xVENUMx
Dołączył/a: październik 2017
Rzeszów
10 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
zna się ktoś na kompach i pomoże w upragde ? :D
0
@MikusBarca a za co to ? @Mario96w przestań
0
@Thomas99PL pasy xdd
1
100zl 2pkt i tak to leci
0
sklep z częściami samochodowymi dobre ceny i gdzie coś doradzą :D znacie jakieś oprócz iparts i autowanda ?
0
Sevilla w gazie XDD hahhaha
1
Słabe te atletico jak siki nietoperza ...
0
Levante to pachołki autobus postawią i weź tu graj
0
@PanZagadka już byście chcieli xD
3
zdrowie chłopy :D
https://scontent.fktw5-1.fna.fbcdn.net/v/t1.15752-9/146502470_888598415033659_2837496367498026376_n.jpg?_nc_cat=103&ccb=3&_nc_sid=ae9488&_nc_ohc=xaBcNNUPSvwAX9pKW36&_nc_ht=scontent.fktw5-1.fna&oh=713c50a5174c53956fecb5595827deb2&oe=60540B97
0
https://streamable.com/81sjj4 ooo strzał jak w b klasie, xanax nie trawie gościa
0
Embape pokazał wcziraj dzielącą go przepaść z Dembele -.-
0
Dzisiaj oby borrusia cały dzień po głowie chodzi bo zostało tylko to
0
Gość się pyta Gdzie kupic prawko xD a mi się przypomniało że Kiedyś mieliśmy w firmie kierowcę z Ukrainy. Prawo jazdy na wszystkie kategorie i wszystkim jeździł. A jak posadziliśmy go do autokaru to 40 minut minęło zanim ogarnął jak ruszyc ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Jak myślicie BVB dzisiaj da rade?
2
Strona powinna być na lepszym silniku xd
3
Kompromitacja to mało powiedziane, przegrywamy u siebie 1-4 i dla nas tegoroczna LM już się zakończyła. Gdzie w tym meczu była obrona, gdzie był Messi , najlepszy chyba był Ter Stegen bo tak by było minimum trzy gole więcej. Problemów jest tak dużo, że musimy się przyzwyczajać na kilka sezonów bez sukcesów...
4
https://zapodaj.net/320f33a59e09f.jpg.html jedzie
1
Barca może wygrać Lige Mistrzów... ale kobieca
0
MBank wie ktoś jak wyłączyć maile: "mBank - elektroniczne zestawienie operacji za [nazwa miesiąca] 2021 ?
0
a wy cules z jakiej sieci macie pla,nju, czy coś innego ? szukam fajnej oferty :D
1
@DaPi dalem że w 1 połowie xd
10
K.... Dałem że strzeli Martinez to Lukaku strzelił dałbym że Lukaku strzeli to Martinez by strzelił ja p.....
7
@lucas/catalan chłop co wrzuca na ramble xDDDDDDD gołe cycuszki oooo
0
el shaarawy jak dobrze chłop wrócił :)
0
Trincao zrobił więcej przez mecz niż Dembele przez cały sezon
1
@Majsteer @tmQbassive Mordki mi się nie odmawia, cyk po kielichu :)
0
Witam serdecznie, ktoś na kielicha? Bo tak do lustra nie fajnie (^_^♪)
0
Suarez raz dwa
2
ktoś nadal stawia Liverpool ? jak oni się skoczyli 3 mecze temu ;) zadna nowość a tutaj goscie po 400zł stawiali i to z podpórką ;/ na lepiej live grać, ja kurs 29zł wyłapałem ;) ale nie wiem co z atletico ... a przed meczem do ziomka :D
https://zapodaj.net/8e7f59bcee8b8.png.html