xVENUMx
Dołączył/a: październik 2017
Rzeszów
10 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jakie życzenia dla szefa?
0
@svensonFCB ja czekam do jutra
3
pamiętam jak w wojsku...
1
@clyde Drużyna Mistrzów - Jak zaczynasz dzień
6
a ja pozdrawiam Cała La ramble z trasy ;)
https://streamable.com/8x89rk
Wesołych Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku !
36
Podobno na turnieju czterech skoczni ma wystartować Najman. Dobry ruch naszej kadry ?
https://scontent.fktw4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/132791041_1266134450435895_4303715262733236121_o.jpg?_nc_cat=110&ccb=2&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=ekSxhP5BWnsAX-1uCem&_nc_ht=scontent.fktw4-1.fna&oh=e2f2f29855680d74c1cc33e45d25a132&oe=60084BA6
4
ale bym się napił z ziomeczkami tak na ławce ( ͡° ʖ̯ ͡°)
0
Arsenal nie przegrał w "Boxing Day" od 1987 roku.
2
Ale mam czape xd
0
z ziomem gramy :D
https://zapodaj.net/fb76b1df39407.png.html
0
esssa zagrane na valencie po kursie 6.0 :D
0
klepa klepa klepa ehhhh można wyłączyć 0:1 będzie
0
4 - 1 - 4 - 1 ? to my w V lidze takim gramy -.-
4
Święta trójca :D
https://scontent.fktw4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/131895702_3491037924343161_7006926836965916115_o.jpg?_nc_cat=111&ccb=2&_nc_sid=825194&_nc_ohc=MSbrT6AFatgAX_LAxr3&_nc_ht=scontent.fktw4-1.fna&oh=366d49bb133f1ea6243a3a3d6847a9e2&oe=60023946
5
Jedyny zaszczyk jaki mogę przyjonć, to zaszczyk gotówki xDDDDD
0
O co chodzi z ta szczepionka? gdzie mozna sie do niej zapisac?
9
https://scontent.fktw4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/131099834_3677439305671524_6302363328990840791_n.jpg?_nc_cat=108&ccb=2&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=93l2trwDPDgAX--B8rG&_nc_ht=scontent.fktw4-1.fna&oh=31351a4091bcc8bd3b2e9ebb9ebc4469&oe=6002C150
hhehe kto ma do tej pory ?
1
@PatrychoO brakuje moda na suckes odcinek nie wiem który 9999 xD
2
@PanZagadka albo jana xD
33
(▓▓▓(̅(_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅() ڪے
1
OD 28 GRUDNIA "NARODOWA KWARANTANNA"
- od 28 grudnia do 17 stycznia zamknięcie hoteli, nawet dla podróży służbowych
- od 28 grudnia do 17 stycznia zamknięte stoki narciarskie
- od 28 grudnia do 17 stycznia zamknięte galerie handlowe (otwarte w nich mogą pozostać apteki, drogerie, sklepy spożywcze)
- od 28 grudnia do 17 stycznia 10 dni kwarantanny dla osób przyjeżdżających z zagranicy transportem zbiorowym
- W Sylwestra od godziny 19 do godziny 6 w Nowy Rok "zakaz przemieszczania się"
0
Cześć!
Znów uderzam do Was z prośbą o pomoc w wyborze telefonu. co polecicie do 2k ?
1
@xVENUMx i mówli @Coutinho007 idzie w tango
3
Ooooooooooooooo hop hop kto da tarcze ten ma kielicha :D ja jak idę w melo to walę cały tydzień #alkor :D
4
zaro prezentacja Mesiego w PSG
0
@4drian0 aż tak krzywego masz ?hahahah
0
jeśli zrobiłbyś tatuaż co by to by było ?
6
Wuja poleciał po bandzie xDDD
https://zapodaj.net/0ffe640a8122b.png.html
1
@zadafcb chyba nie :D
0
@zadafcb Panie to bimber xDDDDD