xVENUMx
Dołączył/a: październik 2017
Rzeszów
10 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Griezmann to by się nadal na mecz puchar gminy xD
0
@Toretto no, zaraz Mbappe strzeli
1
Lazio lazio aj aj je... pies
0
Lazio chyba ciężko ........
0
ziomek united to wyciągnie i się smieje xDDD
a ja no wyciagnie chyba pilke z bramki -,- zaorany
0
@PanZagadka a jak :D
0
Lazio do boju !
2
Basaksehir xDDDDDDDDDDDD
0
co ładować kafla na PSG ?
https://scontent.fktw1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.15752-9/123618682_417723012938410_2245521712167370757_n.png?_nc_cat=102&ccb=2&_nc_sid=ae9488&_nc_ohc=Do1I-NvtD2gAX_UnicM&_nc_ht=scontent.fktw1-1.fna&oh=eeeb9b4f3f6e9315da9e49d249f6a8f5&oe=5FC8FDAD
1
@NaFazieHitman jebło jak hanka w kartony xD
2
@PanZagadka to przez ciebie mówiłeś szachtar xDDDDDDD
0
Gosc poszedl na komisariat z dragami, bo chcial byc zatrzymany ;D
1
@puyol_presidend5 ja, weź to sa pachołki ukraińskie
2
@MesQueUnClub96 zesrolem się xD
2
fajny ten szachtar taki nie za dobry... xD ale
0
@arkasath nie istnieeje szachtar mierny
15
https://scontent.fktw4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.15752-9/123715097_831830167567656_5026000776042903633_n.jpg?_nc_cat=109&ccb=2&_nc_sid=ae9488&_nc_ohc=sQUoxKMGQ7gAX9mjIsG&_nc_ht=scontent.fktw4-1.fna&oh=c231d8f0e470a6cc7c7d061f68c5de2f&oe=5FC82BE6
auuu 3majta kciuki ;)
1
Jak myślicie szachtar czy Borussia
0
no to jazda Valencia !
0
pierre aubameyang !
1
@Yosemite Arsenal musi ! ;d
1
Kozacki Gol Zlatana xDDDDDDD gość babola dowalił i już media huczą -.-
0
Arsenal dzisiaj ?
0
@Derean już wypłaciłem :D
5
Kumpel mówił zagraj sobie w jackpota, wpłaciłem 50zł totalnie nie wiedziałem co to jest xD a tu cyk
https://scontent.fktw1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.15752-9/123437128_823547228464786_280199952052344121_n.jpg?_nc_cat=101&ccb=2&_nc_sid=ae9488&_nc_ohc=8P1H5js6OIgAX9Y45jY&_nc_ht=scontent.fktw1-1.fna&oh=7b4dec84e5df72761b866091a5400230&oe=5FC33855 xD
7
https://scontent.fktw4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.15752-9/122025641_1944104679064093_4245224978936612736_n.jpg?_nc_cat=107&ccb=2&_nc_sid=ae9488&_nc_ohc=HJRNxuGPMFQAX-y3L6O&_nc_ht=scontent.fktw4-1.fna&oh=8c94a51f02b5d73d84097a2b7490e176&oe=5FC24CF7 trochę zostało :D ktoś coś ?
0
@DonMatteo901 koronawirus
1
potrzebuje cię jak ehhhh i cyk kto na kielicha ? -.-
45
Najman :D
https://scontent.fktw4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/123335896_3177608029034458_7798263937503810688_o.jpg?_nc_cat=100&ccb=2&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=SHGVQ66pb0QAX_YGdXW&_nc_ht=scontent.fktw4-1.fna&oh=081b3fab84a26f79b09be43ec54d0e0c&oe=5FC26056 hahahah leżę
1
@LionelM95 nawet jest zalecany