0

Ło biali czerwo, stawiać LEvante

0

Hu hu ha nadal zima zła! My się zimy nie boimy zara sobie umilimy i otworzymy xD

0

Czasem to mnie ludzie zaskakują. naprawdę ;D chodziłem do zawodówki ja to spokojny chłopak, ale nie lubie kozaczków i taki ziomek typowy kibolek napakowany, zachowanie jego to juz tragedia na lekcjach ;d i teraz sobie przeglądam przeglądam fb dowiedziałem się ze wziął teraz ślub a laska "Jestem szczęśliwa kochanie ze Cię poznałam i ze resztę życia spędzimy razem " :D

1

@Barwindg tanim kosztem, przynajmniej nowego fachu nabiorę xD

0

Łączy nas piłka, nie wiem czemu mi się teraz to pokazało ale łezka poleciał na koniec,
Polecam !

5

Zimaaaa, jako kierowca tira jest tragicznie nie można wjechać pod górkę, dodałem posta że droga nie przejezdna a babka sapie na grupie i mnie hejtuje:

"weźcie łopaty i jazda na drogi może lepiej wam pójdzie . Ja pierniczę śnieg spadł i afera wielka . Wy macie że wszystkim problem"

https://scontent.fktw5-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/143036883_4330264923668598_7358275040544137238_o.jpg?_nc_cat=103&ccb=2&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=NjEU1b1FWl0AX-tXJ-B&_nc_ht=scontent.fktw5-1.fna&oh=136447a0cd7f9eea0f592b9ff9abc4a4&oe=603528E5

0

ktos chetny na meczyka w cs go ? g3 :D

7

Zagrałem że City przegra za 500, kurs wyłapałem 23 mam nadzieję że 3 ligowiec utrzyma to

0

Pany warto PS4 dwa pady FIFA 20,21 Diablo Ratchet za 760zł ?

2

ZARA HOME
-Zaraz będzie za 3 kilometry xD

0

Southampton ! aaaaa

1

Broni jednoręki bandyta xDDDDDD

0

https://media.tenor.com/images/4a038c4a2a3e8f147533d9231c7ef416/tenor.gif pamiętam jak pisali ze złotą piłkę miał dostać :V i na dodatek 100mln poszło ...

0

Koman:′ Oprócz Messiego, nie mamy ani jednego gracza, który potrafiłby konsekwentnie strzelać karne.

jak karny to 100% gol ale jak się kopie jak B klasowicz to się nie dziwie, i to zarabiają po 15mln rocznie ...

0

Panowie nie chce mi się nic a tu dopiero 11 dochodzi a ja muszę do 17 siedzieć

2

Oczy bolą, serce pęka...

0

Teraz kafle postawie na awans Cornelii

0

To juz chyba nie klub, to jakiś cyrk !!!! Co tam sie wyrabia...messi pakuj walizke i uciekaj bo z demebele i Gtizman na czele nic nie ugrasz jak i resztą bandy

0

Powie mi ktoś jak można karnego nie strzelić? Słaba psycha czy co ku... W swoim klubie a klasowym wykonuje 11 i ani razu mi się nie zdarzyło żeby gdzieś ja wyj...

15

Mimo wszystko nie taki zły jak się wydaje. Odkrył Chiese, rozwinął Bernardeschiego. Na polskie warunki to dobry trener, na pewno lepszy niż Brzdączek. Czekam na mecze.

2

0

Robert Lewandowski Grającym Trenerem Reprezentacji Polski !

7

Szef powiedział, że za mało wkrętów wkręciłem w płytę, a więc mu pokazałem jak (˵ ͡° ͜ʖ ͡°˵)


https://zapodaj.net/626e277fa5ac5.jpg.html

0

Nie pykło Luka Jovic w Realu... ale chciałbym go widzieć u nas ;)

2

Stephan El Shaarawy chciałby wrócić do Romy i liczy na to jeszcze w tym miesiącu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?