xVENUMx
Dołączył/a: październik 2017
Rzeszów
10 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ło biali czerwo, stawiać LEvante
0
Hu hu ha nadal zima zła! My się zimy nie boimy zara sobie umilimy i otworzymy xD
0
Czasem to mnie ludzie zaskakują. naprawdę ;D chodziłem do zawodówki ja to spokojny chłopak, ale nie lubie kozaczków i taki ziomek typowy kibolek napakowany, zachowanie jego to juz tragedia na lekcjach ;d i teraz sobie przeglądam przeglądam fb dowiedziałem się ze wziął teraz ślub a laska "Jestem szczęśliwa kochanie ze Cię poznałam i ze resztę życia spędzimy razem " :D
1
@Barwindg tanim kosztem, przynajmniej nowego fachu nabiorę xD
31
Dobra na dzisiaj skończyłem układanie :D
https://scontent.fktw5-1.fna.fbcdn.net/v/t1.15752-9/142167105_1069217583562487_7517142791988371202_n.jpg?_nc_cat=100&ccb=2&_nc_sid=ae9488&_nc_ohc=70Ad5WhocnAAX9LpFnf&_nc_oc=AQkXMbcNbau-HXOFgPvQ1ttJiWn_Vf6EeWvTh0myu_c_vzh-HsxXGQrene8F9aQH6fU&_nc_ht=scontent.fktw5-1.fna&oh=58598040f1ff850d53de6f1cdccc99ff&oe=6036A050
0
Łączy nas piłka, nie wiem czemu mi się teraz to pokazało ale łezka poleciał na koniec,
Polecam !
38
Nie było prądu bo coś kable pourywało, więc z nudów ulepiłem taką sobie K10 xD ile tarcz tyle razy zjadę xD
https://scontent.fktw5-1.fna.fbcdn.net/v/t1.15752-9/p1080x2048/142370354_753410458634336_7020477270876454563_n.jpg?_nc_cat=109&ccb=2&_nc_sid=ae9488&_nc_ohc=3MZPmJUiX3UAX9ISrdF&_nc_ht=scontent.fktw5-1.fna&tp=6&oh=a7914db2ad614a91b9a73f77c2617bab&oe=6036CDEA
5
Zimaaaa, jako kierowca tira jest tragicznie nie można wjechać pod górkę, dodałem posta że droga nie przejezdna a babka sapie na grupie i mnie hejtuje:
"weźcie łopaty i jazda na drogi może lepiej wam pójdzie . Ja pierniczę śnieg spadł i afera wielka . Wy macie że wszystkim problem"
https://scontent.fktw5-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/143036883_4330264923668598_7358275040544137238_o.jpg?_nc_cat=103&ccb=2&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=NjEU1b1FWl0AX-tXJ-B&_nc_ht=scontent.fktw5-1.fna&oh=136447a0cd7f9eea0f592b9ff9abc4a4&oe=603528E5
0
ktos chetny na meczyka w cs go ? g3 :D
7
Zagrałem że City przegra za 500, kurs wyłapałem 23 mam nadzieję że 3 ligowiec utrzyma to
0
Pany warto PS4 dwa pady FIFA 20,21 Diablo Ratchet za 760zł ?
2
ZARA HOME
-Zaraz będzie za 3 kilometry xD
0
Southampton ! aaaaa
1
Broni jednoręki bandyta xDDDDDD
0
https://media.tenor.com/images/4a038c4a2a3e8f147533d9231c7ef416/tenor.gif pamiętam jak pisali ze złotą piłkę miał dostać :V i na dodatek 100mln poszło ...
0
Koman:′ Oprócz Messiego, nie mamy ani jednego gracza, który potrafiłby konsekwentnie strzelać karne.
jak karny to 100% gol ale jak się kopie jak B klasowicz to się nie dziwie, i to zarabiają po 15mln rocznie ...
0
Panowie nie chce mi się nic a tu dopiero 11 dochodzi a ja muszę do 17 siedzieć
2
Oczy bolą, serce pęka...
0
Teraz kafle postawie na awans Cornelii
0
To juz chyba nie klub, to jakiś cyrk !!!! Co tam sie wyrabia...messi pakuj walizke i uciekaj bo z demebele i Gtizman na czele nic nie ugrasz jak i resztą bandy
0
Powie mi ktoś jak można karnego nie strzelić? Słaba psycha czy co ku... W swoim klubie a klasowym wykonuje 11 i ani razu mi się nie zdarzyło żeby gdzieś ja wyj...
1
Panowie faze wybija który to ? xD
https://scontent.fwaw3-2.fna.fbcdn.net/v/t1.15752-9/p1080x2048/140538873_234735784785287_4401455681810012182_n.jpg?_nc_cat=107&ccb=2&_nc_sid=ae9488&_nc_ohc=br0ZMPcWAowAX_lxeu0&_nc_ht=scontent.fwaw3-2.fna&tp=6&oh=d4877c5cd3c2ec991f9fc4e639f00c3f&oe=603036CE
15
Mimo wszystko nie taki zły jak się wydaje. Odkrył Chiese, rozwinął Bernardeschiego. Na polskie warunki to dobry trener, na pewno lepszy niż Brzdączek. Czekam na mecze.
2
https://zdrogi.pl/bmw-180121-ps-chcial-pomoc-kierowcy-bmw-wyciagnc-auto xDDDDDD zaraz się zleje
0
Robert Lewandowski Grającym Trenerem Reprezentacji Polski !
7
Szef powiedział, że za mało wkrętów wkręciłem w płytę, a więc mu pokazałem jak (˵ ͡° ͜ʖ ͡°˵)
https://zapodaj.net/626e277fa5ac5.jpg.html
0
Nie pykło Luka Jovic w Realu... ale chciałbym go widzieć u nas ;)
5
1.01.2021: W tym roku wezmę się za siebie.
19.01.2021:
https://scontent.fktw5-1.fna.fbcdn.net/v/t1.15752-9/139544620_507136440248502_8239562995856251500_n.jpg?_nc_cat=106&ccb=2&_nc_sid=ae9488&_nc_ohc=z_IXqLCZ3wAAX9CiO_o&_nc_oc=AQk21ewpdiC7QTg1BWi65C11nVyPBVJFZReNkbaK6iqXcrGkbb9nqn1py6byhEMs56M&_nc_ht=scontent.fktw5-1.fna&oh=d7392fd749758c1923600dbf59fc7139&oe=602D449F
5
https://scontent.fktw5-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/140732260_1765032040345587_385942591836158722_n.jpg?_nc_cat=110&ccb=2&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=04dImG-D6u4AX9Pn_Za&_nc_ht=scontent.fktw5-1.fna&oh=154a762278ed951b5f6df581246ecd2b&oe=602D30B0
Fernando Torres nie oszczędza się na emeryturze
via: Ekstraklasa Trolls
2
Stephan El Shaarawy chciałby wrócić do Romy i liczy na to jeszcze w tym miesiącu.