódka jest lana

5

1

@Dani13 no zaraz będzie 502 bad gateway xDDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?