0

zna się ktoś na kompach i pomoże w upragde ? :D

0

@MikusBarca a za co to ? @Mario96w przestań

0

@Thomas99PL pasy xdd

1

100zl 2pkt i tak to leci

0

sklep z częściami samochodowymi dobre ceny i gdzie coś doradzą :D znacie jakieś oprócz iparts i autowanda ?

0

Sevilla w gazie XDD hahhaha

1

Słabe te atletico jak siki nietoperza ...

0

Levante to pachołki autobus postawią i weź tu graj

0

@PanZagadka już byście chcieli xD

0

https://streamable.com/81sjj4 ooo strzał jak w b klasie, xanax nie trawie gościa

0

Embape pokazał wcziraj dzielącą go przepaść z Dembele -.-

0

Dzisiaj oby borrusia cały dzień po głowie chodzi bo zostało tylko to

0

Gość się pyta Gdzie kupic prawko xD a mi się przypomniało że Kiedyś mieliśmy w firmie kierowcę z Ukrainy. Prawo jazdy na wszystkie kategorie i wszystkim jeździł. A jak posadziliśmy go do autokaru to 40 minut minęło zanim ogarnął jak ruszyc ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Jak myślicie BVB dzisiaj da rade?

2

Strona powinna być na lepszym silniku xd

3

Kompromitacja to mało powiedziane, przegrywamy u siebie 1-4 i dla nas tegoroczna LM już się zakończyła. Gdzie w tym meczu była obrona, gdzie był Messi , najlepszy chyba był Ter Stegen bo tak by było minimum trzy gole więcej. Problemów jest tak dużo, że musimy się przyzwyczajać na kilka sezonów bez sukcesów...

4

1

Barca może wygrać Lige Mistrzów... ale kobieca

0

MBank wie ktoś jak wyłączyć maile: "mBank - elektroniczne zestawienie operacji za [nazwa miesiąca] 2021 ?

0

a wy cules z jakiej sieci macie pla,nju, czy coś innego ? szukam fajnej oferty :D

1

@DaPi dalem że w 1 połowie xd

10

K.... Dałem że strzeli Martinez to Lukaku strzelił dałbym że Lukaku strzeli to Martinez by strzelił ja p.....

7

@lucas/catalan chłop co wrzuca na ramble xDDDDDDD gołe cycuszki oooo

0

el shaarawy jak dobrze chłop wrócił :)

0

Trincao zrobił więcej przez mecz niż Dembele przez cały sezon

1

@Majsteer @tmQbassive Mordki mi się nie odmawia, cyk po kielichu :)

0

Witam serdecznie, ktoś na kielicha? Bo tak do lustra nie fajnie (^_^♪)

0

Suarez raz dwa

2

ktoś nadal stawia Liverpool ? jak oni się skoczyli 3 mecze temu ;) zadna nowość a tutaj goscie po 400zł stawiali i to z podpórką ;/ na lepiej live grać, ja kurs 29zł wyłapałem ;) ale nie wiem co z atletico ... a przed meczem do ziomka :D

https://zapodaj.net/8e7f59bcee8b8.png.html

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?