0

Jakie życzenia dla szefa?

0

@svensonFCB ja czekam do jutra

3

pamiętam jak w wojsku...

1

@clyde Drużyna Mistrzów - Jak zaczynasz dzień

6

a ja pozdrawiam Cała La ramble z trasy ;)

https://streamable.com/8x89rk

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku !

4

ale bym się napił z ziomeczkami tak na ławce ( ͡° ʖ̯ ͡°)

0

Arsenal nie przegrał w "Boxing Day" od 1987 roku.

2

Ale mam czape xd

0

0

esssa zagrane na valencie po kursie 6.0 :D

0

klepa klepa klepa ehhhh można wyłączyć 0:1 będzie

0

4 - 1 - 4 - 1 ? to my w V lidze takim gramy -.-

5

Jedyny zaszczyk jaki mogę przyjonć, to zaszczyk gotówki xDDDDD

0

O co chodzi z ta szczepionka? gdzie mozna sie do niej zapisac?

1

@PatrychoO brakuje moda na suckes odcinek nie wiem który 9999 xD

2

@PanZagadka albo jana xD

33

(▓▓▓(̅(_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅() ڪے

1

OD 28 GRUDNIA "NARODOWA KWARANTANNA"


- od 28 grudnia do 17 stycznia zamknięcie hoteli, nawet dla podróży służbowych

- od 28 grudnia do 17 stycznia zamknięte stoki narciarskie

- od 28 grudnia do 17 stycznia zamknięte galerie handlowe (otwarte w nich mogą pozostać apteki, drogerie, sklepy spożywcze)

- od 28 grudnia do 17 stycznia 10 dni kwarantanny dla osób przyjeżdżających z zagranicy transportem zbiorowym


- W Sylwestra od godziny 19 do godziny 6 w Nowy Rok "zakaz przemieszczania się"

0

Cześć!

Znów uderzam do Was z prośbą o pomoc w wyborze telefonu. co polecicie do 2k ?

1

@xVENUMx i mówli @Coutinho007 idzie w tango

3

Ooooooooooooooo hop hop kto da tarcze ten ma kielicha :D ja jak idę w melo to walę cały tydzień #alkor :D

4

zaro prezentacja Mesiego w PSG

0

@4drian0 aż tak krzywego masz ?hahahah

0

jeśli zrobiłbyś tatuaż co by to by było ?

6

Wuja poleciał po bandzie xDDD

https://zapodaj.net/0ffe640a8122b.png.html

1

@zadafcb chyba nie :D

0

@zadafcb Panie to bimber xDDDDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?